Nhazi Ngwaahịa
| Aha Ngwaahịa | Ihe na-ekpo ọkụ ikuku n'ogbe |
| Nguzogide Mkpuchi Ọnọdụ Iru Mmiri | ≥200MΩ |
| Mgbe Ule Okpomọkụ Dị Mmiri Mgbe Mmiri Kwụchara Nguzogide Mkpuchi | ≥30MΩ |
| Mmiri mmiri na-agbapụta ugbu a | ≤0.1mA |
| Ibu Elu | ≤3.5W/cm2 |
| Dayameta nke tube | 6.5mm, 8.0mm, wdg |
| Ụdị | Ọdịdị kwụ ọtọ, ọdịdị U, ọdịdị W, ma ọ bụ ahaziri ahazi |
| Voltaji na-eguzogide ọgwụ | 2,000V/min |
| Mgbochi mkpuchi | 750MOhm |
| Jiri | Ihe na-ekpo ọkụ nke a na-akpọ Finned Heating |
| Ọnụ | Isi rọba, flange |
| Ogologo | Emebere nke ọma |
| Nkwenye | CE, CQC |
| Iheihe kpo oku ejiri ihe kpuchie n'ogbenha na voltaji/voltaji enwere ike ịhazi ya dịka ihe achọrọ, ọdịdị nkeihe na-ekpo ọkụ ikuku a kpụrụ akpụnwee ọdịdị kwụ ọtọ, ọdịdị U, ọdịdị W, ma ọ bụ ụdị omenala ndị ọzọ. Enwere ike iji roba ma ọ bụ dụkọta isi ọkpọkọ ọkụ ahụ. | |
Nhazi Ngwaahịa
Iheihe na-ekpo ọkụ tube a kpụrụ akpụbụ ọkpọkọ ọkụ nwere ọtụtụ nku ígwè dị warara ma dị ogologo n'elu ya. Nku ndị ahụ jikọtara nke ọma na ahụ ọkpọkọ ahụ, a na-ahazikwa ọnụọgụ na ọdịdị ha dịka mkpa nke oge dị iche iche si dị. Ọrụ nku bụ ịgbasa mpaghara kọntaktị dị n'etiti ọkpọkọ ọkụ na ihe na-ekpo ọkụ, mee ka nnyefe okpomọkụ dịkwuo mma, wee si otú a melite arụmọrụ okpomọkụ.
N'ihi naihe na-ekpo ọkụ tubular a kpụrụ akpụnwere oke elu buru ibu, arụmọrụ mbufe okpomọkụ ya dị elu karịa nke ihe na-ekpo ọkụ nkịtị, yabụ mmetụta nchekwa ike nke ihe na-ekpo ọkụ tube finned ka mma karịa nke ihe na-ekpo ọkụ nkịtị. Nnyocha na-egosi na, n'okpuru otu mmetụta okpomọkụ ahụ,ihe kpo oku a kpara akpanwere ike ịchekwa ihe karịrị 20% nke oriri ike ma e jiri ya tụnyere ihe na-ekpo ọkụ nkịtị.
Ngwa Ngwaahịa
Ọkpọkọ ọkụ a kpụchara akpụchaA na-ejikarị ya eme ihe n'ụdị ngwa ọkụ niile, dịka ihe na-ekpo ọkụ fotovoltaic panel, ihe na-ekpo ọkụ mmiri eletrik, ihe na-ekpo ọkụ radiators, ihe na-akpọ nkụ, ihe na-ekpo ọkụ n'ala, ihe na-ere ọkụ ụlọ ọrụ, wdg, karịsịa n'oge okpomọkụ dị elu, nrụgide dị elu, ihe siri ike na-emebi emebi, ihe na-ekpo ọkụ dị elu na oge pụrụ iche ndị ọzọ, ọkpọkọ ọkụ ndị a na-eji finned nwere ike imezu ihe achọrọ maka ọkụ, ma na-echekwa ego na ike.
Usoro Mmepụta
Ọrụ
Mepụta
natara nkọwapụta ngwaahịa, eserese, na foto
Okwu ndị e kwuru
onye njikwa ahụ zara ajụjụ ahụ n'ime awa 1-2 wee ziga ọnụahịa
Ihe atụ
A ga-eziga ihe nlele efu maka ịlele ịdị mma nke ngwaahịa tupu mmepụta bluk
Mmepụta
gosi nkọwapụta ngwaahịa ọzọ, wee hazie mmepụta ahụ
Ịtụ Iwu
Debe iwu ozugbo ị kwadoro ihe atụ ndị ahụ
Nnwale
A ga-enyocha ndị otu QC anyị nke ọma tupu nnyefe ngwaahịa ahụ.
Nkwakọ ngwaahịa
ngwaahịa nkwakọ ngwaahịa dịka achọrọ
Na-ebugo
Na-ebu ngwaahịa dị njikere na akpa onye ahịa
Ịnata
Anatara m iwu gị
Gịnị Mere Ị Ji Họrọ Anyị
•Afọ iri abụọ na ise na-ebupụ na ahụmịhe nrụpụta afọ iri abụọ
•Ụlọ ọrụ mmepụta ihe ahụ kpuchiri mpaghara dị ihe dịka 8000m²
•Na 2021, ejirila ụdị akụrụngwa mmepụta dị elu niile dochie ya, gụnyere igwe ndochi ntụ ntụ, igwe mbelata ọkpọkọ, ngwa ndochi ọkpọkọ, wdg.
•nkezi mmepụta kwa ụbọchị bụ ihe dị ka 15000pcs
• Ndị ahịa dị iche iche na-arụkọ ọrụ ọnụ
•Nhazi dabere na ihe ị chọrọ
Asambodo
Ngwaahịa Ndị Yiri Ya
Foto Ụlọ Mmepụta
Tupu ajụjụ a, biko zitere anyị nkọwapụta dị n'okpuru:
1. Izitere anyị eserese ma ọ bụ ezigbo foto;
2. Nha, ike na voltaji nke ihe na-ekpo ọkụ;
3. Ihe ọ bụla pụrụ iche achọrọ maka ihe na-ekpo ọkụ.
Ndị kọntaktị: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














