Nhazi Ngwaahịa
| Aha Ngwaahịa | Igwe ọkụ crankcase nke China 30mm obosara |
| Nguzogide Mkpuchi Ọnọdụ Iru Mmiri | ≥200MΩ |
| Mgbe Ule Okpomọkụ Dị Mmiri Mgbe Mmiri Kwụchara Nguzogide Mkpuchi | ≥30MΩ |
| Mmiri mmiri na-agbapụta ugbu a | ≤0.1mA |
| ihe | roba silicone |
| Obosara nke eriri | 14mm, 20mm, 25mm, wdg. |
| Ogologo eriri | Emebere nke ọma |
| Voltaji na-eguzogide ọgwụ | 2,000V/min |
| Mgbochi mkpuchi na mmiri | 750MOhm |
| Jiri | Ihe mkpuchi ọkụ crankcase |
| Ogologo waya ndu | 1000mm, ma ọ bụ omenala |
| Ngwugwu | otu ihe na-ekpo ọkụ nwere otu akpa |
| Nkwenye | CE |
| Ụdị njedebe | Emebere nke ọma |
| IheIgwe ọkụ crankcase nke Chinaobosara nwere ike ịdị 14mm, 20mm, 25mm, 30mm, wdg.eriri ọkụ siliconeenwere ike iji ya mee ka compressor ikuku oyi ma ọ bụ silinda fan oyi na-agbaze.eriri ihe na-ekpo ọkụ crankcaseogologo nwere ike ịhazi dịka ihe onye ahịa chọrọ. | |
Nhazi Ngwaahịa
A na-etinye ihe na-ekpo ọkụ crankcase nke dị obosara 30mm n'ime ihe na-eme ka ọ dị jụụ iji gbochie mmanụ ahụ ịmịkọrọ ihe na-eme ka ọ dị jụụ.Ka okpomọkụ dị ala, otú ahụ ka mmịpụta ahụ si dị ngwa ngwa ma zuo oke, nke nwere ike imebi compressor ahụ nke ukwuu, ọkachasị mgbe ọ malitere, site na enweghị mmanụ. Thermostat agbakwunyere na ihe na-ekpo ọkụ crankcase na-eme ka ọ bụrụ nke onwe ya.
• Ngwa ngwa, nchekwa, ma dịkwa mfe itinye.
• Ihe mkpuchi ọkụ nke e mechiri emechi, nke e ji silicon kpuchie.
• roba silikọn.
• Enwere ike ịhazi voltaji site na 12-230V.
Atụmatụ Ngwaahịa
1. Igwe ọkụ crankcase nke dị obosara 30mm nwere ike anụ ahụ dị mma ma dịkwa nro; Itinye ike mpụga na ihe na-ekpo ọkụ eletrik nwere ike ime ka ihe na-ekpo ọkụ eletrik na ihe na-ekpo ọkụ dịkwuo mma.
2. Enwere ike ime ihe na-ekpo ọkụ compressor crankcase ka ọ bụrụ ụdị ọ bụla, gụnyere ọdịdị akụkụ atọ, ọ nwekwara ike idobe oghere dị iche iche maka ntinye dị mfe;
3. Rọba silikọn nwere ezigbo iguzogide ihu igwe na iguzogide ịka nká. Dịka ihe mkpuchi elu nke ihe na-ekpo ọkụ eletrik, ọ nwere ike igbochi mgbawa elu nke ngwaahịa ahụ nke ọma, melite ike igwe, ma gbasaa ndụ ọrụ nke ngwaahịa ahụ nke ukwuu;
4. Belt ọkụ eletrik nke silicone nwere ezigbo iguzogide nchara kemịkalụ, enwere ike iji ya mee ihe n'ebe siri ike, dịka gas mmiri mmiri na nke na-emebi emebi. Belt ọkụ silicone bụ waya kpo oku nke nickel chromium alloy na ákwà mkpuchi okpomọkụ dị elu nke silicone roba. O nwere okpomọkụ ngwa ngwa, okpomọkụ otu, arụmọrụ okpomọkụ dị elu, ike dị elu, dị mfe iji, ihe karịrị afọ ise nke ndụ nchekwa, ọ dịghịkwa mfe ịka nká.
Usoro Mmepụta
Ọrụ
Mepụta
natara nkọwapụta ngwaahịa, eserese, na foto
Okwu ndị e kwuru
onye njikwa ahụ zara ajụjụ ahụ n'ime awa 1-2 wee ziga ọnụahịa
Ihe atụ
A ga-eziga ihe nlele efu maka ịlele ịdị mma nke ngwaahịa tupu mmepụta bluk
Mmepụta
gosi nkọwapụta ngwaahịa ọzọ, wee hazie mmepụta ahụ
Ịtụ Iwu
Debe iwu ozugbo ị kwadoro ihe atụ ndị ahụ
Nnwale
A ga-enyocha ndị otu QC anyị nke ọma tupu nnyefe ngwaahịa ahụ.
Nkwakọ ngwaahịa
ngwaahịa nkwakọ ngwaahịa dịka achọrọ
Na-ebugo
Na-ebu ngwaahịa dị njikere na akpa onye ahịa
Ịnata
Anatara m iwu gị
Gịnị Mere Ị Ji Họrọ Anyị
•Afọ iri abụọ na ise na-ebupụ na ahụmịhe nrụpụta afọ iri abụọ
•Ụlọ ọrụ mmepụta ihe ahụ kpuchiri mpaghara dị ihe dịka 8000m²
•Na 2021, ejirila ụdị akụrụngwa mmepụta dị elu niile dochie ya, gụnyere igwe ndochi ntụ ntụ, igwe mbelata ọkpọkọ, ngwa ndochi ọkpọkọ, wdg.
•nkezi mmepụta kwa ụbọchị bụ ihe dị ka 15000pcs
• Ndị ahịa dị iche iche na-arụkọ ọrụ ọnụ
•Nhazi dabere na ihe ị chọrọ
Asambodo
Ngwaahịa Ndị Yiri Ya
Foto Ụlọ Mmepụta
Tupu ajụjụ a, biko zitere anyị nkọwapụta dị n'okpuru:
1. Izitere anyị eserese ma ọ bụ ezigbo foto;
2. Nha, ike na voltaji nke ihe na-ekpo ọkụ;
3. Ihe ọ bụla pụrụ iche achọrọ maka ihe na-ekpo ọkụ.
Ndị kọntaktị: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314












