| Aha Ngwaahịa | Igwe ọkụ Silicone nke e ji ígwè kpo oku mee |
| ihe | roba silicone |
| Ike | ahaziri ahazi |
| Voltaji | 110V-240V |
| Obosara eriri | 14mm, 20mm, 25mm, 30mm, wdg. |
| Ogologo eriri | ahaziri ahazi |
| Ogologo waya ndu | 1000mm, ma ọ bụ omenala |
| Ihe nke waya ndu | waya rọba silicone ma ọ bụ fiberglass |
| Ọkpụrụkpụ kacha nta | 0.5mm |
| Nagide voltaji | >5KV |
| Ụdị njedebe | 6.3mm ma ọ bụ 4.8mm, ma ọ bụ ahaziri ya |
| Asambodo | CE |
| 1. A na-ejikarị ihe na-ekpo ọkụ compressor crankcase eme ihe 14mm na 20mm obosara abụọ, ọ bụrụ na ịchọrọ obosara sara mbara, anyị nwekwara ike ịhazi ya. 2. Ogologo ihe na-ekpo ọkụ crank case enweghị ọkọlọtọ, anyị bụ ụlọ ọrụ mmepụta ihe, yabụ enwere ike ịhazi ogologo na ike/voltaji, enwere ike ịgbakwunye ihe na-ekpo ọkụ silicone; 3. Gbanwee ike na voltaji, ọnụahịa nke ihe na-ekpo ọkụ silicone crankcase ga-adị otu, ọnụahịa ihe na-ekpo ọkụ anyị dabere na ogologo ihe na-ekpo ọkụ, obosara, ogologo waya ndu na ọnụọgụ. Ọ bụrụ na ị nwere obi abụọ ọ bụla gbasara ihe na-ekpo ọkụ, ị nwere ike ịkpọtụrụ anyị ozugbo! | |
Ihe mkpuchi/ihe mkpuchi kpo oku nke silicone nwere ezigbo arụmọrụ mmiri na-adịghị amị amị, nrụgide na-eguzogide iyi na iguzogide ịka nká.
1. Ịkpo ọkụ, ịgwakọta na ichekwa okpomọọkụ nke paịpụ, tankị, ụlọ elu na tankị nke ngwa ụlọ ọrụ mmepụta ihe n'oge ikuku dị mmiri mmiri na nke na-anaghị agbawa agbawa nwere ike imebi ozugbo n'elu akụkụ ahụ a na-ekpo ọkụ mgbe ejiri ya.
2, nchekwa friji na kompresa ikuku oyi, moto, mgbapụta mmiri na-abanye n'ime mmiri na ngwa ndị ọzọ na-ekpo ọkụ enyemaka,
3, ngwa ahụike dịka ihe nyocha ọbara, ihe na-ekpo ọkụ tube nnwale, uwe ahụike, ihe na-akwụghachi eriri na ihe ndị ọzọ. Ngwaahịa a bụ waya ọkụ eletrik alloy na ákwà mkpuchi okpomọkụ dị elu nke roba silicone, ọ na-ekpo ọkụ ngwa ngwa, okpomọkụ otu, arụmọrụ okpomọkụ dị elu, ike siri ike, dịka ọkọlọtọ United States UL 94-V0 si dị, ọ dị mfe iji, mmiri anaghị amị amị, ndụ ịka nká ruo afọ ise.
Usoro nwụnye:Buru ụzọ kechie eriri ọkụ silicone gburugburu paịpụ mmiri, ị nwere ike itinye ihe mgbanwe okpomọkụ na-agbanwe agbanwe (ma ọ bụ njikwa okpomọkụ a na-agbanwe agbanwe) mgbe etinyere ya, kechie teepu foil aluminom iji dozie ma nọgide na-ekpo ọkụ, tinye ọkụ eletrik. (A na-atụ aro ka ịzụta thermostat)
Arụmọrụ mkpuchi ihe mkpuchi rọba silicone dị mma nke ukwuu, enwere ike iji ya maka:
1. Nchọta na mkpuchi nke tank pipeline na tank ụlọ elu nke akụrụngwa ụlọ ọrụ mmepụta ihe n'ihe gbasara gas mmiri mmiri na-anaghị agbawa agbawa nwere ike imebi ozugbo n'elu akụkụ ahụ ọkụ mgbe ejiri ya.
2. Nchekwa friji na ikuku oyi compressor moto mmiri mmiri na-asọba na ngwa ndị ọzọ na-ekpo ọkụ.
3. ihe ndị na-ekpo ọkụ eletrik silicone, na ọkwa karịa ngwaahịa ahụ bụ nke ejiri waya kpo oku eletriki alloy na roba silicon, ọ na-ekpo ọkụ okpomọkụ ngwa ngwa otu arụmọrụ okpomọkụ siri ike, ịdị mfe iji ogologo ndụ, ọ dịghị mfe ịka nká.
Rịba ama mgbe ị na-eji:
**** 1. Mgbe ị na-etinye ya, akụkụ rọba silicone nke eriri okpomọkụ kwesịrị ịdị nso n'elu tankị ọkpọkọ dị n'etiti ma jiri teepu aluminom dozie ya.
**** 2. Iji belata mfu okpomọkụ, a ga-agbakwunye oyi akwa mkpuchi okpomọkụ n'èzí mpaghara okpomọkụ eletrik.
**** 3. A machibidoro nrụnye nke na-ekpuchi ihe mkpuchi iji gbochie mmebi nke oke okpomọkụ.
Enwere ike ịhazi anyị dịka ihe ndị ahịa chọrọ si dị.
Tupu ajụjụ a, biko zitere anyị nkọwapụta dị n'okpuru:
1. Izitere anyị eserese ma ọ bụ ezigbo foto;
2. Nha, ike na voltaji nke ihe na-ekpo ọkụ;
3. Ihe ọ bụla pụrụ iche achọrọ maka ihe na-ekpo ọkụ.













