| Aha Ngwaahịa | Ihe e ji ekpo ọkụ nke e ji tubular kpụọ |
| Nguzogide Mkpuchi Ọnọdụ Iru Mmiri | ≥200MΩ |
| Mgbe Ule Okpomọkụ Dị Mmiri Mgbe Mmiri Kwụchara Nguzogide Mkpuchi | ≥30MΩ |
| Mmiri mmiri na-agbapụta ugbu a | ≤0.1mA |
| Ibu Elu | ≤3.5W/cm2 |
| Dayameta nke tube | 6.5mm, 8.0mm, wdg |
| Ụdị | Ọdịdị kwụ ọtọ, ọdịdị U, ọdịdị W, ma ọ bụ ahaziri ahazi |
| Voltaji na-eguzogide ọgwụ | 2,000V/min |
| Mgbochi mkpuchi | 750MOhm |
| Jiri | Ihe na-ekpo ọkụ nke a na-akpọ Finned Heating |
| Ọnụ | Isi rọba, flange |
| Ogologo | Emebere nke ọma |
| Nkwenye | CE, CQC |
| Ụdị ihe eji ekpo ọkụ nke ejiri fin kpụọ nke anyị na-ejikarị akpụọ, nke U, na nke W, anyị nwekwara ike ịhazi ụfọdụ ụdị pụrụ iche dịka ọ dị mkpa. Ọtụtụ ndị ahịa na-ahọrọ isi tube site na flange, ọ bụrụ na i jiri ihe ndị na-ekpo ọkụ nke ejiri fin kpụọ na igwe oyi ma ọ bụ ngwa ndị ọzọ na-eme ka ọ dị jụụ, ikekwe ị nwere ike iji roba silicone họrọ akara isi, ụzọ mkpuchi a nwere ihe kacha mma maka mmiri. | |
E mepụtara ihe na-ekpo ọkụ eletriki a na-akpọ Finned Heating Tube Finned Tubular Heating maka iji ya na ikpo ọkụ ikuku na ikuku convection nke e kere eke na nke a manyere amanye. A na-agba ihe dị n'ime ya gburugburu mgbe niile iji mee ka ebe convective dịkwuo elu maka ikuku na gas na-anaghị emebi emebi. A nwalela oghere na nha nke n'akụkụ na-eme ka arụmọrụ ka mma. A na-etinye ihe ndị e ji ígwè mee n'ọkụ, na-ejikọ n'elu n'ime ihe mkpuchi ahụ iji mee ka arụmọrụ na-aga nke ọma. Nke a na-enye ohere ka e nweta ọkwa wattage dị elu n'otu mpaghara mmiri ma na-emepụta okpomọkụ dị ala na-eme ka okpomọkụ dị n'ime ihe mkpuchi ahụ dịkwuo ogologo oge.
A na-eji ihe na-ekpo ọkụ tubular nke e ji ọkụ eletrik mee maka ikpo ọkụ convection, sistemu kpo oku ikuku ma ọ bụ gas. A na-ahazi ihe na-ekpo ọkụ/ihe na-ekpo ọkụ tubular nke e ji ígwè mee ka ha zuo oke maka mkpa ngwa gị.
Tupu ajụjụ a, biko zitere anyị nkọwapụta dị n'okpuru:
1. Izitere anyị eserese ma ọ bụ ezigbo foto;
2. Nha, ike na voltaji nke ihe na-ekpo ọkụ;
3. Ihe ọ bụla pụrụ iche achọrọ maka ihe na-ekpo ọkụ.
Ndị kọntaktị: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













