| Aha Ngwaahịa | Ihe Nkebi nke Broil Ihe WP9760774 Ihe Na-ekpo Okpomọkụ n'Oven |
| Nguzogide Mkpuchi Ọnọdụ Iru Mmiri | ≥200MΩ |
| Mgbe Ule Okpomọkụ Dị Mmiri Mgbe Mmiri Kwụchara Nguzogide Mkpuchi | ≥30MΩ |
| Mmiri mmiri na-agbapụta ugbu a | ≤0.1mA |
| Ibu Elu | ≤3.5W/cm2 |
| Nha | 16.4 x 13.2 x 1 inch |
| Dayameta nke tube | 6.5mm |
| Voltaji na-eguzogide ọgwụ n'ime mmiri | 2,000V/min (okpomọkụ mmiri nkịtị) |
| Nkebi nke | WP9760774 |
| Ngwugwu | otu ihe na-ekpo ọkụ nwere otu akpa |
| Ọnụọgụ Karon | Mpekere iri abụọ na ise |
| Asambodo | CE/CQC |
| Ihe e ji ekpo ọkụ n'ọkụ WP9760774, nke e ji ígwè anaghị agba nchara 304 dị elu mee, bụ ihe a maara maka oke okpomọkụ na nguzogide nchara ya dị elu, karịa nke ihe ígwè nkịtị. Ihe a nwere ọtụtụ uru: 1. Mee ka ndụ ọrụ dịkwuo ogologo 2. Ọrụ ikpo ọkụ ngwa ngwa na-eme ka nri sie ngwa ngwa ma dị irè 3. Ntugharị ike dị elu, mee ka ojiji ike dịkwuo mma | |
E mepụtara ihe ndị na-ekpo ọkụ na oven usoro WP9760774 kpọmkwem ka ha dakọọ na ụdị oven Whirlpool na KitchenAid. Ihe WP9760774 Broil oven dakọtara na ihe karịrị otu akụkụ nọmba, gụnyere 8301514976774120761, AP6014070, PS11747304 na EAP11747304.
1. Ịgbanwe ihe e ji esi nri nke nwere ihe na-ekpo ọkụ n'ọkụ stovu WP9760774 dị mfe, yana ntuziaka nzọụkwụ site na nzọụkwụ na vidiyo YouTube. Naanị cheta gbanyụọ ike na stovu ahụ tupu ịmalite, echefukwala iyi uwe aka ọrụ iji chekwaa aka gị n'oge usoro ahụ dum.
2. Mmelite kachasị ọhụrụ: WP9760774 Ihe na-ekpo ọkụ n'ime oven, nke e ji ígwè anaghị agba nchara 6.5mm mee304. Ihe na-ekpo ọkụ n'ime oven a dị ihe dị ka kilogram 1.2. Mgbe anwalechara ya nke ọma iji hụ na ọ na-adịgide adịgide, ọ na-eguzogide okpomọkụ dị elu, ọ na-eguzogidekwa nchara. Ọ na-edozi nsogbu a na-ahụkarị nke oven ọ bụghị ikpo ọkụ nke ọma. Emebere ya maka ojiji ogologo oge, ihe a na-emezu ma ọ bụ gafere nkọwapụta OEM, na-enyere aka ibelata ọnụ ahịa nnọchi na mmezi.
Tupu ajụjụ a, biko zitere anyị nkọwapụta dị n'okpuru:
1. Izitere anyị eserese ma ọ bụ ezigbo foto;
2. Nha, ike na voltaji nke ihe na-ekpo ọkụ;
3. Ihe ọ bụla pụrụ iche achọrọ maka ihe na-ekpo ọkụ.
Ndị kọntaktị: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314















