| Aha Ngwaahịa | China Aluminom Tube Defrost Heater |
| Nguzogide Mkpuchi Ọnọdụ Iru Mmiri | ≥200MΩ |
| Mgbe Ule Okpomọkụ Dị Mmiri Mgbe Mmiri Kwụchara Nguzogide Mkpuchi | ≥30MΩ |
| Mmiri mmiri na-agbapụta ugbu a | ≤0.1mA |
| Ibu Elu | ≤3.5W/cm2 |
| Dayameta nke tube | 4.5mm, 6.5mm, wdg. |
| Ụdị | ahaziri ahazi |
| Voltaji na-eguzogide ọgwụ | 2,000V/min |
| Mgbochi mkpuchi | 750MOhm |
| Jiri | Igwe ọkụ Aluminom |
| Ogologo tube | 300-7500mm |
| Ogologo waya ndu | 700-1000mm (omenala) |
| Nkwenye | CE/CQC |
| Ụdị njedebe | Emebere nke ọma |
| Ihe na-ekpo ọkụ Jingwei bụIgwe ọkụ aluminom tube nke Chinaụlọ ọrụ mmepụta ihe, enwere ike ịhazi nkọwapụta ọkpọkọ aluminom dị ka eserese ma ọ bụ ihe nlele nke onye ahịa. Ugbu a, anyị emepụtala ọtụtụihe na-ekpo ọkụ aluminoma na-ebugakarị ya na Ijipt na mba ndị ọzọ dị n'Etiti Ọwụwa Anyanwụ, ọ bụrụ na ịchọrọ ịkpọtụrụ anyị. | |
Tube kpo oku nke aluminombụ ụdị ihe na-ekpo ọkụ nke a na-ejikarị eme ihe n'ọtụtụ ụlọ ọrụ, njirimara ya gụnyere iguzogide nchara, ịdị arọ dị mfe, enwere ike ime ka ọ sie ike site na ọgwụgwọ okpomọkụ, wdg. Enwere ike kewaa tubes na-ekpo ọkụ nke aluminom dịka ọkọlọtọ nhazi dị iche iche si dị iji mezuo ọtụtụ mkpa ngwa.
1. Dịka ọdịdị ya si dị: paịpụ aluminom nke a na-akpọ paịpụ kpo oku nwere ike ịbụ paịpụ square, paịpụ gburugburu, paịpụ ụkpụrụ, paịpụ dị ka nke e ji ihe rụọ na ụdị ndị ọzọ, iji mee ka ọ dabara na ebe dị iche iche e tinyere ya na ebe a na-eji ya.
2. Dịka usoro mwepụta si dị: kewara ya n'ime tube aluminom na-enweghị ntụpọ na tube mwepụta nkịtị, nke mbụ na-enwekarị izi ezi na arụmọrụ ka mma.
3. Dịka izi ezi si dị: gụnyere tube aluminom nkịtị na tube aluminom ziri ezi, a na-achọkarị ka e megharịa nke ikpeazụ mgbe e wepụsịrị ya, dị ka ịse ihe oyi ma ọ bụ ịtụgharị ya, iji nweta izi ezi na arụmọrụ ka mma.
4. Site na ọkpụrụkpụ: tubes aluminom Enwere ike kewaa tubes ndị na-ekpo ọkụ n'ime tubes aluminom nkịtị na tubes aluminom dị gịrịgịrị, a na-ejikarị nke ikpeazụ eme ihe maka ngwa ndị chọrọ arụmọrụ okpomọkụ dị elu na ibu dị mfe.
Tupu ajụjụ a, biko zitere anyị nkọwapụta dị n'okpuru:
1. Izitere anyị eserese ma ọ bụ ezigbo foto;
2. Nha, ike na voltaji nke ihe na-ekpo ọkụ;
3. Ihe ọ bụla pụrụ iche achọrọ maka ihe na-ekpo ọkụ.
Ndị kọntaktị: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














