| Aha Ngwaahịa | Ihe nnọchi ihe eji ekpo ọkụ nke WD05X24776 maka igwe ịsa efere |
| Nguzogide Mkpuchi Ọnọdụ Iru Mmiri | ≥200MΩ |
| Mgbe Ule Okpomọkụ Dị Mmiri Mgbe Mmiri Kwụchara Nguzogide Mkpuchi | ≥30MΩ |
| Mmiri mmiri na-agbapụta ugbu a | ≤0.1mA |
| Ibu Elu | ≤3.5W/cm2 |
| Dayameta nke tube | 6.5mm |
| Voltaji | 115V |
| Voltaji na-eguzogide ọgwụ n'ime mmiri | 2,000V/min (okpomọkụ mmiri nkịtị) |
| Nha | 17 x 17 x 1.9 sentimita asatọ |
| Jiri | Igwe eji asa efere na-ekpo ọkụ |
| Ngwugwu | otu ihe na-ekpo ọkụ nwere otu akpa |
| Asambodo | CE/CQC |
| 1. Ihe eji asa efere WD05X24776 na-edochi akụkụ: PS12582671, AP6783203, WD05X23763, WD05X10015, WD05X21294, WD05X21716. 2. Ihe eji ekpo ọkụ efere WD05X24776 nke e ji ọkpọkọ ígwè anaghị agba nchara na ihe ike MgO mee ka ọ dịgide ma dabara nke ọma. Onye nrụpụta nwalere ya nke ọma iji mezuo ihe achọrọ maka nrụpụta OEM. 3. Ihe na-ekpo ọkụ nke WD05X24776 maka igwe eji asa efere nwere ihe e ji asa efere nke a kpara n'elu iji mee ka ọ dị mma. Akụkụ nnọchi a nwere ihe dị oke mkpa, dị mfe ịwụnye, ọ dịghịkwa amịpụta mmiri ọzọ! | |
Ihe na-ekpo ọkụ WD05X30818 maka igwe na-asa efere GE nke ejiri tube ígwè anaghị agba nchara 304 dị elu mee, nke nwere ike iguzogide okpomọkụ dị elu ma na-ekpo ọkụ. WD05X30818 nwere ike ikpo mmiri ọkụ mgbe ọ na-asa efere ma nyere aka ịkpọ nkụ efere na njedebe nke okirikiri ahụ.
Ihe na-ekpo ọkụ nke igwe efere WD05X24776 na-edozi ihe mgbaàmà ndị a:
1. Igwe eji asa efere anaghị akpọcha efere nke ọma;
2. Anaghị asa efere nke ọma.
Kwadebe onwe gị ka ị nweta mmelite kachasị mma nke igwe ịsa efere site na iji GE WD05X24776 Igwe na-ekpo ọkụ nke igwe ịsa efere! Ihe a na-ekpo ọkụ dị ebe a iji mee ka ndụ gị dịkwuo mfe ma bulie egwuregwu ịsa efere gị gaa n'ọkwa ọzọ. Kwuo mmiri oyi na mmiri ọkụ na-egbu nje bacteria nke ga-eme ka efere gị ghara inwe ntụpọ oge ọ bụla. Jide n'aka na ị na-enyocha nọmba ụdị ngwaọrụ gị iji hụ na akụkụ a dabara na igwe ịsa efere gị nke ọma. Echegbula onwe gị, ọ bụ ọrụ dị mfe nke nwere ike ịchekwa gị nsogbu nke ịnweta akụkụ na-ezighi ezi.
Tupu ajụjụ a, biko zitere anyị nkọwapụta dị n'okpuru:
1. Izitere anyị eserese ma ọ bụ ezigbo foto;
2. Nha, ike na voltaji nke ihe na-ekpo ọkụ;
3. Ihe ọ bụla pụrụ iche achọrọ maka ihe na-ekpo ọkụ.
Ndị kọntaktị: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














