| Aha Ngwaahịa | Dayameta N'ogbe 6.5mm Ihe na-ekpo ọkụ gbazee agbaze |
| Nguzogide Mkpuchi Ọnọdụ Iru Mmiri | ≥200MΩ |
| Mgbe Ule Okpomọkụ Dị Mmiri Mgbe Mmiri Kwụchara Nguzogide Mkpuchi | ≥30MΩ |
| Mmiri mmiri na-agbapụta ugbu a | ≤0.1mA |
| Ibu Elu | ≤3.5W/cm2 |
| Dayameta nke tube | 6.5mm. |
| Ụdị | ogologo, ọdịdị U, ọdịdị W, wdg. |
| Voltaji na-eguzogide ọgwụ n'ime mmiri | 2,000V/min (okpomọkụ mmiri nkịtị) |
| Mgbochi mkpuchi na mmiri | 750MOhm |
| Jiri | Ihe na-ekpo ọkụ gbazee agbaze |
| Ogologo tube | 300-7500mm |
| Ogologo waya ndu | 700-1000mm (omenala) |
| Nkwenye | CE/CQC |
| Ụdị njedebe | Emebere nke ọma |
| Nke aIgwe ọkụ na-agbaze 6.5mmA na-etinye ya na friji, friza na friji. Dayameta tube ahụ bụ 6.5mm, enwere ike ime ogologo tube ahụ site na 10inch ruo 26inch. Enwere ike ịhazi ọdụ ahụ dịka ihe achọrọ. Enwere ike ịhazi ihe na-ekpo ọkụ INGWEIgbazee ọkpọkọ kpo okumaka igwe oyi na ikuku ikuku. Enwere ike ịhọrọ dayameta nke tube ahụ 8.0mm na 10.7mm, enwere ike ime ka ọ dị ka ihe na-ekpo ọkụ kwụ ọtọ, ọ nwere ike ịbụ tube kwụ ọtọ abụọ, ọ nwere ike ịbụ U, ọ nwere ike ịbụ W, ma ọ bụ ụdị pụrụ iche ọ bụla. | |
IheIgwe ọkụ na-agbaze 6.5mmna-arụ ọrụ dabere na ụkpụrụ ikpo ọkụ nke gụnyere ikesa waya iguzogide okpomọkụ dị elu n'ime paịpụ ígwè anaghị agba nchara na-eguzogide okpomọkụ dị elu wee jupụta oghere tọgbọ chakoo na ntụ MgO kristal, nke nwere ezigbo mkpuchi na àgwà njikwa okpomọkụ. Na mgbakwunye na ịdị irè nke ukwuu n'ihe gbasara okpomọkụ, ihe owuwu a na-enyekwa ọkụ ọkụ. Iji mezuo ebumnuche nke ikpo ọkụ, mgbe ọkụ na-agafe na waya iguzogide okpomọkụ dị elu, a na-agbasa okpomọkụ a na-emepụta gaa n'elu tube ígwè site na ntụ MgO kristal ma mesịa bufee ya na mpaghara ọkụ ma ọ bụ ikuku gbara ya gburugburu. Ebe ọ bụ nagbazee okpomọkụ tubeIhe mejupụtara shei ya bụ ígwè, ọ nwere ike iguzogide oke okpomọkụ, ire ere, na ọkụ kpọrọ nkụ.
1. Iji hụ na akụrụngwa ahụ na-arụ ọrụ nke ọma ma na-echekwa okpomọkụ mgbe niile maka nchekwa nri, wụnye agbazee okpomọkụ tubena eriri evaporator nke friji iji gbazee ice na frosts ọ bụla a gbakọtara.
2. Ihetube na-ekpo ọkụ na-agbaze agbazeỌrụ bụ isi nke ọrụ a bụ igbochi eriri evaporator ka ọ ghara ifụ, na-enye ohere ka ikuku na-efegharị nke ọma ma na-eme ka nri kpọnwụrụ akpọnwụ nke ọma.
3. Sistemụ friji azụmahịa: Iji chekwaa iguzosi ike n'ezi ihe nke ngwaahịa ndị na-emebi emebi, nnukwu ihe nchekwa oyi eji eme ihe na nnukwu ụlọ ahịa, ụlọ nri, na ebe azụmaahịa ndị ọzọ chọrọihe na-ekpo ọkụ na-agbaze agbaze nke tubular.
4. Sistemụ ntụ oyi:Ndị na-ekpo ọkụ na-agbaze agbazea na-eji agbaze ice ma mee ka igwe oyi nwere eriri oyi na-eme ka oyi ghara ịdị irè.
5. Ndị na-efegharị oyi n'ụlọ ọrụ mmepụta ihe: Iji chekwaa ịdị irè nke sistemụ friji ha ma hụ na ngwaahịa ha dị mma, ụlọ ọrụ ndị chọrọ nnukwu friji, dịka ebe nhazi nri na ebe nchekwa, na-eji ya.ihe na-ekpo ọkụ gbazee agbaze.
6. Ụlọ oyi na friza ndị a na-etinye n'ime: Iji gbochie eriri evaporator ka ha ghara ịfụ oyi ma nọgide na-enwe okpomọkụ mgbe niile maka ọtụtụ ihe ndị na-emebi emebi, jiri yagbazee ọkpọkọ ọkụn'ime ụlọ oyi na friza ndị a na-etinye n'ime ụlọ.
7. Igbe ngosi e tinyere na friji: Iji gosipụta ngwaahịa ndị kpọnwụrụ akpọnwụ ma ọ bụ ndị e tinyere na friji n'enweghị ihe egwu nke ntu oyi, ụlọ ọrụ dịka ụlọ ahịa na ụlọ ahịa ndị dị mfe na-eji igbe ngosi e tinyere na friji naihe na-ekpo ọkụ gbazee.
8. Gwongworo na akpa ndị e ji friji mee: Iji zere icing ma hụ na a na-edebe ngwaahịa n'ọnọdụ kacha mma n'oge njem,ihe na-ekpo ọkụ gbazee agbazea na-eji usoro njem oyi eme ihe.
Tupu ajụjụ a, biko zitere anyị nkọwapụta dị n'okpuru:
1. Izitere anyị eserese ma ọ bụ ezigbo foto;
2. Nha, ike na voltaji nke ihe na-ekpo ọkụ;
3. Ihe ọ bụla pụrụ iche achọrọ maka ihe na-ekpo ọkụ.
Ndị kọntaktị: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













