Nhazi Ngwaahịa
| Aha Ngwaahịa | Ihe Ndị Na-ekpo Ọkụ n'Ụlọ Oyi Gbazee |
| Nguzogide Mkpuchi Ọnọdụ Iru Mmiri | ≥200MΩ |
| Mgbe Ule Okpomọkụ Dị Mmiri Mgbe Mmiri Kwụchara Nguzogide Mkpuchi | ≥30MΩ |
| Mmiri mmiri na-agbapụta ugbu a | ≤0.1mA |
| Ibu Elu | ≤3.5W/cm2 |
| Dayameta nke tube | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, wdg. |
| Ụdị | ogologo, ọdịdị U, ọdịdị W, wdg. |
| Voltaji na-eguzogide ọgwụ n'ime mmiri | 2,000V/min (okpomọkụ mmiri nkịtị) |
| Mgbochi mkpuchi na mmiri | 750MOhm |
| Jiri | Ihe na-ekpo ọkụ gbazee agbaze |
| Ogologo tube | 300-7500mm |
| Ogologo waya ndu | 700-1000mm (omenala) |
| Nkwenye | CE/CQC |
| Ụdị njedebe | Emebere nke ọma |
| Iheihe na-ekpo ọkụ n'ime ụlọ oyiA na-eji ya eme ihe maka ikpochapu ikuku, ọdịdị foto nkegbazee ọkpọkọ kpo okuỌ bụ ụdị AA (tube kwụ ọtọ abụọ), ogologo tube na-agbaso nha oyi ikuku gị, enwere ike ịhazi ihe na-ekpo ọkụ anyị niile dịka achọrọ. Ígwè anaghị agba ncharagbazee ọkpọkọ kpo oku maka ikuku oyiEnwere ike ime dayameta nke tube ahụ 6.5mm ma ọ bụ 8.0mm, a ga-eji isi roba mechie tube ahụ nwere akụkụ waya lead. A pụkwara ime ọdịdị ahụ dịka U na L. A ga-emepụta ike nke tube kpo oku gbazee 300-400W kwa mita. | |
Nhazi Ngwaahịa
Igwe na-ekpo ọkụ nke igwe anaghị agba ncharabụ ihe eji ekpo ọkụ eletrik emepụtara ma mepụta maka ịgbaze site na iji ọkụ eletrik na ngwa refrigerating dị ka ụlọ refrigerating dị iche iche, refrigerating, ihe ngosi na kabọd agwaetiti. Enwere ike itinye ya n'ime nku nke ihe na-ekpo ọkụ ikuku na condenser yana chassis nke ihe na-anakọta mmiri iji rụọ ọrụ ịgbaze.ihe na-ekpo ọkụ n'ime ụlọ oyi nwere ọrụ nke mmetụta dị mma nke ịgbaze na ikpo ọkụ, ihe onwunwe eletriki kwụsiri ike, iguzogide mkpuchi dị elu, iguzogide corrosion, mgbochi ịka nká, ikike ibufe ibu dị elu, obere mmiri mmiri, nkwụsi ike na ntụkwasị obi yana ndụ ogologo oge.
Igwe ọkụ gbazee agbazeA na-emepụta ihe ndị a site na iji ihe mkpuchi aluminom nke Incoloy840, 800, ígwè anaghị agba nchara 304, 321, 310S. E nwekwara ọtụtụ ụdị ihe ndị dị iche iche dị. A na-emepụta ihe na-ekpo ọkụ na-agbaze agbaze n'ụdị na nha dị iche iche dabere na ihe ndị ahịa chọrọ.
Ihe na-ekpo ọkụ gbazee agbaze maka ụdị ihe na-ekpo ọkụ ikuku
Uru Ngwaahịa
1. Mmetụta dị mma nke ịgbaze mmiri na ikpo ọkụ
2. Mgbochi ire ere na mgbochi ịka nká,
3. Ogologo ndụ oge ọrụ,
4. Ọnụego mgbanwe okpomọkụ ngwa ngwa
5. Ịkwụsi ike na ntụkwasị obi
JINGWEI Wokshop
Usoro Mmepụta
Ọrụ
Mepụta
natara nkọwapụta ngwaahịa, eserese, na foto
Okwu ndị e kwuru
onye njikwa ahụ zara ajụjụ ahụ n'ime awa 1-2 wee ziga ọnụahịa
Ihe atụ
A ga-eziga ihe nlele efu maka ịlele ịdị mma nke ngwaahịa tupu mmepụta bluk
Mmepụta
gosi nkọwapụta ngwaahịa ọzọ, wee hazie mmepụta ahụ
Ịtụ Iwu
Debe iwu ozugbo ị kwadoro ihe atụ ndị ahụ
Nnwale
A ga-enyocha ndị otu QC anyị nke ọma tupu nnyefe ngwaahịa ahụ.
Nkwakọ ngwaahịa
ngwaahịa nkwakọ ngwaahịa dịka achọrọ
Na-ebugo
Na-ebu ngwaahịa dị njikere na akpa onye ahịa
Ịnata
Anatara m iwu gị
Gịnị Mere Ị Ji Họrọ Anyị
•Afọ iri abụọ na ise na-ebupụ na ahụmịhe nrụpụta afọ iri abụọ
•Ụlọ ọrụ mmepụta ihe ahụ kpuchiri mpaghara dị ihe dịka 8000m²
•Na 2021, ejirila ụdị akụrụngwa mmepụta dị elu niile dochie ya, gụnyere igwe ndochi ntụ ntụ, igwe mbelata ọkpọkọ, ngwa ndochi ọkpọkọ, wdg.
•nkezi mmepụta kwa ụbọchị bụ ihe dị ka 15000pcs
• Ndị ahịa dị iche iche na-arụkọ ọrụ ọnụ
•Nhazi dabere na ihe ị chọrọ
Asambodo
Ngwaahịa Ndị Yiri Ya
Foto Ụlọ Mmepụta
Tupu ajụjụ a, biko zitere anyị nkọwapụta dị n'okpuru:
1. Izitere anyị eserese ma ọ bụ ezigbo foto;
2. Nha, ike na voltaji nke ihe na-ekpo ọkụ;
3. Ihe ọ bụla pụrụ iche achọrọ maka ihe na-ekpo ọkụ.
Ndị kọntaktị: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314
















