Nhazi Ngwaahịa
| Aha Ngwaahịa | Mmiri na Mmanụ Ihe Na-ekpo Ọkụ Mmiri na Mmanụ |
| Nguzogide Mkpuchi Ọnọdụ Iru Mmiri | ≥200MΩ |
| Mgbe Ule Okpomọkụ Dị Mmiri Mgbe Mmiri Kwụchara Nguzogide Mkpuchi | ≥30MΩ |
| Mmiri mmiri na-agbapụta ugbu a | ≤0.1mA |
| Ibu Elu | ≤3.5W/cm2 |
| Dayameta nke tube | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, wdg. |
| Ụdị | ogologo, ọdịdị U, ọdịdị W, wdg. |
| Voltaji na-eguzogide ọgwụ | 2,000V/min |
| Mgbochi mkpuchi na mmiri | 750MOhm |
| Jiri | Ihe na-ekpo ọkụ n'ime mmiri |
| Ogologo tube | 300-7500mm |
| Ụdị | ahaziri ahazi |
| Nkwenye | CE/CQC |
| Ụdị njedebe | Emebere nke ọma |
| IheIgwe ọkụ mmiri Tubularihe anyị nwere igwe anaghị agba nchara 201 na igwe anaghị agba nchara 304, nha flange nwere DN40 na DN50, ike na ogologo tube nwere ike ịhazi dịka achọrọ. | |
Nhazi Ngwaahịa
Ihe e ji arụ ọrụ nke Flange bụ eriri helical nke kọmputa na-arụ nke nwere 80% nickel 20% chromium allonresistance wire fusion nke ejiri waya nickel kpuchie mee. A na-agbatị mgbakọ a nke ọma ma tinye etiti ya n'ime ihe mkpuchi ígwè, nke a na-etinye ntụ ntụ Magnesium Oxide Grade "A" (MgO). A na-etinye ọkpọkọ a na-etinye na igwe mpịachi rol ka ọ bụrụ ihe siri ike, na-eme ka eriri ahụ sie ike n'etiti tube ahụ ma na-enye ezigbo nnyefe okpomọkụ na ike dielectric n'etiti eriri na sheath ahụ.
A na-akpọ ihe na-ekpo ọkụ Flange Lummersion Tubular Heaters, nke e mere maka iji na drum, tankị na arịa ndị a rụnyere nrụgide iji kpoo ma gas ma liauids. Ha nwere ọtụtụ ihe na-ekpo ọkụ tubular nke dị otu ruo ọtụtụ nke U nke e mere ka ọ bụrụ ihe e ji ekpuchi ntutu isi ma sie ike ka ọ bụrụ flanges.
Atụmatụ Ngwaahịa
A na-eji ihe mkpuchi ọla kọpa, ígwè, na lincoloy nke ígwè anaghị agba nchara arụ ihe ndị na-ekpo ọkụ. A na-eji ihe mkpuchi MgO eme ka ihe na-ekpo ọkụ dịkwuo ogologo oge, ọ na-enyekwa ohere maka nnyefe okpomọkụ na ike dielectric pụrụ iche. Ojiji nke ihe mkpuchi slicone resin na-enye ohere ka mmiri ghara iru mmiri. Ọtụtụ ụdị njedebe na dayameta dị.
A na-eji ihe na-ekpo ọkụ Tubular nke mmiri eletriki, ikuku ma ọ bụ ígwè ekpo ọkụ nke ọma, dị ka ihe a pụrụ ịtụkwasị obi, dị ọnụ ala, na nke dị iche iche, nke enwere ike iji mee ihe n'ọtụtụ ụzọ dị iche iche, gụnyere ndị nwere oke nha maka obere oghere. Ha na-enye ohere maka nkesa okpomọkụ dị mma yana ike dielectric dị elu. Enwere ike ịmepụta ihe na-ekpo ọkụ Tubular ka ọ bụrụ ụdị dị iche iche.
Usoro Mmepụta
Ọrụ
Mepụta
natara nkọwapụta ngwaahịa, eserese, na foto
Okwu ndị e kwuru
onye njikwa ahụ zara ajụjụ ahụ n'ime awa 1-2 wee ziga ọnụahịa
Ihe atụ
A ga-eziga ihe nlele efu maka ịlele ịdị mma nke ngwaahịa tupu mmepụta bluk
Mmepụta
gosi nkọwapụta ngwaahịa ọzọ, wee hazie mmepụta ahụ
Ịtụ Iwu
Debe iwu ozugbo ị kwadoro ihe atụ ndị ahụ
Nnwale
A ga-enyocha ndị otu QC anyị nke ọma tupu nnyefe ngwaahịa ahụ.
Nkwakọ ngwaahịa
ngwaahịa nkwakọ ngwaahịa dịka achọrọ
Na-ebugo
Na-ebu ngwaahịa dị njikere na akpa onye ahịa
Ịnata
Anatara m iwu gị
Gịnị Mere Ị Ji Họrọ Anyị
•Afọ iri abụọ na ise na-ebupụ na ahụmịhe nrụpụta afọ iri abụọ
•Ụlọ ọrụ mmepụta ihe ahụ kpuchiri mpaghara dị ihe dịka 8000m²
•Na 2021, ejirila ụdị akụrụngwa mmepụta dị elu niile dochie ya, gụnyere igwe ndochi ntụ ntụ, igwe mbelata ọkpọkọ, ngwa ndochi ọkpọkọ, wdg.
•nkezi mmepụta kwa ụbọchị bụ ihe dị ka 15000pcs
• Ndị ahịa dị iche iche na-arụkọ ọrụ ọnụ
•Nhazi dabere na ihe ị chọrọ
Asambodo
Ngwaahịa Ndị Yiri Ya
Foto Ụlọ Mmepụta
Tupu ajụjụ a, biko zitere anyị nkọwapụta dị n'okpuru:
1. Izitere anyị eserese ma ọ bụ ezigbo foto;
2. Nha, ike na voltaji nke ihe na-ekpo ọkụ;
3. Ihe ọ bụla pụrụ iche achọrọ maka ihe na-ekpo ọkụ.
Ndị kọntaktị: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













