Nhazi Ngwaahịa
| Aha Ngwaahịa | Mmiri Tank Imikpu Flange Heating Ihe |
| Nguzogide Mkpuchi Ọnọdụ Iru Mmiri | ≥200MΩ |
| Mgbe Ule Okpomọkụ Dị Mmiri Mgbe Mmiri Kwụchara Nguzogide Mkpuchi | ≥30MΩ |
| Mmiri mmiri na-agbapụta ugbu a | ≤0.1mA |
| Ibu Elu | ≤3.5W/cm2 |
| Dayameta nke tube | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, wdg. |
| Ụdị | ogologo, ọdịdị U, ọdịdị W, wdg. |
| Voltaji na-eguzogide ọgwụ | 2,000V/min |
| Mgbochi mkpuchi na mmiri | 750MOhm |
| Jiri | Ihe na-ekpo ọkụ n'ime mmiri |
| Ogologo tube | 300-7500mm |
| Ụdị | ahaziri ahazi |
| Nkwenye | CE/CQC |
| Ụdị njedebe | Emebere nke ọma |
| IheIhe na-ekpo ọkụ n'ime Flange Immersionihe anyị nwere igwe anaghị agba nchara 201 na igwe anaghị agba nchara 304, nha flange nwere DN40 na DN50, ike na ogologo tube nwere ike ịhazi dịka achọrọ. Iheihe na-ekpo ọkụ tubular tank mmiriNha plọg skru ọkọlọtọ ejiri bụ 1”, 1 1/4, 2” na 2 1/2” ma e ji ígwè, ọla kọpa ma ọ bụ ígwè anaghị agba nchara mee ya, dabere na ojiji ya. Ụdị nchekwa eletriki dị iche iche, thermostats arụnyere n'ime ya, thermocouples na switches dị elu nwere ike itinye n'ime ihe na-ekpo ọkụ skru plọg. | |
Nhazi Ngwaahịa
Ihe na-ekpo ọkụ na-amịkọrọ flangeEjiri ígwè anaghị agba nchara 304 ma ọ bụ 201 mee ya, ntụ ntụ Mgo dị elu, waya alloy High Ohm NiGr. Ihe na-ekpo ọkụ tubular Flange na-agbanwe okpomọkụ nke ọma, nke pụtara na ihe na-ekpo ọkụ flange nwere ike ịdị ike karịa ugboro atọ ruo anọ. Ihe na-ekpo ọkụ mmiri Flange bụ nke ejiri ngwa mmepụta dị elu mee ma site na nnwale dị mma siri ike. Ihe na-ekpo ọkụ okpomọkụ ngwa ngwa na-arị elu nke ọma, nke na-eme ka ọ dị mfe iji ogologo oge.
Ndị aihe na-ekpo ọkụ flanged maka tank mmiriA na-emepụta ngwaahịa ndị a maka ikpo ọkụ mmiri nnyefe okpomọkụ, mmanụ ọkara na nke dị fechaa, yana mmiri n'ime tankị na arịa nrụgide. Igwe ọkụ nwere flange dị mma maka ngwa ndị chọrọ obere ike ruo ọkara.
Igwe ọkụ nwere flange mmiriA na-eji ihe ndị dị n'ime ya nke e ji ihe mkpuchi ma ọ bụ ihe e ji agbaze agbaze mee ya. A na-enye ihe na-ekpo ọkụ nwere ihe mkpuchi pụrụ iche maka ebumnuche nkịtị ma ọ bụ nke na-anaghị egbochi mmiri.
Atụmatụ Ngwaahịa
1. Ụdị ihe na-ekpo ọkụ niile, dịka ọkụ eletrik, mmiri ọkụ, ọkụ uzuoku, ike ikuku, ike anyanwụ, ọkụ enyemaka nke tankị mmiri injinia, ọdọ mmiri kemịkalụ, ọdọ mmiri ịsa ahụ, ọdọ mmiri igwu mmiri, incubator, wdg.
2. Igwe ọkụ mmanụ dị arọ nke ihe na-agba mmanụ dị arọ.
3. Ihe na-ekpo ọkụ maka mmiri ọ bụla dị na kemịkalụ ụlọ ọrụ dị iche iche
Usoro Mmepụta
Ọrụ
Mepụta
natara nkọwapụta ngwaahịa, eserese, na foto
Okwu ndị e kwuru
onye njikwa ahụ zara ajụjụ ahụ n'ime awa 1-2 wee ziga ọnụahịa
Ihe atụ
A ga-eziga ihe nlele efu maka ịlele ịdị mma nke ngwaahịa tupu mmepụta bluk
Mmepụta
gosi nkọwapụta ngwaahịa ọzọ, wee hazie mmepụta ahụ
Ịtụ Iwu
Debe iwu ozugbo ị kwadoro ihe atụ ndị ahụ
Nnwale
A ga-enyocha ndị otu QC anyị nke ọma tupu nnyefe ngwaahịa ahụ.
Nkwakọ ngwaahịa
ngwaahịa nkwakọ ngwaahịa dịka achọrọ
Na-ebugo
Na-ebu ngwaahịa dị njikere na akpa onye ahịa
Ịnata
Anatara m iwu gị
Gịnị Mere Ị Ji Họrọ Anyị
•Afọ iri abụọ na ise na-ebupụ na ahụmịhe nrụpụta afọ iri abụọ
•Ụlọ ọrụ mmepụta ihe ahụ kpuchiri mpaghara dị ihe dịka 8000m²
•Na 2021, ejirila ụdị akụrụngwa mmepụta dị elu niile dochie ya, gụnyere igwe ndochi ntụ ntụ, igwe mbelata ọkpọkọ, ngwa ndochi ọkpọkọ, wdg.
•nkezi mmepụta kwa ụbọchị bụ ihe dị ka 15000pcs
• Ndị ahịa dị iche iche na-arụkọ ọrụ ọnụ
•Nhazi dabere na ihe ị chọrọ
Asambodo
Ngwaahịa Ndị Yiri Ya
Foto Ụlọ Mmepụta
Tupu ajụjụ a, biko zitere anyị nkọwapụta dị n'okpuru:
1. Izitere anyị eserese ma ọ bụ ezigbo foto;
2. Nha, ike na voltaji nke ihe na-ekpo ọkụ;
3. Ihe ọ bụla pụrụ iche achọrọ maka ihe na-ekpo ọkụ.
Ndị kọntaktị: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














