| Aha Ngwaahịa | China Defrost evaporator okpomọkụ Mmewere |
| Nguzogide Mkpuchi Ọnọdụ Iru Mmiri | ≥200MΩ |
| Mgbe Ule Okpomọkụ Dị Mmiri Mgbe Mmiri Kwụchara Nguzogide Mkpuchi | ≥30MΩ |
| Mmiri mmiri na-agbapụta ugbu a | ≤0.1mA |
| Ibu Elu | ≤3.5W/cm2 |
| Dayameta nke tube | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, wdg. |
| Ụdị | ogologo, ọdịdị U, ọdịdị W, wdg. |
| Voltaji na-eguzogide ọgwụ n'ime mmiri | 2,000V/min (okpomọkụ mmiri nkịtị) |
| Mgbochi mkpuchi na mmiri | 750MOhm |
| Jiri | Ihe na-ekpo ọkụ gbazee agbaze |
| Ogologo tube | 300-7500mm |
| Ogologo waya ndu | 700-1000mm (omenala) |
| Nkwenye | CE/CQC |
| Ụdị njedebe | Emebere nke ọma |
| Igwe ọkụ JINGWEI bụ ụlọ ọrụ mmepụta ihe na-ekpo ọkụ nke na-agbaze agbaze, anyị nwere ihe karịrị afọ 20 na ihe na-ekpo ọkụ ahaziri. Ụdị ihe na-ekpo ọkụ nke Defrost Evaporator nwere otu tube, tube abụọ, ọdịdị U, ọdịdị W, na ndị ọzọ. Enwere ike ịhazi ogologo tube ahụ dịka achọrọ. | |
Ihe na-ekpo ọkụ nke na-agbaze evaporatorbụ ihe eji arụ ọrụ eletriki nke e mere maka ngwa oyi, a na-ejikarị ya eme ihe maka ịgbaze site na iji ọkụ eletrik.gbazee okpomọkụ tubenwere uru dị na nhazi dị mfe, ndụ ogologo, arụmọrụ okpomọkụ dị elu, ike igwe dị mma, iguzogide mmiri, iguzogide nchara, ntinye dị mfe, enwere ike ịgbagọ n'ụdị dị iche iche na nchekwa na ojiji.Paịpụ kpo oku na-agbaze agbazea na-ejikarị ígwè anaghị agba nchara eme ihe dị ka ihe e ji eme paịpụ mpụta. O nwere ezigbo iguzogide nchara ma nwee ike ịgbanwe gburugburu ebe ọrụ nke ngwa oyi, dịka oke iru mmiri dị n'ime ụlọ, obere okpomọkụ, oyi na-atụkarị na ihe ọkụ ọkụ na ihe ndị ọzọ.
1. Nhazi na ihe eji arụ ọrụ:nkegbazee okpomọkụ tubeA na-eji tube ígwè anaghị agba nchara mee waya mgbochi mmiri dị ka nke mmiri, akụkụ oghere ahụ juputara nke ọma na ezigbo ike okpomọkụ na mkpuchi nke magnesium oxide kristal. A na-eji roba vulcanization ma ọ bụ okpukpu abụọ nke ọkpọkọ okpomọkụ mgbidi mechie ọnụ ọkpọkọ ahụ, iji melite njirimara mkpuchi nke ngwaahịa.
2. Paramita ngwaahịa:Dayameta paịpụ Φ6.5mm,Φ8.0mm, Φ10.7mm, nhọrọ voltaji 110v, 220v, 380V, nhazi ike kwa mita kwesịrị ịdị obere karịa 700w. Ụdị ngwaahịa a na-abụkarị otu U na kwụ ọtọ, enwere ike ịhazi ụdị pụrụ iche dịka mkpa ndị ahịa si dị.
3. Jiri:ihe na-ekpo ọkụ gbazeeA na-ejikarị ya eme ihe n'ime friji, ebe a na-echekwa ihe n'oyi, tank mmiri, tank mmiri, ọdọ mmiri (antifreeze), aquaculture na ihe ndị ọzọ. Ọ dị mma karịsịa maka ịgbaze n'elu nku nke chiller, condenser na chassis nke pan na-anakọta mmiri. Ọ na-eme ka ngwa friji ahụ rụọ ọrụ nke ọma.
4. Uru:mmetụta dị mma nke ịgbaze mmiri, arụmọrụ eletriki kwụsiri ike, iguzogide mkpuchi dị elu, iguzogide nchara, ikike ibufe ibu dị elu, obere mmiri na-agbapụta, kwụsiri ike ma bụrụ nke a pụrụ ịtụkwasị obi, ogologo ndụ ọrụ.
Tupu ajụjụ a, biko zitere anyị nkọwapụta dị n'okpuru:
1. Izitere anyị eserese ma ọ bụ ezigbo foto;
2. Nha, ike na voltaji nke ihe na-ekpo ọkụ;
3. Ihe ọ bụla pụrụ iche achọrọ maka ihe na-ekpo ọkụ.
Ndị kọntaktị: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














