| Aha Ngwaahịa | Ihe na-ekpo ọkụ nke otu oyi maka ịgbaze mmiri |
| Nguzogide Mkpuchi Ọnọdụ Iru Mmiri | ≥200MΩ |
| Mgbe Ule Okpomọkụ Dị Mmiri Mgbe Mmiri Kwụchara Nguzogide Mkpuchi | ≥30MΩ |
| Mmiri mmiri na-agbapụta ugbu a | ≤0.1mA |
| Ibu Elu | ≤3.5W/cm2 |
| Dayameta nke tube | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, wdg. |
| Ụdị | ogologo, ọdịdị U, ọdịdị W, wdg. |
| Voltaji na-eguzogide ọgwụ n'ime mmiri | 2,000V/min (okpomọkụ mmiri nkịtị) |
| Mgbochi mkpuchi na mmiri | 750MOhm |
| Jiri | Ihe na-ekpo ọkụ gbazee agbaze |
| Ogologo tube | 300-7500mm |
| Ogologo waya ndu | 700-1000mm (omenala) |
| Nkwenye | CE/CQC |
| Ụdị njedebe | Emebere nke ọma |
| Ígwè anaghị agba ncharaIhe na-ekpo ọkụ nke otu oyiEnwere ike ime dayameta nke tube ahụ 6.5mm ma ọ bụ 8.0mm, a ga-eji isi roba mechie tube ahụ nwere akụkụ waya lead. A pụkwara ime ọdịdị ahụ dịka U na L. A ga-emepụta ike nke tube kpo oku gbazee 300-400W kwa mita. | |
Ịgbaze mmiriunit oyi kpo oku tubeA na-ejikarị paịpụ ígwè anaghị agba nchara eme ihe, a na-ejikwa magnesium oxide eme ihe dị elu dị ka ihe na-ejupụta ihe, ọ nwere ezigbo mkpuchi na iguzogide mmiri.ihe na-ekpo ọkụ gbazee ụlọ oyienwere ike ịgbagọ n'ụdị ọ bụla dịka ihe onye ọrụ chọrọ si dị, maka ntinye dị mfe n'akụkụ ụfọdụ nke ngwa oyi maka ọrụ ịgbaze agbaze. Na mgbakwunye,gbazee okpomọkụ tubenwekwara arụmọrụ eletriki na nkwụsi ike dị mma, iguzogide mkpuchi dị elu, iguzogide nchara siri ike, ikike ibufe ibu, obere mmiri ozuzo, kwụsiri ike ma bụrụ nke a pụrụ ịtụkwasị obi, ogologo ndụ ọrụ na ihe ndị ọzọ.
Dayameta nke tube ahụ, voltaji, ike, ọdịdị na ogologo yagbazee ọkpọkọ ọkụEnwere ike ịhazi ya dịka mkpa na ihe ndị ahịa chọrọ si dị. Ụdị ndị a na-ahụkarị gụnyere U na kwụ ọtọ, enwere ike ịhazi ọdịdị pụrụ iche ma ọ bụrụ na achọrọ ya. A na-eji roba vulcanization ma ọ bụ okpukpu abụọ nke ọkpọkọ okpomọkụ mechie ọnụ ọkpọkọ ahụ, iji melite nguzogide nke ngwaahịa ahụ, nke dabara adaba maka gburugburu ebe ọrụ oyi na mmiri.
Ọkụ na-agbaze agbazebụ ụdị ihe eletriki dị irè, dị nchebe, ma dịkwa ntụkwasị obi. A na-ejikarị ya eme ihe n'ịme ka ngwa dị iche iche na-agbaze agbaze, iji hụ na akụrụngwa na-arụ ọrụ nke ọma ma na-agbatị ndụ ọrụ.
Tupu ajụjụ a, biko zitere anyị nkọwapụta dị n'okpuru:
1. Izitere anyị eserese ma ọ bụ ezigbo foto;
2. Nha, ike na voltaji nke ihe na-ekpo ọkụ;
3. Ihe ọ bụla pụrụ iche achọrọ maka ihe na-ekpo ọkụ.
Ndị kọntaktị: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














