| Aha Ngwaahịa | Ihe na-ekpo ọkụ nke mmanụ tubular |
| Nguzogide Mkpuchi Ọnọdụ Iru Mmiri | ≥200MΩ |
| Mgbe Ule Okpomọkụ Dị Mmiri Mgbe Mmiri Kwụchara Nguzogide Mkpuchi | ≥30MΩ |
| Mmiri mmiri na-agbapụta ugbu a | ≤0.1mA |
| Ibu Elu | ≤3.5W/cm2 |
| Dayameta nke tube | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, wdg. |
| Ụdị | Emebere nke ọma |
| Voltaji na-eguzogide ọgwụ | 2,000V/min |
| Mgbochi mkpuchi | 750MOhm |
| Jiri | Ihe na-ekpo ọkụ nke Fryer |
| Ogologo tube | 300-7500mm |
| Ọnụ | Emebere nke ọma |
| Nkwenye | CE/CQC |
| Ụdị njedebe | Emebere nke ọma |
| Igwe ọkụ JINGWEI bụ ọkachamara na-emepụta ọkpọkọ ọkụ miri emi, anyị nwere ihe karịrị afọ 25 na ọkpọkọ ọkụ eletrik ahaziri ahazi.Ike nke ihe na-ekpo ọkụ fryer nwekwara ike ịhazi ya dịka ihe achọrọ. Isi tube anyị ga-ejikarị ihe flange, flange anyị nwere ígwè anaghị agba nchara ma ọ bụ ọla kọpa. | |
Ihe na-ekpo ọkụ nke Tubular Oil Fryer bụ akụkụ dị mkpa nke igwe nchacha, nke nwere ike inyere anyị aka ijikwa okpomọkụ ọkụ ma nweta ngwa ngwa nchacha ihe ndị e ji mee ya n'ọkụ dị elu. Emebere ihe na-ekpo ọkụ nke nwere ike itinye n'ime ihe dị iche iche ka ọ bụrụ ihe onye ahịa chọrọ.
Tinyere ihe pụrụ iche nke arụmọrụ dị elu na ọsọ, Tubular Oil Fryer Heating Element nwere ọtụtụ uru ndị ọzọ.
Nke mbụ, ọ na-arụ ọrụ ikpo ọkụ ka mma iji hụ na okpomọkụ mmanụ anaghị agbanwe agbanwe n'ime oke achọrọ, nakwa na ụdị nri e siri esi na-adịkwu mma ma dịkwa mma;
Nke abụọ, ọ nwere ike ibelata oriri ike nke igwe ahụ, ka anyị wee nwee ike ime nri n'otu oge ahụ wee bụrụ ihe bara uru maka gburugburu ebe obibi; Ihe ọzọkwa bụ na ihe na-ekpo ọkụ nke mmanụ miri emi nwere ike ibelata oriri mmanụ anyị, ka anyị wee nwee ike ịchekwa ọnụ ahịa karịa ma mee ka arụmọrụ akụ na ụba dịkwuo mma.
Tupu ajụjụ a, biko zitere anyị nkọwapụta dị n'okpuru:
1. Izitere anyị eserese ma ọ bụ ezigbo foto;
2. Nha, ike na voltaji nke ihe na-ekpo ọkụ;
3. Ihe ọ bụla pụrụ iche achọrọ maka ihe na-ekpo ọkụ.
Ndị kọntaktị: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














