Nhazi Ngwaahịa
| Aha Ngwaahịa | Igwe ọkụ tubular nke nwere ọdịdị U |
| Nguzogide Mkpuchi Ọnọdụ Iru Mmiri | ≥200MΩ |
| Mgbe Ule Okpomọkụ Dị Mmiri Mgbe Mmiri Kwụchara Nguzogide Mkpuchi | ≥30MΩ |
| Mmiri mmiri na-agbapụta ugbu a | ≤0.1mA |
| Ibu Elu | ≤3.5W/cm2 |
| Dayameta nke tube | 6.5mm, 8.0mm, wdg |
| Ụdị | Ọdịdị kwụ ọtọ, ọdịdị U, ọdịdị W, ma ọ bụ ahaziri ahazi |
| Voltaji na-eguzogide ọgwụ | 2,000V/min |
| Mgbochi mkpuchi | 750MOhm |
| Jiri | Ihe na-ekpo ọkụ nke a na-akpọ Finned Heating |
| Ọnụ | Isi rọba, flange |
| Ogologo | Emebere nke ọma |
| Nkwenye | CE, CQC |
| Ụdị U-shape Finned Tubular Heater anyị na-ejikarị ogologo, ọdịdị U, na ọdịdị W eme ya, anyị nwekwara ike ịhazi ụfọdụ ụdị pụrụ iche dịka achọrọ. Ọtụtụ ndị ahịa na-ahọrọ isi tube site na flange, ọ bụrụ na ị jiri ihe na-ekpo ọkụ U na-acha ọkụ na igwe oyi ma ọ bụ ngwa ndị ọzọ na-eme ka ọ dị jụụ, ikekwe ị nwere ike iji roba silicone họrọ akara isi, ụzọ mkpuchi a nwere ihe kacha mma na-anaghị eguzogide mmiri. | |
Nhazi Ngwaahịa
A na-eji nku ígwè kpuchie ihe na-ekpo ọkụ nke nwere ọdịdị U dị ka fin n'elu ihe a na-ahụkarị. Ma e jiri ya tụnyere ihe na-ekpo ọkụ nkịtị, a na-amụba ebe a na-ekpo ọkụ site na ugboro abụọ ruo atọ, ya bụ, ibu ike elu nke ihe a na-ekwe ka ọ dị na fin bụ ugboro atọ ruo anọ nke ihe a na-ahụkarị. N'ihi na ogologo ihe ahụ dị mkpụmkpụ, a na-ebelata mfu okpomọkụ. N'okpuru otu ọnọdụ ike ahụ, ihe na-ekpo ọkụ nke nwere ọdịdị U nwere uru nke mmụba okpomọkụ ngwa ngwa, mmepụta okpomọkụ otu, arụmọrụ dị mma nke ikpo ọkụ, arụmọrụ okpomọkụ dị elu, ndụ ọrụ ogologo, obere ngwaọrụ kpo oku, na ọnụ ala dị ala. Nhazi ezi uche dị na ya dịka ihe onye ọrụ chọrọ si dị, ọ dị mfe ịwụnye.
Họrọ Ụdị
Ngwa Ngwaahịa
A na-eji ihe na-ekpo ọkụ U shaped finned eme ihe n'ọtụtụ ebe n'ịrụpụta igwe, ụgbọala, ákwà, nri, ngwa ụlọ na ụlọ ọrụ ndị ọzọ, ọkachasị n'ụlọ ọrụ ákwà mgbochi ikuku na-ekpo ọkụ.
1. Ha na-ahụ ikpo ọkụ nke ihe kemịkalụ n'ụlọ ọrụ kemịkalụ, ịkpọ nkụ nke ụfọdụ ntụ ntụ n'okpuru nrụgide ụfọdụ, usoro kemịkalụ na ịkpọ nkụ nke ihe a na-agba.
2. Ikpo ọkụ hydrocarbon, gụnyere mmanụ petroleum, mmanụ dị arọ, mmanụ mmanụ, mmanụ nnyefe okpomọkụ, mmanụ mmanụ, na paraffin.
3. Hazie mmiri, uzuoku a na-ekpo oke ọkụ, nnu agbaze agbaze, gas nitrogen (ikuku), gas mmiri, na mmiri mmiri ndị ọzọ dị mkpa ka e kpoo ha ọkụ.
4. Ebe ọ bụ na ọ na-eji usoro nchekwa mgbawa dị elu, enwere ike iji ngwa a mee ihe n'ọtụtụ ebe na kemịkalụ, agha, mmanụ ala, gas eke, ikpo okwu mmiri, ụgbọ mmiri, ebe a na-egwupụta ihe na ebe ndị ọzọ chọrọ nchekwa mgbawa.
Usoro Mmepụta
Ọrụ
Mepụta
natara nkọwapụta ngwaahịa, eserese, na foto
Okwu ndị e kwuru
onye njikwa ahụ zara ajụjụ ahụ n'ime awa 1-2 wee ziga ọnụahịa
Ihe atụ
A ga-eziga ihe nlele efu maka ịlele ịdị mma nke ngwaahịa tupu mmepụta bluk
Mmepụta
gosi nkọwapụta ngwaahịa ọzọ, wee hazie mmepụta ahụ
Ịtụ Iwu
Debe iwu ozugbo ị kwadoro ihe atụ ndị ahụ
Nnwale
A ga-enyocha ndị otu QC anyị nke ọma tupu nnyefe ngwaahịa ahụ.
Nkwakọ ngwaahịa
ngwaahịa nkwakọ ngwaahịa dịka achọrọ
Na-ebugo
Na-ebu ngwaahịa dị njikere na akpa onye ahịa
Ịnata
Anatara m iwu gị
Gịnị Mere Ị Ji Họrọ Anyị
•Afọ iri abụọ na ise na-ebupụ na ahụmịhe nrụpụta afọ iri abụọ
•Ụlọ ọrụ mmepụta ihe ahụ kpuchiri mpaghara dị ihe dịka 8000m²
•Na 2021, ejirila ụdị akụrụngwa mmepụta dị elu niile dochie ya, gụnyere igwe ndochi ntụ ntụ, igwe mbelata ọkpọkọ, ngwa ndochi ọkpọkọ, wdg.
•nkezi mmepụta kwa ụbọchị bụ ihe dị ka 15000pcs
• Ndị ahịa dị iche iche na-arụkọ ọrụ ọnụ
•Nhazi dabere na ihe ị chọrọ
Asambodo
Ngwaahịa Ndị Yiri Ya
Foto Ụlọ Mmepụta
Tupu ajụjụ a, biko zitere anyị nkọwapụta dị n'okpuru:
1. Izitere anyị eserese ma ọ bụ ezigbo foto;
2. Nha, ike na voltaji nke ihe na-ekpo ọkụ;
3. Ihe ọ bụla pụrụ iche achọrọ maka ihe na-ekpo ọkụ.
Ndị kọntaktị: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














