| Aha Ngwaahịa | Igwe na-ekpo ọkụ Tubular Defrost maka Ikuku |
| Nguzogide Mkpuchi Ọnọdụ Iru Mmiri | ≥200MΩ |
| Mgbe Ule Okpomọkụ Dị Mmiri Mgbe Mmiri Kwụchara Nguzogide Mkpuchi | ≥30MΩ |
| Mmiri mmiri na-agbapụta ugbu a | ≤0.1mA |
| Ibu Elu | ≤3.5W/cm2 |
| Dayameta nke tube | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, wdg. |
| Ụdị | ogologo, ọdịdị U, ọdịdị W, wdg. |
| Voltaji na-eguzogide ọgwụ n'ime mmiri | 2,000V/min (okpomọkụ mmiri nkịtị) |
| Mgbochi mkpuchi na mmiri | 750MOhm |
| Jiri | Ihe na-ekpo ọkụ gbazee agbaze |
| Ogologo tube | 300-7500mm |
| Ogologo waya ndu | 700-1000mm (omenala) |
| Nkwenye | CE/CQC |
| Ụdị njedebe | Emebere nke ọma |
| IheIgwe na-ekpo ọkụ Tubular DefrostA na-etinye ihe mkpuchi ikuku n'ime nsọtụ nke ihe mkpuchi ikuku ma ọ bụ tray mmiri maka ịgbaze. A na-ejikarị ụdị a eme ihe dịka U ma ọ bụ AA TYPE (tube kwụ ọtọ abụọ, nke egosiri na foto mbụ). Ogologo ogologo nke tube ihe na-ekpo ọkụ agbaze ka a na-ahazi ya dịka ogologo nke ihe mkpuchi ahụ si dị. | |
Igwe ọkụ Tubular Defrostbụ ihe pụrụ iche nke na-agbanwe ike eletriki ka ọ bụrụ ike okpomọkụ.ihe na-ekpo ọkụ tubular gbazeebụ ọkpọkọ ígwè dị ka shei, a na-ekesakwa waya electrothermal alloy spiral (nickel chromium, iron chromium alloy) n'otu aka ahụ n'akụkụ etiti nke ọkpọkọ ahụ. A na-ejupụta oghere ahụ ma jikọta ya na ntụ MgO emezigharịrị nke ọma yana ezigbo mkpuchi na ike okpomọkụ. A na-eji silicone ma ọ bụ ngwaahịa seramiiki mechie nsọtụ ọkpọkọ ahụ. N'ihi arụmọrụ okpomọkụ dị elu ya, ọ dị mfe iji, ntinye dị mfe na enweghị mmetọ, a na-ejikarị ya eme ihe n'ọtụtụ oge okpomọkụ dị iche iche.
N'ozuzu, o doro anya naihe na-ekpo ọkụ gbazee agbazea na-eji mmiri ọkụ eme ihe n'ime oven, agba ya bụ beige, enwere ike ịkụcha ya n'ọkụ dị elu, agba elu nke ọkpọkọ ọkụ eletrik bụ oji ma ọ bụ akwụkwọ ndụ akwụkwọ ndụ gbara ọchịchịrị.
1, obere nha, nnukwu ike: ime nkegbazee okpomọkụ tubena-ejikarị ihe ndị na-ekpo ọkụ nke tubular cluster eme ihe.
2, eletrikiihe na-ekpo ọkụ gbazee friji Nzaghachi okpomọkụ ngwa ngwa, nkenke njikwa okpomọkụ dị elu, arụmọrụ okpomọkụ zuru oke.
3, okpomọkụ dị elu nke na-ekpo ọkụ:ihe na-ekpo ọkụ gbazee agbaze okpomọkụ ọrụ imewe nwere ike ịdị ruo 850.
4, ihe na-ekpo ọkụ eletriknhazi dị mfe, obere ihe, na oke mgbanwe okpomọkụ dị elu, ebe ọ na-echekwa ike na ọkụ eletrik.
5, ndụ ogologo, ntụkwasị obi dị elu:ihe na-ekpo ọkụ nke igwe anaghị agba ncharaEjiri ihe pụrụ iche nke ọkụ eletrik rụọ ya, tinyere ibu ike imewe ahụ ka ọ dị mma karịa, ihe na-ekpo ọkụ ahụ na-anabata ọtụtụ nchekwa, nke na-eme ka nchekwa na ndụ nke ihe na-ekpo ọkụ gbazee mụbaa nke ukwuu.
Tupu ajụjụ a, biko zitere anyị nkọwapụta dị n'okpuru:
1. Izitere anyị eserese ma ọ bụ ezigbo foto;
2. Nha, ike na voltaji nke ihe na-ekpo ọkụ;
3. Ihe ọ bụla pụrụ iche achọrọ maka ihe na-ekpo ọkụ.
Ndị kọntaktị: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













