Nhazi Ngwaahịa
| Aha Ngwaahịa | China 50 * 60cm Hot Plate maka Okpomọkụ Press |
| Akụkụ Kpoo Ọkụ | Ọkụ eletriki na-ekpo ọkụ |
| Voltaji | 110V-230V |
| Ike | Emebere nke ọma |
| Otu setịpụ | Efere ikpo ọkụ dị n'elu + ala ala |
| Mkpuchi Teflon | Enwere ike itinye ya |
| Nha | 290 * 380mm, 380 * 380mm, wdg. |
| MOQ | Setịpụ iri |
| Ngwugwu | Juru n'ime akpa osisi ma ọ bụ pallet |
| Jiri | Efere ọkụ nke aluminom |
| IheEfere Aluminom nke na-ekpo ọkụ maka igwe pịa okpomọkụnha dị ka n'okpuru: 100*100mm,200*200mm,290*380mm380*380mm,400*500mm,400*600mm,500*600mm,600*800mm,wdg. Anyị nwekwara nnukwu nhaefere aluminom okpomọkụ pịa, dịka 1000*1200mm, 1000*1500mm, na ndị ọzọ. Ndị aefere ọkụ aluminomAnyị nwere ebu ndị ahụ, ọ bụrụkwa na ịchọrọ ka e nwee ebu ahaziri gị, biko zitere anyị eserese efere aluminom na-ekpo ọkụ (ụgwọ ebu ahụ kwesịrị ịkwụ ụgwọ n'onwe gị.) | |
400*500mm
380*380mm
400*400mm
Nhazi Ngwaahịa
A na-eji efere ọkụ a kpụọ maka igwe nkụcha ọkụ - Ojiji a na-ejikarị eme ihe maka igwe nkụcha ọkụ bụ igwe nkụcha ọkụ, ngwa ọrụ nri, ihe nkụcha ọkụ, ngwa nkwakọ ngwaahịa, na ihe nkụcha ọkụ azụmaahịa. Ejiri aluminom ma ọ bụ ọla nchara rụọ ya, ihe nkụcha ọkụ ahụ nwere ihe nkụcha tubular nke e mere ma kpụọ iji nye arụmọrụ kachasị elu na nha nha okpomọkụ n'elu ọrụ nke ihe nkedo ahụ.
Efere aluminom nke a na-eji eme ihe eji eme ihe - e mere akụkụ aluminom nke a na-eji eme ihe eji eme ihe iji wepụ mkpa ọ dị maka ịchọta na ịchịkọta ọtụtụ akụkụ, yana inye usoro okpomọkụ yiri nke ahụ maka ngwa gị.
atụmatụ
Anyị na-enye nhazi na nrụpụta kpọmkwem nke efere ọkụ aluminom nke Casting Aluminum iji mezuo ihe ndị ahịa anyị chọrọ maka igwe, okpomọkụ na ntụkwasị obi. Enwere ike iji otu ma ọ bụ ọtụtụ ihe na-ekpo ọkụ eletriki rụọ efere ọkụ eletrik nwere ezigbo ike ọkụ eletrik, iji mezuo ihe ị chọrọ maka imewe na arụmọrụ okpomọkụ. Ike mmepụta anyị sitere na nnukwu platen dị mfe dị na ụlọ ọrụ nri ma ọ bụ semiconductor ruo na geometry dị mgbagwoju anya nke chọrọ igwe ọkụ nke abụọ iji mezuo ihe ndị dị mkpa maka gị.
Usoro Mmepụta
Ọrụ
Mepụta
natara nkọwapụta ngwaahịa, eserese, na foto
Okwu ndị e kwuru
onye njikwa ahụ zara ajụjụ ahụ n'ime awa 1-2 wee ziga ọnụahịa
Ihe atụ
A ga-eziga ihe nlele efu maka ịlele ịdị mma nke ngwaahịa tupu mmepụta bluk
Mmepụta
gosi nkọwapụta ngwaahịa ọzọ, wee hazie mmepụta ahụ
Ịtụ Iwu
Debe iwu ozugbo ị kwadoro ihe atụ ndị ahụ
Nnwale
A ga-enyocha ndị otu QC anyị nke ọma tupu nnyefe ngwaahịa ahụ.
Nkwakọ ngwaahịa
ngwaahịa nkwakọ ngwaahịa dịka achọrọ
Na-ebugo
Na-ebu ngwaahịa dị njikere na akpa onye ahịa
Ịnata
Anatara m iwu gị
Gịnị Mere Ị Ji Họrọ Anyị
•Afọ iri abụọ na ise na-ebupụ na ahụmịhe nrụpụta afọ iri abụọ
•Ụlọ ọrụ mmepụta ihe ahụ kpuchiri mpaghara dị ihe dịka 8000m²
•Na 2021, ejirila ụdị akụrụngwa mmepụta dị elu niile dochie ya, gụnyere igwe ndochi ntụ ntụ, igwe mbelata ọkpọkọ, ngwa ndochi ọkpọkọ, wdg.
•nkezi mmepụta kwa ụbọchị bụ ihe dị ka 15000pcs
• Ndị ahịa dị iche iche na-arụkọ ọrụ ọnụ
•Nhazi dabere na ihe ị chọrọ
Asambodo
Ngwaahịa Ndị Yiri Ya
Foto Ụlọ Mmepụta
Tupu ajụjụ a, biko zitere anyị nkọwapụta dị n'okpuru:
1. Izitere anyị eserese ma ọ bụ ezigbo foto;
2. Nha, ike na voltaji nke ihe na-ekpo ọkụ;
3. Ihe ọ bụla pụrụ iche achọrọ maka ihe na-ekpo ọkụ.
Ndị kọntaktị: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314















