Nhazi Ngwaahịa
| Aha Ngwaahịa | Mgbaze Ụlọ Brew Bret |
| Nguzogide Mkpuchi Ọnọdụ Iru Mmiri | ≥200MΩ |
| Ike | 20-25W |
| Voltaji | 110-230V |
| ihe | roba silicone |
| Obosara nke eriri | 14mm na 20mm |
| Ogologo eriri | 900mm |
| Voltaji na-eguzogide ọgwụ | 2,000V/min |
| Mgbochi mkpuchi na mmiri | 750MOhm |
| Jiri | ihe na-ekpo ọkụ ụlọ |
| Ogologo waya ndu | 1900mm |
| Ngwugwu | otu ihe na-ekpo ọkụ nwere otu akpa |
| Nkwenye | CE |
| Plọg | USA, Euro, UK, Australia, wdg. |
| Iheeriri ọkụ ụlọobosara nwere 14mm na 20mm, ogologo eriri ahụ bụ 900mm, ogologo eriri ike bụ 1900mm. Enwere ike ịhọrọ plọg ahụ na USA, UK, Euro, Australia, na ndị ọzọ. Iheeriri ọkụ biya ụlọEnwere ike itinye dimmer ma ọ bụ temperator thermostat, a na-agbakwunyekwa mmadụ na mpempe okpomọkụ mgbe a na-eji ya. | |
Nhazi Ngwaahịa
Enwere ike iji ihe na-ekpo ọkụ nke na-eme ka mmiri gbaa ọkụ kpoo ụlọ gị ọkụ ruo n'ọnọdụ kwesịrị ekwesị mgbe okpomọkụ ụlọ dị oke oyi.Naanị kechie eriri ime biya ahụ gburugburu bọket ime biya gị ma ọ bụ demijohn wee tinye ya na ya.Enwere ike iji eriri ime biya a dabara adaba n'ọtụtụ arịa ịgba ụka dị iche iche.
Ndị a dị mma maka oge oyi mgbe oyi nwere ike ịka njọ n'ụlọ.
A na-ekpo ọkụ n'okpomọkụ mgbe niile ma na-eji ihe dị ka watt 25. Jiri ya na temometa.
Ọ bụrụ na ọ dị oyi nke ukwuu, tinye eriri ime biya n'akụkụ ala nke ihe na-eme achịcha (ihe dị ka 5-10 cm site na ala). Ọ bụrụ na mmanya ma ọ bụ biya gị na-eme achịcha chọrọ obere ọkụ ọzọ, tinye ya n'ebe dị 5-10cm n'okpuru elu mmiri mmiri na-eme achịcha. Ị nwere ike ịnwale ebe eriri dị na ihe na-eme achịcha gị iji nweta ya na okpomọkụ kwesịrị ekwesị. Malite mgbe niile n'elu ma jiri nwayọ wedata eriri ahụ n'ime awa 24 ruo mgbe ị ruru okpomọkụ ịchọrọ.
Naanị tinye eriri mmiri ahụ gburugburu ala nke ite ahụ ka ọ kpoo mmiri ahụ ọkụ ruo mgbe ọ dị mma.
Igwe ọkụ ụlọobosara nke 14mm na 20mm, dabara adaba maka ọtụtụ akpa mmepụta mmanya; N'otu aka ahụ, eriri ọkụ ahụ dị 900mm n'ogologo na eriri ahụ dị 1900mm n'ogologo ma dabara adaba maka ihe eji eme achịcha plastik nke galọn 7 ruo 8 ma ọ bụ ihe eji eme achịcha plastik nke galọn 6.
Enwere ike itinye ngwugwu ihe na-ekpo ọkụ biya n'ụlọ n'ime akpa doro anya, akpa kaadị e biri ebi ma ọ bụ igbe. E nwere MOQ nke akpa kaadị e biri ebi (500pcs) na igbe (500pcs), ngwugwu ọkọlọtọ bụ otu ihe na-ekpo ọkụ nwere otu akpa poly doro anya.
Usoro Mmepụta
Ọrụ
Mepụta
natara nkọwapụta ngwaahịa, eserese, na foto
Okwu ndị e kwuru
onye njikwa ahụ zara ajụjụ ahụ n'ime awa 1-2 wee ziga ọnụahịa
Ihe atụ
A ga-eziga ihe nlele efu maka ịlele ịdị mma nke ngwaahịa tupu mmepụta bluk
Mmepụta
gosi nkọwapụta ngwaahịa ọzọ, wee hazie mmepụta ahụ
Ịtụ Iwu
Debe iwu ozugbo ị kwadoro ihe atụ ndị ahụ
Nnwale
A ga-enyocha ndị otu QC anyị nke ọma tupu nnyefe ngwaahịa ahụ.
Nkwakọ ngwaahịa
ngwaahịa nkwakọ ngwaahịa dịka achọrọ
Na-ebugo
Na-ebu ngwaahịa dị njikere na akpa onye ahịa
Ịnata
Anatara m iwu gị
Gịnị Mere Ị Ji Họrọ Anyị
•Afọ iri abụọ na ise na-ebupụ na ahụmịhe nrụpụta afọ iri abụọ
•Ụlọ ọrụ mmepụta ihe ahụ kpuchiri mpaghara dị ihe dịka 8000m²
•Na 2021, ejirila ụdị akụrụngwa mmepụta dị elu niile dochie ya, gụnyere igwe ndochi ntụ ntụ, igwe mbelata ọkpọkọ, ngwa ndochi ọkpọkọ, wdg.
•nkezi mmepụta kwa ụbọchị bụ ihe dị ka 15000pcs
• Ndị ahịa dị iche iche na-arụkọ ọrụ ọnụ
•Nhazi dabere na ihe ị chọrọ
Asambodo
Ngwaahịa Ndị Yiri Ya
Foto Ụlọ Mmepụta
Tupu ajụjụ a, biko zitere anyị nkọwapụta dị n'okpuru:
1. Izitere anyị eserese ma ọ bụ ezigbo foto;
2. Nha, ike na voltaji nke ihe na-ekpo ọkụ;
3. Ihe ọ bụla pụrụ iche achọrọ maka ihe na-ekpo ọkụ.
Ndị kọntaktị: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














