| Aha Ngwaahịa | Igwe ọkụ 304 Flange nke anaghị agba nchara n'ogbe maka mmiri |
| Dayameta tube | 10.0mm |
| Ihe tube | igwe anaghị agba nchara 304/201 |
| Voltaji | 220V-380V |
| Ike | 3kw-15kw, ogologo dị iche iche ike dị iche. |
| Ogologo | 210mm, 250mm, 300mm, ma ọ bụ ahaziri ya |
| Nha flange | DN40 ma ọ bụ DN50 |
| Ngwa ọrụ | Tankị mmiri, Boiler |
| Asambodo | Asambodo CE, CQC |
| 1. A na-ejikarị ihe e ji eme ka ọ dị ọkụ nke a na-etinye n'ime mmiri eme ihe maka ígwè anaghị agba nchara 304 ma ọ bụ 201; Ọ bụrụ na ịchọrọ ịdị mma nke ọma, ígwè anaghị agba nchara 304 bụ ezigbo nhọrọ; 2. Enwere ike ịhazi ogologo, ike na voltaji nke ihe na-ekpo ọkụ nke tubular, anyị nwekwara ụfọdụ ngwaahịa n'ụlọ nkwakọba ihe, dịka L-210mm, L-250mm, wdg. 3. Igwe ọkụ JINGWEI na-emepụta ihe na-ekpo ọkụ eletrik ihe karịrị afọ 25, enwere ike imepụta ihe na-ekpo ọkụ na-eso ihe osise ma ọ bụ ihe nlele nke onye ahịa, ụfọdụ ụdị dị mfe nwere ike izipu anyị naanị nha ma ọ bụ gosipụta nha na foto ahụ. Yabụ ọ bụrụ na ị nwere obi abụọ ọ bụla na tube na-ekpo ọkụ, ị nwere ike ịkpọtụrụ anyị oge ọ bụla, na-eche ajụjụ gị! | |
Ihe na-ekpo ọkụ nke na-eme ka flange mix na-eji ígwè anaghị agba nchara, ntụ ntụ magnesium oxide agbanwere agbanwe, waya electrothermal alloy nickel-chromium dị elu na ihe ndị ọzọ. Usoro ihe na-ekpo ọkụ mmiri tubular a nwere ike iji ya mee ihe n'ọtụtụ ebe na mmiri ọkụ, mmanụ, ikuku, ngwọta nitrate, ngwọta acid, ngwọta alkali na ọla ndị na-agbaze obere (aluminum, zinc, tin, alloy Babbitt). O nwere ezigbo arụmọrụ kpo oku, okpomọkụ otu, oke okpomọkụ, iguzogide nchara na arụmọrụ nchekwa dị mma.
Ihe na-ekpo ọkụ Tubular Water Immersion nwere obere nhazi, nke na-arụ ọrụ nke ọma maka ọtụtụ ojiji. Ụdị ihe a bụ ibelata ogologo ma mee ka elu ọkụ ahụ dịkwuo elu. Ọ na-enye nkesa okpomọkụ otu otu ma na-enye ndụ arụmọrụ ogologo.
Maka igbe osikapa e ji esi mmiri mee, tank mmiri, bọket mmiri, ebe a na-ekpo ọkụ mmiri! Anaghị eji ọkụ akọrọ ma ọ bụ mmiri kpọrọ nkụ, wepụ ọkụ akọrọ. Cheta ihe ndị na-esi na ya apụta! Enwere ike ijikọ 220V na 380 iji jiri mkpa ọ dị maka waya eletriki ọkachamara. Ụfọdụ igbe osikapa e ji esi mmiri eme bụ 380V, mana otu ọkpọkọ voltaji bụ 220V. Otu ọkpọkọ voltaji bụ 380V ebe a, usoro njikọ ahụ nwere njikọ kpakpando na usoro njikọ triangle, yabụ ndị na-azụ ahịa ga-ebu ụzọ chọpụta otu ọkpọkọ voltaji iji zere njikọ na-ezighi ezi iji zere nsogbu!
Tupu ajụjụ a, biko zitere anyị nkọwapụta dị n'okpuru:
1. Izitere anyị eserese ma ọ bụ ezigbo foto;
2. Nha, ike na voltaji nke ihe na-ekpo ọkụ;
3. Ihe ọ bụla pụrụ iche achọrọ maka ihe na-ekpo ọkụ.














