Nhazi Ngwaahịa
| Aha Ngwaahịa | Chaịna drain pipe kpụ ọkụ n'ọnụ |
| ihe | Rọba silicone |
| Nha | 5 * 7mm |
| Ogologo ikpo ọkụ | 0.5M-20M |
| Ogologo waya ndu | 1000mm, ma ọ bụ omenala |
| Agba | ọcha, isi awọ, ọbara ọbara, acha anụnụ anụnụ, wdg. |
| MOQ | 100pcs |
| Voltaji na-eguzogide ọgwụ n'ime mmiri | 2,000V/min (okpomọkụ mmiri nkịtị) |
| Mgbochi mkpuchi na mmiri | 750MOhm |
| Jiri | Igwe ọkụ ọkpọkọ mmiri |
| Asambodo | CE |
| Ngwugwu | otu ihe na-ekpo ọkụ nwere otu akpa |
| Ike nke eriri ọkụ nke China Drain Pipe bụ 40W/M, enwere ike ime ka anyị nwee ike ndị ọzọ, dịka 20W/M, 50W/M, wdg. Na ogologo nkeihe na-ekpo ọkụ ọkpọkọ drainnwere 0.5M, 1M, 2M, 3M, 4M, wdg. Nke kachasị ogologo nwere ike ịbụ 20M. Ngwugwu nkeihe na-ekpo ọkụ drain linebụ otu ihe na-ekpo ọkụ nwere otu akpa mgbanwe, akpa ahaziri ahazi karịrị 500pcs maka ogologo ọ bụla. | |
Nhazi Ngwaahịa
A na-ejikarị eriri ọkụ nke China Drain Pipe eme ihe iji chebe paịpụ site na oyi, mana enwere ike iji ha mee ka okpomọkụ dịgide. Ejiri roba silicone dị oke nro, nke na-eme ka ihe na-ekpo ọkụ dị mfe iji.
Ihe na-ekpo ọkụ ọkpọkọ mmiri roba silicone nwere ike imepụta oke okpomọkụ n'èzí ọkpọkọ ahụ iji gbochie paịpụ ahụ ịjụ oyi. Enwere ike ịhazi ihe na-ekpo ọkụ ọkpọkọ mmiri Drain na akpaghị aka ma mepee ma ọ bụ mechie ya na akpaghị aka dịka mgbanwe okpomọkụ si dị, na-azọpụta ike ma hụ na ọ na-aga nke ọma na ọkpọkọ mmiri ahụ. Na mgbakwunye, ọ dịkwa mkpa ka a mee ka usoro mmiri mmiri nke ọkpọkọ mmiri oyi sie ike. N'oge oyi, mmiri dị na sistemụ mmiri mmiri nwere ike ịjụ oyi site na obere okpomọkụ, na-emepụta ihe mgbochi ice nke na-emechi paịpụ ma na-akpata mmiri mmiri na-adịghị mma. Iji gbochie nke a ime, a na-ekpo ọkụ sistemụ mmiri mmiri iji mee ka mmiri dị na sistemụ mmiri mmiri dị n'ọnọdụ mmiri iji hụ na mmiri mmiri dị nro.
Atụmatụ Ngwaahịa
1. Nhazi mmiri anaghị amịpụta mmiri:iji hụ na eriri ọkụ ahụ nwere ike ịrụ ọrụ n'enweghị nsogbu n'ebe mmiri dị, iji gbochie obere sekit na mmebi.
2. Ihe mkpuchi oyi akwa abụọ:na-enye nchekwa nchekwa ọzọ, na-ebelata ihe ize ndụ nke ntapu mmiri ugbu a.
3. Njikọ ndị a kpụrụ akpụ:Hụ na akụkụ njikọ nke eriri ọkụ ahụ nwere ezigbo mkpuchi ma sie ike.
4. Ihe mkpuchi roba silicone:dakọtara maka oke okpomọkụ dị iche iche, site na -60℃ ruo +200℃, dabara adaba maka ọtụtụ ebe siri ike.
5. Ihe na-ekpo ọkụ ahụ:A na-ejikarị nickel-chromium ma ọ bụ copper-nickel alloy eme ihe, ihe ndị a nwere ezigbo ike eletriki na oke okpomọkụ.
Foto Ụlọ Mmepụta
Usoro Mmepụta
Ọrụ
Mepụta
natara nkọwapụta ngwaahịa, eserese, na foto
Okwu ndị e kwuru
onye njikwa ahụ zara ajụjụ ahụ n'ime awa 1-2 wee ziga ọnụahịa
Ihe atụ
A ga-eziga ihe nlele efu maka ịlele ịdị mma nke ngwaahịa tupu mmepụta bluk
Mmepụta
gosi nkọwapụta ngwaahịa ọzọ, wee hazie mmepụta ahụ
Ịtụ Iwu
Debe iwu ozugbo ị kwadoro ihe atụ ndị ahụ
Nnwale
A ga-enyocha ndị otu QC anyị nke ọma tupu nnyefe ngwaahịa ahụ.
Nkwakọ ngwaahịa
ngwaahịa nkwakọ ngwaahịa dịka achọrọ
Na-ebugo
Na-ebu ngwaahịa dị njikere na akpa onye ahịa
Ịnata
Anatara m iwu gị
Gịnị Mere Ị Ji Họrọ Anyị
•Afọ iri abụọ na ise na-ebupụ na ahụmịhe nrụpụta afọ iri abụọ
•Ụlọ ọrụ mmepụta ihe ahụ kpuchiri mpaghara dị ihe dịka 8000m²
•Na 2021, ejirila ụdị akụrụngwa mmepụta dị elu niile dochie ya, gụnyere igwe ndochi ntụ ntụ, igwe mbelata ọkpọkọ, ngwa ndochi ọkpọkọ, wdg.
•nkezi mmepụta kwa ụbọchị bụ ihe dị ka 15000pcs
• Ndị ahịa dị iche iche na-arụkọ ọrụ ọnụ
•Nhazi dabere na ihe ị chọrọ
Asambodo
Ngwaahịa Ndị Yiri Ya
Foto Ụlọ Mmepụta
Tupu ajụjụ a, biko zitere anyị nkọwapụta dị n'okpuru:
1. Izitere anyị eserese ma ọ bụ ezigbo foto;
2. Nha, ike na voltaji nke ihe na-ekpo ọkụ;
3. Ihe ọ bụla pụrụ iche achọrọ maka ihe na-ekpo ọkụ.
Ndị kọntaktị: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














