Nhazi Ngwaahịa
| Aha Ngwaahịa | Ihe na-ekpo ọkụ nke China Defrost Tubular |
| Nguzogide Mkpuchi Ọnọdụ Iru Mmiri | ≥200MΩ |
| Mgbe Ule Okpomọkụ Dị Mmiri Mgbe Mmiri Kwụchara Nguzogide Mkpuchi | ≥30MΩ |
| Mmiri mmiri na-agbapụta ugbu a | ≤0.1mA |
| Ibu Elu | ≤3.5W/cm2 |
| Dayameta nke tube | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, wdg. |
| Ụdị | ogologo, ọdịdị U, ọdịdị W, wdg. |
| Voltaji na-eguzogide ọgwụ n'ime mmiri | 2,000V/min (okpomọkụ mmiri nkịtị) |
| Mgbochi mkpuchi na mmiri | 750MOhm |
| Jiri | Ihe na-ekpo ọkụ gbazee agbaze |
| Ogologo tube | 300-7500mm |
| Ogologo waya ndu | 700-1000mm (omenala) |
| Nkwenye | CE/CQC |
| Ụdị njedebe | Emebere nke ọma |
| A na-eji ihe na-ekpo ọkụ nke na-agbaze agbaze maka ihe na-ekpo ọkụ ikuku, ọdịdị foto nkegbazee ọkpọkọ kpo okuỌ bụ ụdị AA (tube kwụ ọtọ abụọ), ogologo tube na-agbaso nha oyi ikuku gị, enwere ike ịhazi ihe na-ekpo ọkụ anyị niile dịka achọrọ. Ígwè anaghị agba ncharagbazee ọkpọkọ kpo oku maka ikuku oyiEnwere ike ime dayameta nke tube ahụ 6.5mm ma ọ bụ 8.0mm, a ga-eji isi roba mechie tube ahụ nwere akụkụ waya lead. A pụkwara ime ọdịdị ahụ dịka U na L. A ga-emepụta ike nke tube kpo oku gbazee 300-400W kwa mita. | |
Nhazi Ngwaahịa
A na-ejikarị ihe na-ekpo ọkụ nke China defrost eme ihe na friji, ihe na-eme ka ikuku dị jụụ, ihe na-eme ka ọ dị jụụ, kabinet ngosi, ihe ndị dị n'ime ya, ọ na-ekpo ọkụ nke ọma, isi abụọ dị n'okpuru usoro ọgwụgwọ gluu nrụgide, ọ nwere ike ịrụ ọrụ n'ọnọdụ okpomọkụ dị ala na mmiri mmiri ogologo oge, yana ihe mgbochi ịka nká, ogologo ndụ na ihe ndị ọzọ. Dayameta tube ahụ bụ 6.5 mm, 8.0mm, 10.7mm na ndị ọzọ, ogologo mgbasa ya dịkwa site na 300 mm ruo 700 mm. Ejiri ígwè anaghị agba nchara mee mkpuchi ahụ 304,312,304L, wdg., roba mkpuchi dị n'ọnụ paịpụ bụ neoprene ma ọ bụ roba silicone. Enwere ike iji thermostat jikọta ihe na-ekpo ọkụ tubelar defrost, ike dị site na 100w ruo 2000w. Ọ bụrụ na achọrọ ya, anyị nwere ike ime OEM maka ndị ahịa.
Ihe na-ekpo ọkụ gbazee agbaze maka ụdị ihe na-ekpo ọkụ ikuku
Uru Ngwaahịa
Ihe na-ekpo ọkụ Defrost bụ ngwa eletriki e mere ma mepụta maka iwepụ ihe site na ikpo ọkụ eletrik na ngwa refrigerating dị ka ụlọ refrigerating dị iche iche, refrigeration, ihe ngosi na kabọd agwaetiti.
Ọkpọkọ ihe na-ekpo ọkụ nke na-agbaze agbaze bụ ihe na-ekpo ọkụ nke a na-eji eme ihe n'ime friji ma ọ bụ ụlọ nchekwa oyi maka nzube nke ịgbaze agbaze agbaze. Enwere ike iji ihe na-ekpo ọkụ nke na-agbaze agba ...
Usoro Mmepụta
Ọrụ
Mepụta
natara nkọwapụta ngwaahịa, eserese, na foto
Okwu ndị e kwuru
onye njikwa ahụ zara ajụjụ ahụ n'ime awa 1-2 wee ziga ọnụahịa
Ihe atụ
A ga-eziga ihe nlele efu maka ịlele ịdị mma nke ngwaahịa tupu mmepụta bluk
Mmepụta
gosi nkọwapụta ngwaahịa ọzọ, wee hazie mmepụta ahụ
Ịtụ Iwu
Debe iwu ozugbo ị kwadoro ihe atụ ndị ahụ
Nnwale
A ga-enyocha ndị otu QC anyị nke ọma tupu nnyefe ngwaahịa ahụ.
Nkwakọ ngwaahịa
ngwaahịa nkwakọ ngwaahịa dịka achọrọ
Na-ebugo
Na-ebu ngwaahịa dị njikere na akpa onye ahịa
Ịnata
Anatara m iwu gị
Gịnị Mere Ị Ji Họrọ Anyị
•Afọ iri abụọ na ise na-ebupụ na ahụmịhe nrụpụta afọ iri abụọ
•Ụlọ ọrụ mmepụta ihe ahụ kpuchiri mpaghara dị ihe dịka 8000m²
•Na 2021, ejirila ụdị akụrụngwa mmepụta dị elu niile dochie ya, gụnyere igwe ndochi ntụ ntụ, igwe mbelata ọkpọkọ, ngwa ndochi ọkpọkọ, wdg.
•nkezi mmepụta kwa ụbọchị bụ ihe dị ka 15000pcs
• Ndị ahịa dị iche iche na-arụkọ ọrụ ọnụ
•Nhazi dabere na ihe ị chọrọ
Asambodo
Ngwaahịa Ndị Yiri Ya
Foto Ụlọ Mmepụta
Tupu ajụjụ a, biko zitere anyị nkọwapụta dị n'okpuru:
1. Izitere anyị eserese ma ọ bụ ezigbo foto;
2. Nha, ike na voltaji nke ihe na-ekpo ọkụ;
3. Ihe ọ bụla pụrụ iche achọrọ maka ihe na-ekpo ọkụ.
Ndị kọntaktị: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














