Nhazi Ngwaahịa
| Aha Ngwaahịa | Mgbapu Pipeline Heating Belt |
| ihe | Rọba silicone |
| Nha | 5 * 7mm |
| Ogologo ikpo ọkụ | 0.5M-20M |
| Ogologo waya ndu | 1000mm, ma ọ bụ omenala |
| Agba | ọcha, isi awọ, ọbara ọbara, acha anụnụ anụnụ, wdg. |
| MOQ | 100pcs |
| Voltaji na-eguzogide ọgwụ n'ime mmiri | 2,000V/min (okpomọkụ mmiri nkịtị) |
| Mgbochi mkpuchi na mmiri | 750MOhm |
| Jiri | Igwe ọkụ ọkpọkọ mmiri |
| Asambodo | CE |
| Ngwugwu | otu ihe na-ekpo ọkụ nwere otu akpa |
| Ike nkeeriri ọkụ ọkpọkọ mmiri drainbụ 40W/M, enwere ike ime ka anyị nwee ike ndị ọzọ, dịka 20W/M, 50W/M, wdg. Na ogologo nkeihe na-ekpo ọkụ ọkpọkọ drainnwere 0.5M, 1M, 2M, 3M, 4M, wdg. Nke kachasị ogologo nwere ike ịbụ 20M. Ngwugwu nkeihe na-ekpo ọkụ drain linebụ otu ihe na-ekpo ọkụ nwere otu akpa mgbanwe, akpa ahaziri ahazi karịrị 500pcs maka ogologo ọ bụla. | |
Nhazi Ngwaahịa
N'ọnọdụ oyi, a na-eme eriri ihe na-ekpo ọkụ nke silicone ka e tinye n'ime paịpụ iji nyere aka wepụ mmiri site na ngwa friji na-agbaze. Ha na-apụta naanị n'oge agbaze. A na-adụ ọdụ ka iji ngwaọrụ njikwa mee ka ndụ ha dịkwuo mma. Ọ bụ ezie na paịpụ plastik na-enwekarị ike nke 50 W/m, a na-atụ aro nke ukwuu ka ịhọrọ oke 40 W/m.
Igwe ọkụ drain line nwere eriri ike oyi n'otu nsọtụ yana ihe na-ekpo ọkụ n'akụkụ nke ọzọ. Igwe ọkụ ndị a, nke a na-ejikarị eme ihe n'ụlọ ọrụ friji, na-echebe paịpụ drain oyi ma na-akwụsị mkpokọta condensate na pan drain. Waya ndị a na-ekpo ọkụ drain drain na-agbanwe agbanwe nke ukwuu ma na-enye ntinye ngwa ngwa, nchekwa, na mfe. Waya ndị a na-ekpo ọkụ drain pal, nke na-abịa na nha nkịtị ma ọ bụ nhazi nhazi, na-edozi ọtụtụ nsogbu metụtara nrụnye.
Ngwa Ngwaahịa
1. Hapụ ka mmiri si n'usoro gbazee gbazee ka ọ na-asọba na evaporators site na iji waya ọkụ.
2. Hapụ mmiri si na okirikiri gbazee ka ọ na-asọ site na iji waya ọkụ.
3. Chebe mmiri mmiri megide ice na sistemu friji site na iji waya ọkụ.
4. Jiri eriri ọkụ gbochie ice ka ọ ghara ịpụta na ite mmiri.
Foto Ụlọ Mmepụta
Usoro Mmepụta
Ọrụ
Mepụta
natara nkọwapụta ngwaahịa, eserese, na foto
Okwu ndị e kwuru
onye njikwa ahụ zara ajụjụ ahụ n'ime awa 1-2 wee ziga ọnụahịa
Ihe atụ
A ga-eziga ihe nlele efu maka ịlele ịdị mma nke ngwaahịa tupu mmepụta bluk
Mmepụta
gosi nkọwapụta ngwaahịa ọzọ, wee hazie mmepụta ahụ
Ịtụ Iwu
Debe iwu ozugbo ị kwadoro ihe atụ ndị ahụ
Nnwale
A ga-enyocha ndị otu QC anyị nke ọma tupu nnyefe ngwaahịa ahụ.
Nkwakọ ngwaahịa
ngwaahịa nkwakọ ngwaahịa dịka achọrọ
Na-ebugo
Na-ebu ngwaahịa dị njikere na akpa onye ahịa
Ịnata
Anatara m iwu gị
Gịnị Mere Ị Ji Họrọ Anyị
•Afọ iri abụọ na ise na-ebupụ na ahụmịhe nrụpụta afọ iri abụọ
•Ụlọ ọrụ mmepụta ihe ahụ kpuchiri mpaghara dị ihe dịka 8000m²
•Na 2021, ejirila ụdị akụrụngwa mmepụta dị elu niile dochie ya, gụnyere igwe ndochi ntụ ntụ, igwe mbelata ọkpọkọ, ngwa ndochi ọkpọkọ, wdg.
•nkezi mmepụta kwa ụbọchị bụ ihe dị ka 15000pcs
• Ndị ahịa dị iche iche na-arụkọ ọrụ ọnụ
•Nhazi dabere na ihe ị chọrọ
Asambodo
Ngwaahịa Ndị Yiri Ya
Foto Ụlọ Mmepụta
Tupu ajụjụ a, biko zitere anyị nkọwapụta dị n'okpuru:
1. Izitere anyị eserese ma ọ bụ ezigbo foto;
2. Nha, ike na voltaji nke ihe na-ekpo ọkụ;
3. Ihe ọ bụla pụrụ iche achọrọ maka ihe na-ekpo ọkụ.
Ndị kọntaktị: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














