Nhazi Ngwaahịa
| Aha Ngwaahịa | Ihe mkpuchi ọkụ nke China drain pipeline |
| ihe | Rọba silicone |
| Nha | 5 * 7mm |
| Ogologo ikpo ọkụ | 0.5M-20M |
| Ogologo waya ndu | 1000mm, ma ọ bụ omenala |
| Agba | ọcha, isi awọ, ọbara ọbara, acha anụnụ anụnụ, wdg. |
| MOQ | 100pcs |
| Voltaji na-eguzogide ọgwụ n'ime mmiri | 2,000V/min (okpomọkụ mmiri nkịtị) |
| Mgbochi mkpuchi na mmiri | 750MOhm |
| Jiri | Igwe ọkụ ọkpọkọ mmiri |
| Asambodo | CE |
| Ngwugwu | otu ihe na-ekpo ọkụ nwere otu akpa |
| Ike nke ọkpọkọ ọkpọkọ ọkpọkọ ọkpọkọ ọkpọkọ bụ 40W/M, enwere ike ime ka anyị nwee ike ndị ọzọ, dịka 20W/M, 50W/M, wdg. Ogologo nke ọkpọkọ ọkpọkọ ọkpọkọ ọkpọkọ nwere 0.5M, 1M, 2M, 3M, 4M, wdg. Enwere ike ime ka nke kachasị ogologo bụrụ 20M. Ngwugwu nkeihe na-ekpo ọkụ drain linebụ otu ihe na-ekpo ọkụ nwere otu akpa mgbanwe, akpa ahaziri ahazi karịrị 500pcs maka ogologo ọ bụla. | |
Nhazi Ngwaahịa
JINGWEI heater bụ ọkachamara na mmepụta nkeihe na-ekpo ọkụ ọkpọkọ roba silicone, ihe na-ekpo ọkụ na-ekpo ọkụ, ihe na-ekpo ọkụ na oven, ihe na-ekpo ọkụ na silicone, na ihe ndị ọzọ, arụmọrụ dị mma nke mmiri na-adịghị amịpụta, enwere ike iji ya maka:
1. Ịkpo ọkụ, ịgwakọta na ichekwa okpomọọkụ nke paịpụ, tankị, ụlọ elu na tankị nke ngwa ụlọ ọrụ mmepụta ihe n'oge ikuku dị mmiri mmiri na nke na-anaghị agbawa agbawa nwere ike imebi ozugbo n'elu akụkụ ahụ a na-ekpo ọkụ mgbe ejiri ya;
2. Ikpo ọkụ enyemaka nke nchekwa friji na ihe mkpuchi ikuku oyi, moto, ọkpọkọ mmiri na ngwa ndị ọzọ;
3. Ngwa ahụike dịka ihe nyocha ọbara, ihe na-ekpo ọkụ tube, uwe eji elekọta ahụike, eriri ịbelata iji kwụọ ụgwọ maka okpomọkụ, wdg. Ngwaahịa anyị bụ isi maka ikpo ọkụ eletrik silicone, nwere ọkwa ọkachamara pụrụ iche.
Iheokpomọkụ ọkpọkọ ike na-adịgide adịgideA na-ejikarị waya ọkụ eletrik na roba silicone eme ihe, ọ na-ekpo ọkụ ngwa ngwa, okpomọkụ dị otu, arụmọrụ okpomọkụ dị elu, ike siri ike, dịka ọkọlọtọ United States UL 94-V0 siri dị, dị mfe iji, ndụ nchekwa ruo afọ iri, ọ dịghị mfe ịka nká.
Atụmatụ Ngwaahịa
Uru nkeeriri ọkụ na ọkpọkọ drainNgwa gụnyere igbochi mgbawa paịpụ, ime ka mmiri nsị ka mma, ime ka paịpụ ahụ ghara ịkpọchi akpọchi, ịgbatị ndụ ọrụ nke paịpụ ahụ, ibelata ụgwọ mmezi, ime ka arụmọrụ nke ọgwụgwọ mmiri nsị ka mma, wdg. Karịsịa n'oge oyi oyi, mmiri dị na paịpụ mmiri nsị dị mfe ifriizi ma mee ka paịpụ ahụ gbajie,O nwere ike ịbụ na o nwere ụdịdị ihe dị iche iche.eriri ihe na-ekpo ọkụ nke ọkpọkọ mmiri drainenwere ike iji ya kpoo ọkpọkọ nsị mmiri ọkụ, iji zere oyi ma gbochie paịpụ ahụ ịgbaji. Na mgbakwunye,ihe na-ekpo ọkụ ọkpọkọ ọkpọkọ draindị mfe ịwụnye na idozi, na-eji ngwa pụrụ iche maka ntinye na mmezi, dị mfe ịrụ ọrụ, n'ihi na nhazi ya dị mfe, obere nha, ibu dị mfe, ntinye na mmezi dị nnọọ mfe ma dị ngwa.
Foto Ụlọ Mmepụta
Usoro Mmepụta
Ọrụ
Mepụta
natara nkọwapụta ngwaahịa, eserese, na foto
Okwu ndị e kwuru
onye njikwa ahụ zara ajụjụ ahụ n'ime awa 1-2 wee ziga ọnụahịa
Ihe atụ
A ga-eziga ihe nlele efu maka ịlele ịdị mma nke ngwaahịa tupu mmepụta bluk
Mmepụta
gosi nkọwapụta ngwaahịa ọzọ, wee hazie mmepụta ahụ
Ịtụ Iwu
Debe iwu ozugbo ị kwadoro ihe atụ ndị ahụ
Nnwale
A ga-enyocha ndị otu QC anyị nke ọma tupu nnyefe ngwaahịa ahụ.
Nkwakọ ngwaahịa
ngwaahịa nkwakọ ngwaahịa dịka achọrọ
Na-ebugo
Na-ebu ngwaahịa dị njikere na akpa onye ahịa
Ịnata
Anatara m iwu gị
Gịnị Mere Ị Ji Họrọ Anyị
•Afọ iri abụọ na ise na-ebupụ na ahụmịhe nrụpụta afọ iri abụọ
•Ụlọ ọrụ mmepụta ihe ahụ kpuchiri mpaghara dị ihe dịka 8000m²
•Na 2021, ejirila ụdị akụrụngwa mmepụta dị elu niile dochie ya, gụnyere igwe ndochi ntụ ntụ, igwe mbelata ọkpọkọ, ngwa ndochi ọkpọkọ, wdg.
•nkezi mmepụta kwa ụbọchị bụ ihe dị ka 15000pcs
• Ndị ahịa dị iche iche na-arụkọ ọrụ ọnụ
•Nhazi dabere na ihe ị chọrọ
Asambodo
Ngwaahịa Ndị Yiri Ya
Foto Ụlọ Mmepụta
Tupu ajụjụ a, biko zitere anyị nkọwapụta dị n'okpuru:
1. Izitere anyị eserese ma ọ bụ ezigbo foto;
2. Nha, ike na voltaji nke ihe na-ekpo ọkụ;
3. Ihe ọ bụla pụrụ iche achọrọ maka ihe na-ekpo ọkụ.
Ndị kọntaktị: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














