Nhazi Ngwaahịa
Ihe e ji ekpo ọkụ nke na-eme ka ikuku oyi ghara ịdị ọcha bụ ihe e ji ekpo ọkụ eletrik arụ ọrụ nke ọma na sistemụ friji, nke a na-eji ewepụ oyi akwa oyi dị n'elu ihe na-ekupụ ikuku. Ọrụ ya bụ ịtụgharị ike eletriki ka ọ bụrụ ike okpomọkụ iji gbazee oyi akwa ice nke e guzobere n'elu nku ikuku oyi n'ihi obere okpomọkụ, na-eme ka arụmọrụ nke friji na mgbasa ikuku dị mma.
E ji ígwè anaghị agba nchara 304 ma ọ bụ 316 mee ọkpọkọ ihe na-ekpo ọkụ nke na-eme ka ikuku dị jụụ, e nwekwara waya na-ekpo ọkụ nke nickel-chromium alloy, nke nwere ike iguzogide okpomọkụ karịrị 500℃, nke dabara adaba maka ọnọdụ ọrụ site na -30℃ ruo 50℃. Nhazi njikọ nke ihe na-ekpo ọkụ oyi oyi na-agbanwe agbanwe, na-akwado ọkpọkọ otu kwụ ọtọ, ụdị AA (tube kwụ ọtọ abụọ), ikpere aka dị ka U, na ụdị ndị ọzọ, ogologo ya sitere na mita 0.64 ruo mita 3.35, nke dabara adaba maka ụdị ihe na-ekpo ọkụ oyi dị iche iche (dịka usoro DD6, DD60).
Nhazi Ngwaahịa
| Aha Ngwaahịa | Ihe na-eme ka ọ dị jụụ n'ogbe maka ihe na-ekpo ọkụ |
| Nguzogide Mkpuchi Ọnọdụ Iru Mmiri | ≥200MΩ |
| Mgbe Ule Okpomọkụ Dị Mmiri Mgbe Mmiri Kwụchara Nguzogide Mkpuchi | ≥30MΩ |
| Mmiri mmiri na-agbapụta ugbu a | ≤0.1mA |
| Ibu Elu | ≤3.5W/cm2 |
| Dayameta nke tube | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, wdg. |
| Ụdị | ogologo, ọdịdị U, ọdịdị W, wdg. |
| Voltaji na-eguzogide ọgwụ n'ime mmiri | 2,000V/min (okpomọkụ mmiri nkịtị) |
| Mgbochi mkpuchi na mmiri | 750MOhm |
| Jiri | Ihe na-ekpo ọkụ gbazee agbaze |
| Ogologo tube | 300-7500mm |
| Ogologo waya ndu | 700-1000mm (omenala) |
| Nkwenye | CE/CQC |
| Ụlọ ọrụ | Onye nrụpụta/onye na-ebubata/ụlọ mmepụta ihe |
| A na-eji ọkpọkọ ihe na-ekpo ọkụ nke na-ekpo ọkụ maka oyi maka ịgbaze ikuku, ọdịdị foto nke ọkpọkọ ihe na-ekpo ọkụ nke na-ekpo ọkụ bụ ụdị AA (tube kwụ ọtọ abụọ), ogologo ọkpọkọ ahụ na-agbaso nha oyi ikuku gị, enwere ike ịhazi ihe na-ekpo ọkụ anyị niile dịka achọrọ. Enwere ike ime dayameta nke tube ihe na-ekpo ọkụ nke ígwè anaghị agba nchara nke nwere akụkụ waya 6.5mm ma ọ bụ 8.0mm, a ga-eji isi roba mechie tube ahụ nwere akụkụ waya lead. A pụkwara ime ọdịdị ahụ dịka U na L. A ga-emepụta ike nke tube na-ekpo ọkụ nke nwere 300-400W kwa mita. | |
Ihe na-ekpo ọkụ gbazee agbaze maka ụdị ihe na-ekpo ọkụ ikuku
Ọrụ Ngwaahịa
Ihe Ndị A Ga-akpachara Anya Maka Nhọrọ
*** Njiko ike: Họrọ ike okpomọkụ kwesịrị ekwesị dịka nkọwapụta nke ihe achọrọ maka oyi na ịgbaze mmiri si dị.
*** Nhazi nha: ogologo na ọdịdị nke ihe na-ekpo ọkụ na-agbaze agbaze kwesịrị ịdị ka ihe na-ekupụ iji hụ na e kpochara ya otu otu.
*** Mgbochi ire ere: Họrọ ihe ndị na-eguzogide ire ere (dịka paịpụ ígwè anaghị agba nchara) iji mee ka ọ dabara na gburugburu ebe mmiri dị.
Ngwa Ngwaahịa
A na-ejikarị ihe na-ekpo ọkụ na-agbaze agbaze eme ihe na ngwa friji dịka fan nchekwa oyi na kabọd ngosi friji azụmaahịa, ọkachasị maka ebe a na-etolite oyi oyi n'okpuru gburugburu ebe okpomọkụ dị ala na nke dị ala (-40℃~10℃).
Usoro Mmepụta
Ọrụ
Mepụta
natara nkọwapụta ngwaahịa, eserese, na foto
Okwu ndị e kwuru
onye njikwa ahụ zara ajụjụ ahụ n'ime awa 1-2 wee ziga ọnụahịa
Ihe atụ
A ga-eziga ihe nlele efu maka ịlele ịdị mma nke ngwaahịa tupu mmepụta bluk
Mmepụta
gosi nkọwapụta ngwaahịa ọzọ, wee hazie mmepụta ahụ
Ịtụ Iwu
Debe iwu ozugbo ị kwadoro ihe atụ ndị ahụ
Nnwale
A ga-enyocha ndị otu QC anyị nke ọma tupu nnyefe ngwaahịa ahụ.
Nkwakọ ngwaahịa
ngwaahịa nkwakọ ngwaahịa dịka achọrọ
Na-ebugo
Na-ebu ngwaahịa dị njikere na akpa onye ahịa
Ịnata
Anatara m iwu gị
Gịnị Mere Ị Ji Họrọ Anyị
•Afọ iri abụọ na ise na-ebupụ na ahụmịhe nrụpụta afọ iri abụọ
•Ụlọ ọrụ mmepụta ihe ahụ kpuchiri mpaghara dị ihe dịka 8000m²
•Na 2021, ejirila ụdị akụrụngwa mmepụta dị elu niile dochie ya, gụnyere igwe ndochi ntụ ntụ, igwe mbelata ọkpọkọ, ngwa ndochi ọkpọkọ, wdg.
•nkezi mmepụta kwa ụbọchị bụ ihe dị ka 15000pcs
• Ndị ahịa dị iche iche na-arụkọ ọrụ ọnụ
•Nhazi dabere na ihe ị chọrọ
Asambodo
Ngwaahịa Ndị Yiri Ya
Foto Ụlọ Mmepụta
Tupu ajụjụ a, biko zitere anyị nkọwapụta dị n'okpuru:
1. Izitere anyị eserese ma ọ bụ ezigbo foto;
2. Nha, ike na voltaji nke ihe na-ekpo ọkụ;
3. Ihe ọ bụla pụrụ iche achọrọ maka ihe na-ekpo ọkụ.
Ndị kọntaktị: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














