Nhazi Ngwaahịa
| Aha Ngwaahịa | China Defrost Heater USB maka ọnụ ụzọ Frame |
| Ihe mkpuchi | Rọba silicone |
| Dayameta waya | 2.5mm, 3.0mm, 4.0mm, wdg. |
| Ogologo ikpo ọkụ | ahaziri ahazi |
| Ogologo waya ndu | 1000mm, ma ọ bụ omenala |
| Agba | ọcha, isi awọ, ọbara ọbara, acha anụnụ anụnụ, wdg. |
| MOQ | 100pcs |
| Voltaji na-eguzogide ọgwụ n'ime mmiri | 2,000V/min (okpomọkụ mmiri nkịtị) |
| Mgbochi mkpuchi na mmiri | 750MOhm |
| Jiri | waya kpo oku gbazee |
| Asambodo | CE |
| Ngwugwu | otu ihe na-ekpo ọkụ nwere otu akpa |
| Igwe ọkụ JINGWEI bụWaya ọkụ na-agbaze agbaze nke Chinaụlọ ọrụ mmepụta ihe, enwere ike ịhọrọ dayameta waya 2.5mm, 3.0mm, 4.0mm, enwere ike ime ogologo akụkụ kpo oku 1M, 2M, 3M, 4M, wdg. Enwere ike ịhazi ike dịka ihe onye ahịa chọrọ. Ogologo waya ndu ọkọlọtọ bụ 1000mm, ọ bụrụ na ị nwere ihe ọ bụla ịchọrọ ogologo, enwere ike ịgwa anyị tupu ị jụọ ajụjụ. Iheihe na-ekpo ọkụ waya gbazeeEnwere ike iji isi roba ma ọ bụ tube mgbidi abụọ mechie akụkụ kpo oku nke nwere njikọ waya ndu mechie ya, ị nwere ike ịhọrọ dịka mkpa ojiji gị si dị. | |
Nhazi Ngwaahịa
Ihenchekwa oyi na-agbaze ihe na-ekpo ọkụbụ waya alloy na-eguzogide nrụgide (waya nickel-chromium, waya Constantan, waya copper-nickel, wdg) na isi eriri iko, ma ọ bụ iji otu waya alloy na-eguzogide nrụgide dị ka waya isi, a na-ekpuchikwa oyi akwa mpụta na gel silica dị ka oyi akwa mkpuchi.Waya ọkụ ụzọ etitinwere njirimara nke ikpo ọkụ ngwa ngwa, okpomọkụ otu, arụmọrụ okpomọkụ dị elu na ezigbo ike.
1. O nwere ezigbo iguzogide okpomọkụ, enwere ike iji ya ruo ogologo oge na 150 ° C na-enweghị mgbanwe arụmọrụ ọ bụla, a pụkwara iji ya ruo awa 10,000 na 200 ° C.
2. Mkpuchi dị mma, mgbochi mkpuchi karịrị 500MΩ, na oke okpomọkụ na ugboro ole ọ na-eguzogide iji nọgide na-enwe nkwụsi ike, mwepụ corona dị elu na mwepụ arc nwere ezigbo iguzogide.
3. O nwere ihe na-egbochi ire ọkụ ma na-eme ka ọ gbanyụọ onwe ya, n'ihi na roba silicone enweghị halide, ọ naghị ese anwụrụ ma ọ bụ na-ewepụta gas mgbe ọ na-ere ọkụ, ọ dịkwa mma maka oge dị iche iche yana nchekwa ọkụ siri ike.
4. O nwere ezigbo iguzogide oyi na ezi echiche ahụike.
Ngwa Ngwaahịa
1. Nchekwa ọkụ, ngwakọta na okpomọkụ nke paịpụ, tankị, ụlọ elu na tankị nke akụrụngwa ụlọ ọrụ mmepụta ihe n'oge ikuku mmiri na-adịghị agbawa agbawa nwere ike imebi ozugbo n'elu akụkụ ahụ ọkụ mgbe ejiri ya.
2. Nchedo friji na ikpo ọkụ enyemaka nke compressors ikuku oyi, moto, pumps ndị a na-etinye n'ime mmiri na akụrụngwa ndị ọzọ
3. Ọ dị mma maka ọtụtụ ihe eji arụ ọrụ ụlọ dị n'etiti okpomọkụ, dịka friji, ntụ oyi, ihe esi nri osikapa, oche eletriki, ihe e ji echekwa uwe eletriki, akwa nhicha ahụ, wdg.
4. Ụlọ ọrụ ịkụ ihe na ịzụ nwa dịka: ụlọ okooko osisi, ebe a na-elekọta ụmụaka, na ihe mkpuchi ndị ọzọ, ihe ndị na-eme ka a mụọ nwa na ụlọ ọrụ ndị ọzọ na-amụ nwa dịka: ụlọ okooko osisi, ebe a na-elekọta ụmụaka, na ebe a na-amụ nwa ndị ọzọ.
Foto Ụlọ Mmepụta
Usoro Mmepụta
Ọrụ
Mepụta
natara nkọwapụta ngwaahịa, eserese, na foto
Okwu ndị e kwuru
onye njikwa ahụ zara ajụjụ ahụ n'ime awa 1-2 wee ziga ọnụahịa
Ihe atụ
A ga-eziga ihe nlele efu maka ịlele ịdị mma nke ngwaahịa tupu mmepụta bluk
Mmepụta
gosi nkọwapụta ngwaahịa ọzọ, wee hazie mmepụta ahụ
Ịtụ Iwu
Debe iwu ozugbo ị kwadoro ihe atụ ndị ahụ
Nnwale
A ga-enyocha ndị otu QC anyị nke ọma tupu nnyefe ngwaahịa ahụ.
Nkwakọ ngwaahịa
ngwaahịa nkwakọ ngwaahịa dịka achọrọ
Na-ebugo
Na-ebu ngwaahịa dị njikere na akpa onye ahịa
Ịnata
Anatara m iwu gị
Gịnị Mere Ị Ji Họrọ Anyị
•Afọ iri abụọ na ise na-ebupụ na ahụmịhe nrụpụta afọ iri abụọ
•Ụlọ ọrụ mmepụta ihe ahụ kpuchiri mpaghara dị ihe dịka 8000m²
•Na 2021, ejirila ụdị akụrụngwa mmepụta dị elu niile dochie ya, gụnyere igwe ndochi ntụ ntụ, igwe mbelata ọkpọkọ, ngwa ndochi ọkpọkọ, wdg.
•nkezi mmepụta kwa ụbọchị bụ ihe dị ka 15000pcs
• Ndị ahịa dị iche iche na-arụkọ ọrụ ọnụ
•Nhazi dabere na ihe ị chọrọ
Asambodo
Ngwaahịa Ndị Yiri Ya
Foto Ụlọ Mmepụta
Tupu ajụjụ a, biko zitere anyị nkọwapụta dị n'okpuru:
1. Izitere anyị eserese ma ọ bụ ezigbo foto;
2. Nha, ike na voltaji nke ihe na-ekpo ọkụ;
3. Ihe ọ bụla pụrụ iche achọrọ maka ihe na-ekpo ọkụ.
Ndị kọntaktị: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














