| Aha Ngwaahịa | Ụlọ ọrụ mmepụta na onye nrụpụta U Type Defrost Tubular Heater |
| Dayameta nke tube | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm |
| ihe | SS304 |
| Ụdị | ogologo, ọdịdị U, ụdị AA, ọdịdị W, ma ọ bụ omenala |
| Nha | ahaziri ahazi |
| Ike | ihe dị ka 200-300W kwa mita maka ịgbaze mmiri, ma ọ bụ omenala |
| Voltaji | 12V-380W |
| Oge Mbuga ozi | Ụbọchị 20-25 maka 5000pcs |
| Mgbochi mkpuchi | ≥1000MΩ (ọnọdụ oyi) |
| Ụdị njedebe | omenala |
| Asambodo | CE,CQC |
| 1. JW heater nwere ihe karịrị afọ 25 na omenala heater, anyị nwere ndị ọrụ R & D ọkachamara na ndị ọrụ teknụzụ nwere ahụmahụ, dịka ihe ndị ahịa chọrọ maka ihe dị iche iche nke resistor kpo oku si dị. 2. A na-ejikarị ihe na-ekpo ọkụ na-agbaze n'ime friji, friji, ihe na-ekpo ọkụ nkeji na ngwa ndị ọzọ na-ekpo ọkụ. Ụdị anyị mere maka ụdị kwụ ọtọ, ọdịdị U na ụdị AA, enwere ike ịhazi ụdị pụrụ iche ọ bụla ọzọ. 3. Enwere ike itinye tube kpo oku nke na-agbaze agba ... Ọ bụrụ na ị nwere obi abụọ ọ bụla gbasara ihe na-ekpo ọkụ, ị nwere ike izipu anyị email maka nkwenye! | |
A na-eji ihe e ji ekpuchi ihe na-eme ka ọ gbazee na sistemụ refrigerator nke ga-eme ka ahụ ndị e ji eriri kpuchie gbazee gbazee. Ha na-agbanwe agbanwe nke ukwuu ma na-eji ha eme ihe dị ka ihe ngwọta bara uru n'ihi ikike ha nwere ịmepụta ụdị nke ụdị evaporator dị iche iche.
1. Mgbochi mkpuchi: ≥1000MΩ (ọnọdụ oyi)
2. Ọkụ mmiri na-agbapụta: ≤0.5mA
3. Ihe eji eme ihe: SS304 /316/321/INCOLY800
(Enwere ike ịgbanwe ihe ndị a ka ọ bụrụ ọla kọpa, sus321, sus316L, incoloy804, incoloy800 dịka achọrọ)
4. Voltaji/Wattaji: Enwere ike ịhazi voltaji/Wattaji dịka ọ dị mkpa
5. Dayameta: 6.5-12.5mm
(A pụrụ ịgbanwe dayameta nke tube ka ọ bụrụ 6.6mm, 8.0mm, 10.0mm ma ọ bụ ndị ọzọ dịka achọrọ)
6. Ntụ ntụ na-eguzogide: Magnesium oxide(Anyị nwere ike iji ntụ ntụ ọzọ ma ọ bụrụ na achọrọ ya)
7. Ọdụ Faston: Ígwè a kpụrụ akpụ nke nickel(Ihe eji arụ ụlọ nwere ike ịbụ ígwè anaghị agba nchara, ígwè anaghị agba nchara ma ọ bụrụ na ọ dị mkpa)
8. Ogologo waya ndu: ahaziri dịka mkpa ndị ahịa si dị
9. Fuuz okpomọkụ: Ígwè chromium(Ihe eji eme fuse okpomọkụ nwere ike ịbụ waya nickel chromium ma ọ bụrụ na achọrọ ya)
10. Ngwa: Ngwuputa friji
Ọ bụrụ na ọrụ nke refrji gị anaghị arụ ọrụ nke ọma, mgbe ahụ enwere ike inwe nsogbu na ihe na-ekpo ọkụ ya. Ọrụ nke na-agbaze ngwa ngwa dị mkpa iji gbochie ngwa gị ịbanye na ice, nke, ọ bụrụ na ọ gbakọta, nwere ike imebi ya ma belata ikike nchekwa ya.
Jiri ihe na-ekpo ọkụ a dochie anya ya dochie ihe mebiri emebi ma weghachi ọrụ nke na-agbaze na friji gị.
Biko lelee ndepụta nha nha nlereanya ahụ iji hụ na akụkụ a ziri ezi maka ụdị nlereanya gị.
Tupu ajụjụ a, biko zitere anyị nkọwapụta dị n'okpuru:
1. Izitere anyị eserese ma ọ bụ ezigbo foto;
2. Nha, ike na voltaji nke ihe na-ekpo ọkụ;
3. Ihe ọ bụla pụrụ iche achọrọ maka ihe na-ekpo ọkụ.














