| Aha Ngwaahịa | Tubular Igwe anaghị agba nchara Finned Heating Ihe |
| Nguzogide Mkpuchi Ọnọdụ Iru Mmiri | ≥200MΩ |
| Mgbe Ule Okpomọkụ Dị Mmiri Mgbe Mmiri Kwụchara Nguzogide Mkpuchi | ≥30MΩ |
| Mmiri mmiri na-agbapụta ugbu a | ≤0.1mA |
| Ibu Elu | ≤3.5W/cm2 |
| Dayameta nke tube | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, 12.0mm |
| Nha njedebe | 3mm ma ọ bụ 5mm |
| Voltaji na-eguzogide ọgwụ n'ime mmiri | 2,000V/min (okpomọkụ mmiri nkịtị) |
| ihe | igwe anaghị agba nchara 304 |
| Jiri | Ihe na-ekpo ọkụ nke a na-akpọ Finned Heating |
| Isi nke ọkpọkọ | waya flange ma ọ bụ waya ndu |
| Ụdị | ogologo, ọdịdị U, ọdịdị W, ma ọ bụ omenala |
| Nkwenye | CE / CQC |
| Nha | ahaziri dị ka eserese ma ọ bụ sample |
| A na-eji ihe igwe anaghị agba nchara mee ihe eji ekpo ọkụ nke ejiri ígwè anaghị agba nchara mee, a pụrụ ịhazi ọdịdị na nha ya dịka ihe nlele ma ọ bụ eserese nke ndị ahịa. Ọ bụrụ na ịnweghị ihe nlele, ị nwere ike tụọ ogologo ihe na-ekpo ọkụ ma gosipụta ya na foto a, anyị nwekwara ike ịmepụta ma kwuo okwu. Ụdị ihe na-ekpo ọkụ nke ejiri finned mee nwere ọdịdị kwụ ọtọ, ọdịdị U, ọdịdị W na ụdị ọ bụla pụrụ iche, ihe na-ekpo ọkụ JINGWEI bụ onye nrụpụta ma enwere ike ịhazi ihe na-ekpo ọkụ anyị, anyị enweghị nkọwapụta ihe na-ekpo ọkụ ọkọlọtọ; Yabụ ọ bụrụ na ị nwere ihe na-ekpo ọkụ ọ bụla, ị nwere ike ịkpọtụrụ anyị. | |
Ihe na-ekpo ọkụ nke ígwè anaghị agba nchara na-eji akụkụ tubular siri ike dị ka ntọala nhazi. A na-agba ihe dị n'ime ya gburugburu elu ihe ahụ iji mee ka mpaghara elu convective dịkwuo elu maka ikuku na ikpo ọkụ gas na-anaghị emebi emebi. A nwalere oghere na nha nke n'ime ya ma họrọ ya iji mee ka arụmọrụ ka mma. A na-etinye ihe dị n'ime ígwè ahụ n'ọkụ iji jikọta n'ime ya na sheath iji melite ike eletriki. Nke a na-enye ohere ka ọkwa wattage dị elu n'otu mpaghara mmiri ahụ wee mepụta okpomọkụ dị ala, na-agbatị ndụ ọrụ nke ihe na-ekpo ọkụ nke n'ime sheath. Maka okpomọkụ dị elu ma ọ bụ ngwa ndị na-emebi emebi karịa, enwere ike ịgbaji n'ime ígwè anaghị agba nchara gburugburu sheath alloy ahụ nke ọma. A ga-atụle ọnọdụ ngwa dị ka ịma jijiji na mgbasa ozi na-egbu egbu/na-ere ọkụ mgbe ị na-etinye ihe na-ekpo ọkụ nke n'ime sheath. Enwere ike iji mkpuchi nchebe maka ihe na-ekpo ọkụ n'ime sheath dị nro ma ọ bụ oke iru mmiri.
1. Ígwè anaghị agba nchara: Ejiri ígwè anaghị agba nchara dị elu mee ya, ọ na-eguzogide ya, ọ na-adịgidekwa ogologo oge;
2. MMETỤTA ỌKỤ UGBO: Ọkụ otu otu, arụmọrụ okpomọkụ dị mma, arụmọrụ okpomọkụ dị elu;
3. Ọ DỊGHỊ MFE ỊKA AGA: Ọ na-eguzogide okpomọkụ dị elu, ọ naghị adị mfe ịka nká, ọ na-adịte aka n'ọrụ;
4. ỌKỤ ỌKỤ ỌSỌ: Arụmọrụ kwụsiri ike, ike ọkụ ngwa ngwa, mmetụta okpomọkụ dị mma;
5. Ngwa sara mbara: A na-eji ya eme ihe n'ọtụtụ ụdị oven, ụlọ ime achịcha, nchekwa okpomọkụ, ngwa ntụ oyi, nri, ngwa nri;
Tupu ajụjụ a, biko zitere anyị nkọwapụta dị n'okpuru:
1. Izitere anyị eserese ma ọ bụ ezigbo foto;
2. Nha, ike na voltaji nke ihe na-ekpo ọkụ;
3. Ihe ọ bụla pụrụ iche achọrọ maka ihe na-ekpo ọkụ.
Ndị kọntaktị: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













