Nhazi Ngwaahịa
| Aha Ngwaahịa | Igwe ọkụ crankcase dị ọnụ ala |
| Nguzogide Mkpuchi Ọnọdụ Iru Mmiri | ≥200MΩ |
| Mgbe Ule Okpomọkụ Dị Mmiri Mgbe Mmiri Kwụchara Nguzogide Mkpuchi | ≥30MΩ |
| Mmiri mmiri na-agbapụta ugbu a | ≤0.1mA |
| ihe | roba silicone |
| Obosara nke eriri | 14mm, 20mm, 25mm, wdg. |
| Ogologo eriri | Emebere nke ọma |
| Voltaji na-eguzogide ọgwụ | 2,000V/min |
| Mgbochi mkpuchi na mmiri | 750MOhm |
| Jiri | Ihe mkpuchi ọkụ crankcase |
| Ogologo waya ndu | 1000mm, ma ọ bụ omenala |
| Ngwugwu | otu ihe na-ekpo ọkụ nwere otu akpa |
| Nkwenye | CE |
| Ụdị njedebe | Emebere nke ọma |
| IheIgwe ọkụ crankcase nke Chinaobosara nwere ike ịdị 14mm, 20mm, 25mm, 30mm, wdg.eriri ọkụ siliconeenwere ike iji ya mee ka compressor ikuku oyi ma ọ bụ silinda fan oyi na-agbaze.eriri ihe na-ekpo ọkụ crankcaseogologo nwere ike ịhazi dịka ihe onye ahịa chọrọ. | |
Nhazi Ngwaahịa
Okpomọkụ gburugburu ebe ọrụ nke ihe eji eme ka ikuku dị jụụ dị ihe dịka 4℃ ebe okpomọkụ gburugburu dị obere. Ọ na-esiri ike ime ihe eji eme ka ikuku dị jụụ na njedebe nke ihe eji eme ka ikuku dị jụụ iji mee okpomọkụ ọzọ. Usoro ihe eji eme ka ọkụ eletrik anyị bụ isi iyi kacha mma ma dị mma nke e mepụtara ma rụpụta maka ngwa a. Ọzọkwa, usoro ihe eji eme ka ọkụ eletrik anyị adịghị mkpa ngwa ọzọ. Ha nwere ọtụtụ uru doro anya dị ka ịdị mfe ịwụnye, nchekwa na ọrụ na ihe eji eme ka ọkụ eletrik PTC dị.
Mgbe ejiri igwe oyi mee ihe n'ọnọdụ oyi siri ike, mmanụ injin dị n'ime ya nwere ike ịgbakọta, ma metụta mmalite nkịtị nke igwe ahụ. Ihe mkpuchi ọkụ crankcase nwere ike ịkwalite mmanụ injin ahụ ka ọ dị ọkụ, ma nyere aka ịmalite ya nke ọma.
Ọ nwere ike ichebe kọmpresa ka ọ ghara imebi ma ọ malite n'oge oyi, ma mee ka ndụ ọrụ dịkwuo ogologo. (N'oge oyi, mmanụ injin na-agbakọta, esemokwu siri ike nwere ike ịmalite, ma nwee ike imebi kọmpresa ahụ.)
Atụmatụ Ngwaahịa
1. Mpụta na-eguzogide nrụrụ aka
2. Ihe e ji rọba silicone mee nke dị elu na waya ndị e ji ihe mkpuchi VW-1 kpuchie nke e nyere ikike maka 150°C
3. Enwere ike ịchọta ndị na-eduga na njedebe omenala
4. Voltaji ruo 600vac
5. Wattage maka ụdị ọ bụla dabara na ihe achọrọ maka compressor. Mmiri anaghị agbaze kpamkpam.
6. Nwụnye ngwa ngwa na mfe
7. Ike nkịtị n'ihi nnyefe okpomọkụ dị oke mma na obere watt
Usoro Mmepụta
Ọrụ
Mepụta
natara nkọwapụta ngwaahịa, eserese, na foto
Okwu ndị e kwuru
onye njikwa ahụ zara ajụjụ ahụ n'ime awa 1-2 wee ziga ọnụahịa
Ihe atụ
A ga-eziga ihe nlele efu maka ịlele ịdị mma nke ngwaahịa tupu mmepụta bluk
Mmepụta
gosi nkọwapụta ngwaahịa ọzọ, wee hazie mmepụta ahụ
Ịtụ Iwu
Debe iwu ozugbo ị kwadoro ihe atụ ndị ahụ
Nnwale
A ga-enyocha ndị otu QC anyị nke ọma tupu nnyefe ngwaahịa ahụ.
Nkwakọ ngwaahịa
ngwaahịa nkwakọ ngwaahịa dịka achọrọ
Na-ebugo
Na-ebu ngwaahịa dị njikere na akpa onye ahịa
Ịnata
Anatara m iwu gị
Gịnị Mere Ị Ji Họrọ Anyị
•Afọ iri abụọ na ise na-ebupụ na ahụmịhe nrụpụta afọ iri abụọ
•Ụlọ ọrụ mmepụta ihe ahụ kpuchiri mpaghara dị ihe dịka 8000m²
•Na 2021, ejirila ụdị akụrụngwa mmepụta dị elu niile dochie ya, gụnyere igwe ndochi ntụ ntụ, igwe mbelata ọkpọkọ, ngwa ndochi ọkpọkọ, wdg.
•nkezi mmepụta kwa ụbọchị bụ ihe dị ka 15000pcs
• Ndị ahịa dị iche iche na-arụkọ ọrụ ọnụ
•Nhazi dabere na ihe ị chọrọ
Asambodo
Ngwaahịa Ndị Yiri Ya
Foto Ụlọ Mmepụta
Tupu ajụjụ a, biko zitere anyị nkọwapụta dị n'okpuru:
1. Izitere anyị eserese ma ọ bụ ezigbo foto;
2. Nha, ike na voltaji nke ihe na-ekpo ọkụ;
3. Ihe ọ bụla pụrụ iche achọrọ maka ihe na-ekpo ọkụ.
Ndị kọntaktị: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














