| Aha Ngwaahịa | Igwe na-ekpo ọkụ nke friji, Igwe anaghị agba nchara, ihe na-ekpo ọkụ nke tubular, ihe na-ekpo ọkụ BD120W016, tube ọkụ |
| Nguzogide Mkpuchi Ọnọdụ Iru Mmiri | ≥200MΩ |
| Mgbe Ule Okpomọkụ Dị Mmiri Mgbe Mmiri Kwụchara Nguzogide Mkpuchi | ≥30MΩ |
| Mmiri mmiri na-agbapụta ugbu a | ≤0.1mA |
| Ibu Elu | ≤3.5W/cm2 |
| Okpomọkụ Ọrụ | 150ºC (Kachasị 300ºC) |
| Okpomọkụ gburugburu ebe obibi | -60°C ~ +85°C |
| Voltaji na-eguzogide ọgwụ n'ime mmiri | 2,000V/min (okpomọkụ mmiri nkịtị) |
| Mgbochi mkpuchi na mmiri | 750MOhm |
| Jiri | Ihe na-ekpo ọkụ |
| Ihe isi ihe | Ígwè |
| Klas nchekwa | IP00 |
| Nkwenye | UL/ TUV/ VDE/CQC |
| Ụdị njedebe | Emebere nke ọma |
| Mkpuchi/Mpịakọta | Emebere nke ọma |
Nhazi nke ihe na-ekpo ọkụ aluminom tube:
Ihe na-ekpo ọkụ nke aluminom tube na-eji paịpụ aluminom dị ka ihe na-ebu okpomọkụ.
Tinye ihe na-ekpo ọkụ waya n'ime tube aluminom iji mepụta akụkụ dị iche iche nke ọdịdị.
Dayameta nke ọkpọkọ aluminom: Ø4, Ø4.5, Ø5, Ø6.35
*Ọ bụrụ na ịchọrọ ihe pụrụ iche, anyị nwekwara ike ịhazi gị.
A na-eji usoro ihe na-ekpo ọkụ eletrik a eme ihe nke ọma na friji, igwe ịsa ákwà, ihe na-ekpo ọkụ mmiri eletrik, ihe na-ekpo ọkụ mmiri anyanwụ, oven microwave, ihe na-eme ka ikuku dị jụụ, igwe mmiri ara ehi soy na obere ngwa ndị ọzọ nwere ọrụ ikpo ọkụ eletrik.
Enwere ike itinye ya n'ime ihe mkpuchi ikuku na nku condenser maka ebumnuche ịgbaze.
Ngwaahịa a nwere ọrụ nke mmetụta dị mma nke okpomọọkụ, arụmọrụ eletriki kwụsiri ike, iguzogide mkpuchi dị elu, iguzogide nchara, mgbochi ịka nká, ikike ibufe oke ibu, obere mmiri mmiri, nkwụsi ike na ntụkwasị obi yana ndụ ọrụ ogologo oge.














