Nhazi Ngwaahịa
Ihe e ji eme ihe na oven grill bụ ụdị ọkpọkọ ọkụ akọrọ, ọkpọkọ ọkụ eletrik akọrọ na-ezo aka na ọkpọkọ ọkụ eletrik a na-ekpughere n'ọkụ ikuku kpọrọ nkụ. Ihe e ji eme ihe na oven bụ waya ọkụ, etiti ya na ntụ MgO agbanwere agbanwe na ọkụ convection a manyere. Ihe ndị bụ isi e ji eme ihe na oven China bụ ígwè anaghị agba nchara 304 na ígwè anaghị agba nchara 310S, nke na-eguzogide nchara nke ukwuu ma na-adịgide karịa afọ 5, ha bụkwa ihe a na-ahọrọ maka oven steam agbakwunyere. Mmekọrịta ogologo oge na uzuoku mmiri adịghị mfe ịcha nchara, a na-atụ aro ka ịhọrọ ígwè anaghị agba nchara 310S, mana ọnụ ahịa ya dị elu.
Ọdịdị nke ihe na-ekpo ọkụ nke ihe e ji esi nri oven nwekwara mmetụta dị mkpa na mmetụta achịcha. Ụdị ndị a na-ahụkarị bụ ọdịdị U, ọdịdị dị larịị, na ọdịdị M. Okpomọkụ etiti nke ọkpọkọ okpomọkụ dị ka U dị ala, ọ dị mfe ịgbaze gburugburu, ikpo ọkụ ahụ bụkwa nke kachasị adabaghị. Ọ bụ ezie na ọkpọkọ ọkụ font dị mfe ma dị mfe iji, ka mma karịa, n'ihi na ọkpọkọ ọkụ otu na-adịkarị otu na ikpo ọkụ. Mpekere ọkụ ụdị M na-adị otu nha na mbufe okpomọkụ, enwere ike ịtụle okpomọkụ gburugburu na gburugburu akụkụ ahụ, mmetụta achịcha ahụ ka mma.
Họrọ Ụdị Ngwaahịa
1. Tubụ ụdị M
*** Mwepụ okpomọkụ dị n'akụkụ atọ nke 360°, otu kachasị mma maka okpomọkụ, nke kachasị mma maka ime achịcha, achịcha na nri ndị ọzọ na-emetụta okpomọkụ ;
*** Ma e jiri ya tụnyere tube dị ka U (okpomọkụ etiti dị ala) na tube dị otu (mkpuchi ezughi oke), nha agba achịcha ka mma site na 30%.
;
2. Paịpụ kwụ ọtọ na paịpụ apịajisịrị ọtụtụ (ọdịdị M ma ọ bụ W)
*** Paịpụ kwụ ọtọ chọrọ ọtụtụ ngwakọta (dịka 3 n'elu na n'okpuru nke ọ bụla) iji mejupụta ntụpọ mkpuchi ahụ, ọnụ ahịa ya dị ala ;
*** A ga-ekesa paịpụ a na-apịachi apịachi nke ọma n'akụkụ mpịachi, ma ọ bụghị ya, ọ nwere ike ime ka okpomọkụ dị elu dị n'ógbè ahụ.
Nhazi Ngwaahịa
| Aha Ngwaahịa | Oven Grill Tubular Heating Mmewere |
| Nguzogide Mkpuchi Ọnọdụ Iru Mmiri | ≥200MΩ |
| Mgbe Ule Okpomọkụ Dị Mmiri Mgbe Mmiri Kwụchara Nguzogide Mkpuchi | ≥30MΩ |
| Mmiri mmiri na-agbapụta ugbu a | ≤0.1mA |
| Ibu Elu | ≤3.5W/cm2 |
| Dayameta nke tube | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, wdg. |
| Ụdị | ogologo, ọdịdị U, ọdịdị W, wdg. |
| Voltaji na-eguzogide ọgwụ | 2,000V/min |
| Mgbochi mkpuchi na mmiri | 750MOhm |
| Jiri | Ihe na-ekpo ọkụ n'ime oven |
| Ogologo tube | 300-7500mm |
| Ụdị | ahaziri ahazi |
| Nkwenye | CE/CQC |
| Ụdị njedebe | Emebere nke ọma |
| A na-eji ihe e ji akpọ Oven Grill Tubular Heating Element eme ihe maka ngwa ndakwa nri, stovu, na ihe e ji esi nri eletrik. A pụrụ ịhazi ụdị ihe na-ekpo ọkụ oven ahụ ka ọ bụrụ ihe osise ma ọ bụ ihe atụ nke onye ahịa. Enwere ike ịhọrọ dayameta nke tube ahụ 6.5mm, 8.0mm ma ọ bụ 10.7mm. JINGWEI HEATER bụ ọkachamara na-emepụta ọkpọkọ ọkụ, voltaji na ike nkeihe na-ekpo ọkụ n'ime ovenenwere ike ịhazi ya dịka achọrọ. Enwere ike itinye ihe mkpuchi ọkụ n'ime oven, agba nke tube ahụ ga-adị akwụkwọ ndụ akwụkwọ ndụ gbara ọchịchịrị mgbe emechara ya. Anyị nwere ọtụtụ ụdị nke ihe nlereanya njedebe, ọ bụrụ na ịchọrọ itinye ihe nlereanya ahụ, ịkwesịrị izipu anyị nọmba nlereanya mbụ. | |
Ngwa Ngwaahịa
Ụlọ ọrụ JINGWEI
Usoro Mmepụta
Ọrụ
Mepụta
natara nkọwapụta ngwaahịa, eserese, na foto
Okwu ndị e kwuru
onye njikwa ahụ zara ajụjụ ahụ n'ime awa 1-2 wee ziga ọnụahịa
Ihe atụ
A ga-eziga ihe nlele efu maka ịlele ịdị mma nke ngwaahịa tupu mmepụta bluk
Mmepụta
gosi nkọwapụta ngwaahịa ọzọ, wee hazie mmepụta ahụ
Ịtụ Iwu
Debe iwu ozugbo ị kwadoro ihe atụ ndị ahụ
Nnwale
A ga-enyocha ndị otu QC anyị nke ọma tupu nnyefe ngwaahịa ahụ.
Nkwakọ ngwaahịa
ngwaahịa nkwakọ ngwaahịa dịka achọrọ
Na-ebugo
Na-ebu ngwaahịa dị njikere na akpa onye ahịa
Ịnata
Anatara m iwu gị
Gịnị Mere Ị Ji Họrọ Anyị
•Afọ iri abụọ na ise na-ebupụ na ahụmịhe nrụpụta afọ iri abụọ
•Ụlọ ọrụ mmepụta ihe ahụ kpuchiri mpaghara dị ihe dịka 8000m²
•Na 2021, ejirila ụdị akụrụngwa mmepụta dị elu niile dochie ya, gụnyere igwe ndochi ntụ ntụ, igwe mbelata ọkpọkọ, ngwa ndochi ọkpọkọ, wdg.
•nkezi mmepụta kwa ụbọchị bụ ihe dị ka 15000pcs
• Ndị ahịa dị iche iche na-arụkọ ọrụ ọnụ
•Nhazi dabere na ihe ị chọrọ
Asambodo
Ngwaahịa Ndị Yiri Ya
Foto Ụlọ Mmepụta
Tupu ajụjụ a, biko zitere anyị nkọwapụta dị n'okpuru:
1. Izitere anyị eserese ma ọ bụ ezigbo foto;
2. Nha, ike na voltaji nke ihe na-ekpo ọkụ;
3. Ihe ọ bụla pụrụ iche achọrọ maka ihe na-ekpo ọkụ.
Ndị kọntaktị: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314















