| Aha Ngwaahịa | Ihe na-ekpo ọkụ Whirlpool Nkebi#W10310274 na Stove/Bake Oven Tubular |
| Nguzogide Mkpuchi Ọnọdụ Iru Mmiri | ≥200MΩ |
| Mgbe Ule Okpomọkụ Dị Mmiri Mgbe Mmiri Kwụchara Nguzogide Mkpuchi | ≥30MΩ |
| Mmiri mmiri na-agbapụta ugbu a | ≤0.1mA |
| Ibu Elu | ≤3.5W/cm2 |
| Dayameta nke tube | 8.0mm |
| Nkebi nke | W10310274 |
| Voltaji na-eguzogide ọgwụ n'ime mmiri | 2,000V/min (okpomọkụ mmiri nkịtị) |
| Voltaji | 240V |
| Jiri | Ihe na-ekpo ọkụ n'ime oven |
| Ihe tube | Igwe anaghị agba nchara |
| Ngwugwu | otu ihe na-ekpo ọkụ nwere otu akpa |
| Nkwenye | CE/CQC |
| Ihe a na-akpọ Whirlpool Bake Oven Element W10310274 bụ ihe nnọchi maka oven. Ọ dabara na oven Whirlpool ma ejiri ya mee ka oven ahụ kpoo ọkụ ruo okpomọkụ kwesịrị ekwesị. Ihe na-ekpo ọkụ n'oven dị n'ala ime ngwa ahụ. Ihe na-ekpo ọkụ nke oven bụ tube ígwè anaghị agba nchara 304, akwụkwọ ndụ akwụkwọ ndụ gbara ọchịchịrị. Biko lelee ndakọrịta ya na akụkụ gara aga gị na ụdị ngwa ahụ tupu ịtụ iwu maka nnọchi a. 1. Ihe e ji eme achịcha Whirlpool W10310274 2. Ihe na-ekpo ọkụ nke nwere tube n'ime oven bụ ihe nnọchi Whirlpool maka oven. 3. Ihe e ji ekpo ọkụ n'ime oven ahụ dabara na oven Whirlpool ma a na-eji ya eme ka oven ahụ kpoo ọkụ ruo okpomọkụ kwesịrị ekwesị. 4. A na-etinye ọkpọkọ ọkụ n'ime oven n'ala dị n'ime ngwa ahụ. 5. Ihe na-ekpo ọkụ n'ọkụ ahụ bụ tube 304 ígwè anaghị agba nchara, agba tube ahụ bụ akwụkwọ ndụ akwụkwọ ndụ gbara ọchịchịrị. Biko lelee ndakọrịta ya na ihe na-ekpo ọkụ oven na ụdị ngwaọrụ gị gara aga tupu ị nye iwu maka nnọchi a. | |
Nọmba akụkụ nnọchi kpọmkwem W10310274
Ihe na-ekpo ọkụ nke oven Bake Tubular
Ogologo 19-1/2" obosara x 18-1/2" (ruo na njedebe nke njedebe)
2400 Watts / 240 Volts
Ndochi maka nọmba 74010883, 7406P439-60, WPW10310274, AP6019234, PS11752540
Emebere ya ka ọ dabara na ụdị na ụdị Whirlpool mepụtara dịka Jenn-Air, Maytag, na Amana.
Tupu ajụjụ a, biko zitere anyị nkọwapụta dị n'okpuru:
1. Izitere anyị eserese ma ọ bụ ezigbo foto;
2. Nha, ike na voltaji nke ihe na-ekpo ọkụ;
3. Ihe ọ bụla pụrụ iche achọrọ maka ihe na-ekpo ọkụ.
Ndị kọntaktị: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














