Nhazi Ngwaahịa
| Aha Ngwaahịa | China Defrost Heating Mmewere maka friji |
| Nguzogide Mkpuchi Ọnọdụ Iru Mmiri | ≥200MΩ |
| Mgbe Ule Okpomọkụ Dị Mmiri Mgbe Mmiri Kwụchara Nguzogide Mkpuchi | ≥30MΩ |
| Mmiri mmiri na-agbapụta ugbu a | ≤0.1mA |
| Ibu Elu | ≤3.5W/cm2 |
| Dayameta nke tube | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, wdg. |
| Ụdị | ogologo, ọdịdị U, ọdịdị W, wdg. |
| Voltaji na-eguzogide ọgwụ n'ime mmiri | 2,000V/min (okpomọkụ mmiri nkịtị) |
| Mgbochi mkpuchi na mmiri | 750MOhm |
| Jiri | Ihe na-ekpo ọkụ gbazee agbaze |
| Ogologo tube | 300-7500mm |
| Ogologo waya ndu | 700-1000mm (omenala) |
| Nkwenye | CE/CQC |
| Ụdị njedebe | Emebere nke ọma |
| A na-eji ihe na-ekpo ọkụ Defrost Heating maka friji eme ihe maka ịgbaze ihe na-ekpo ọkụ ikuku, ọdịdị foto nkegbazee ọkpọkọ kpo okuỌ bụ ụdị AA (tube kwụ ọtọ abụọ), ogologo tube na-agbaso nha oyi ikuku gị, enwere ike ịhazi ihe na-ekpo ọkụ anyị niile dịka achọrọ. Enwere ike ime ihe na-ekpo ọkụ nke na-agbaze n'ime ọkpọkọ friji 6.5mm ma ọ bụ 8.0mm, a ga-eji isi rọba mechie ọkpọkọ ahụ nwere akụkụ waya lead. A pụkwara ime ka ọ dị ka U na L. A ga-emepụta ike nke ọkpọkọ kpo oku nke na-agbaze n'ime 300-400W kwa mita. | |
Nhazi Ngwaahịa
A na-ejikarị ihe na-ekpo ọkụ nke na-agbaze agbaze maka friji eme ihe maka ịgbaze agbaze n'elu ihe na-ekupụ mmiri na sistemụ refrigerant, mmiri na-agbaze agbakọ na tray, wdg. Enwere ike itinye ya ozugbo na ihe na-ekupụ mmiri ma ọ bụ tinye ya na paịpụ. Ihe na-ekpo ọkụ na-arụ ọrụ ozugbo n'oge okirikiri ịgbaze mmiri, na-eme ka ice ahụ gbazee.
A na-eji MgO kewapụ waya ndị na-ekpo ọkụ n'ime ihe na-ekpo ọkụ na-agbaze agbaze ma tinye ha n'ime ọkpọkọ anaghị agba nchara nwere igwe akpaka zuru oke. A na-eji silicon vulcanization etinye eriri eletriki ma na-enye usoro hermetic zuru oke. Enwere ike imepụta akụkụ vulcanization ahụ n'otu dayameta ma ọ bụ karịa dayameta paịpụ ahụ dịka ọchịchọ ndị ahịa anyị si dị.
Ihe na-ekpo ọkụ gbazee agbaze maka ụdị ihe na-ekpo ọkụ ikuku
Ngwa Ngwaahịa
A na-eji ihe ndị na-ekpo ọkụ na-agbaze n'ime friji ma ọ bụ ụlọ nchekwa oyi maka nzube nke ịgbaze ice. Enwere ike iji tube na-ekpo ọkụ na-agbaze n'ime friji ma ọ bụ tinye ya n'ọnụ ụzọ nke friji azụmahịa ma ọ bụ ụlọ nchekwa iji hụ na oghere dị nro. Enwere ike itinye ihe na-ekpo ọkụ na-agbaze n'akụkụ ihe na-afụ ọkụ nke compressors iji wepụ ihe na-agbaze gburugburu fan. A na-eme ka ihe na-ekpo ọkụ na-agbaze n'ime friji site na iji eriri silicone nke nwere mkpuchi abụọ ruo na njedebe nke ihe ahụ.
Usoro Mmepụta
Ọrụ
Mepụta
natara nkọwapụta ngwaahịa, eserese, na foto
Okwu ndị e kwuru
onye njikwa ahụ zara ajụjụ ahụ n'ime awa 1-2 wee ziga ọnụahịa
Ihe atụ
A ga-eziga ihe nlele efu maka ịlele ịdị mma nke ngwaahịa tupu mmepụta bluk
Mmepụta
gosi nkọwapụta ngwaahịa ọzọ, wee hazie mmepụta ahụ
Ịtụ Iwu
Debe iwu ozugbo ị kwadoro ihe atụ ndị ahụ
Nnwale
A ga-enyocha ndị otu QC anyị nke ọma tupu nnyefe ngwaahịa ahụ.
Nkwakọ ngwaahịa
ngwaahịa nkwakọ ngwaahịa dịka achọrọ
Na-ebugo
Na-ebu ngwaahịa dị njikere na akpa onye ahịa
Ịnata
Anatara m iwu gị
Gịnị Mere Ị Ji Họrọ Anyị
•Afọ iri abụọ na ise na-ebupụ na ahụmịhe nrụpụta afọ iri abụọ
•Ụlọ ọrụ mmepụta ihe ahụ kpuchiri mpaghara dị ihe dịka 8000m²
•Na 2021, ejirila ụdị akụrụngwa mmepụta dị elu niile dochie ya, gụnyere igwe ndochi ntụ ntụ, igwe mbelata ọkpọkọ, ngwa ndochi ọkpọkọ, wdg.
•nkezi mmepụta kwa ụbọchị bụ ihe dị ka 15000pcs
• Ndị ahịa dị iche iche na-arụkọ ọrụ ọnụ
•Nhazi dabere na ihe ị chọrọ
Asambodo
Ngwaahịa Ndị Yiri Ya
Foto Ụlọ Mmepụta
Tupu ajụjụ a, biko zitere anyị nkọwapụta dị n'okpuru:
1. Izitere anyị eserese ma ọ bụ ezigbo foto;
2. Nha, ike na voltaji nke ihe na-ekpo ọkụ;
3. Ihe ọ bụla pụrụ iche achọrọ maka ihe na-ekpo ọkụ.
Ndị kọntaktị: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














