Nhazi Ngwaahịa
| Aha Ngwaahịa | Waya N'ogbe draịva Line okpomọkụ |
| ihe | Rọba silicone |
| Nha | 5 * 7mm |
| Ogologo ikpo ọkụ | 0.5M-20M |
| Ogologo waya ndu | 1000mm, ma ọ bụ omenala |
| Agba | ọcha, isi awọ, ọbara ọbara, acha anụnụ anụnụ, wdg. |
| MOQ | 100pcs |
| Voltaji na-eguzogide ọgwụ n'ime mmiri | 2,000V/min (okpomọkụ mmiri nkịtị) |
| Mgbochi mkpuchi na mmiri | 750MOhm |
| Jiri | Igwe ọkụ ọkpọkọ mmiri |
| Asambodo | CE |
| Ngwugwu | otu ihe na-ekpo ọkụ nwere otu akpa |
| Ike nke Waya Okpomọkụ N'ogbe bụ 40W/M, enwere ike ime ka anyị nwee ike ndị ọzọ, dịka 20W/M, 50W/M, wdg. Na ogologo nkeihe na-ekpo ọkụ ọkpọkọ drainnwere 0.5M, 1M, 2M, 3M, 4M, wdg. Nke kachasị ogologo nwere ike ịbụ 20M. Ngwugwu nkeihe na-ekpo ọkụ drain linebụ otu ihe na-ekpo ọkụ nwere otu akpa mgbanwe, akpa ahaziri ahazi karịrị 500pcs maka ogologo ọ bụla. | |
Nhazi Ngwaahịa
Enwere ike iji waya ihe na-ekpo ọkụ nke drain line mee ka okpomọkụ dịgide, mana isi ihe ha ji eme ya bụ igbochi oyi nke paịpụ. Ihe mkpuchi rọba silicone nke na-agbanwe agbanwe nke ukwuu, nke na-eme ka ọ dị mfe ịrụ ọrụ.
Iji gbochie paịpụ ahụ ịfụ oyi, ihe na-ekpo ọkụ rọba silicone nwere ike inye oke okpomọkụ kpọmkwem n'èzí paịpụ ahụ. Iji chekwaa ike ma hụ na ọkpọkọ ahụ na-arụ ọrụ nke ọma, enwere ike ijikwa ma mepee ma ọ bụ mechie ihe na-ekpo ọkụ paịpụ drain na akpaghị aka na nzaghachi maka mgbanwe okpomọkụ. Na mgbakwunye, a chọrọ ka sistemụ drain maka paịpụ nchekwa oyi sie ike. Okpomọkụ dị ala n'oge oyi nwere ike ime ka mmiri kpọnwụọ na sistemụ drainage, na-eme ka ice mechie paịpụ ma mebie drainage.Iji hụ na mmiri na-asọpụta nke ọma ma zere nke a, a na-ekpo ọkụ usoro mmiri iji mee ka mmiri dị na sistemụ ahụ dị n'ụdị mmiri mmiri.
Atụmatụ Ngwaahịa
1. Nhazi mmiri anaghị amịpụta mmiri:iji gbochie mmebi na obere sekit na iji hụ na eriri ọkụ ahụ nwere ike ịrụ ọrụ nke ọma n'ebe mmiri dị.
2. Ihe mkpuchi oyi akwa abụọ:na-ebelata ohere nke ntapu mmiri ugbu a ma na-enye nchekwa nchekwa ọzọ.
3. Njikọ ndị a kpụrụ akpụ:Hụ na akụkụ njikọ nke eriri ọkụ ahụ siri ike ma nwee mkpuchi zuru oke.
4. Ihe mkpuchi roba silicone:Ọ dị mma maka ọtụtụ gburugburu siri ike, ọ nwere ike iguzogide okpomọkụ dị iche iche site na -60°C ruo +200°C.
5. Ihe eji eme ka ahụ kpoo ọkụ:ọtụtụ mgbe, ha na-abụkarị ọla kọpa-nickel ma ọ bụ nickel-chromium alloys, nke nwere nnukwu iguzogide okpomọkụ na ike eletriki conductivity.
Foto Ụlọ Mmepụta
Usoro Mmepụta
Ọrụ
Mepụta
natara nkọwapụta ngwaahịa, eserese, na foto
Okwu ndị e kwuru
onye njikwa ahụ zara ajụjụ ahụ n'ime awa 1-2 wee ziga ọnụahịa
Ihe atụ
A ga-eziga ihe nlele efu maka ịlele ịdị mma nke ngwaahịa tupu mmepụta bluk
Mmepụta
gosi nkọwapụta ngwaahịa ọzọ, wee hazie mmepụta ahụ
Ịtụ Iwu
Debe iwu ozugbo ị kwadoro ihe atụ ndị ahụ
Nnwale
A ga-enyocha ndị otu QC anyị nke ọma tupu nnyefe ngwaahịa ahụ.
Nkwakọ ngwaahịa
ngwaahịa nkwakọ ngwaahịa dịka achọrọ
Na-ebugo
Na-ebu ngwaahịa dị njikere na akpa onye ahịa
Ịnata
Anatara m iwu gị
Gịnị Mere Ị Ji Họrọ Anyị
•Afọ iri abụọ na ise na-ebupụ na ahụmịhe nrụpụta afọ iri abụọ
•Ụlọ ọrụ mmepụta ihe ahụ kpuchiri mpaghara dị ihe dịka 8000m²
•Na 2021, ejirila ụdị akụrụngwa mmepụta dị elu niile dochie ya, gụnyere igwe ndochi ntụ ntụ, igwe mbelata ọkpọkọ, ngwa ndochi ọkpọkọ, wdg.
•nkezi mmepụta kwa ụbọchị bụ ihe dị ka 15000pcs
• Ndị ahịa dị iche iche na-arụkọ ọrụ ọnụ
•Nhazi dabere na ihe ị chọrọ
Asambodo
Ngwaahịa Ndị Yiri Ya
Foto Ụlọ Mmepụta
Tupu ajụjụ a, biko zitere anyị nkọwapụta dị n'okpuru:
1. Izitere anyị eserese ma ọ bụ ezigbo foto;
2. Nha, ike na voltaji nke ihe na-ekpo ọkụ;
3. Ihe ọ bụla pụrụ iche achọrọ maka ihe na-ekpo ọkụ.
Ndị kọntaktị: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














