Nhazi Ngwaahịa
| Aha Ngwaahịa | Ụlọ ọrụ mmepụta waya nke e ji usoro ihe na-ekpo ọkụ mee |
| Ihe mkpuchi | Rọba silicone |
| Dayameta waya | 2.5mm, 3.0mm, 4.0mm, wdg. |
| Ogologo ikpo ọkụ | ahaziri ahazi |
| Ogologo waya ndu | 1000mm, ma ọ bụ omenala |
| Agba | ọcha, isi awọ, ọbara ọbara, acha anụnụ anụnụ, wdg. |
| MOQ | 100pcs |
| Voltaji na-eguzogide ọgwụ n'ime mmiri | 2,000V/min (okpomọkụ mmiri nkịtị) |
| Mgbochi mkpuchi na mmiri | 750MOhm |
| Jiri | waya kpo oku gbazee |
| Asambodo | CE |
| Ngwugwu | otu ihe na-ekpo ọkụ nwere otu akpa |
| IheWaya ọkụ ụzọ gbazeeEnwere ike ịhazi ogologo, voltaji na ike dịka achọrọ. Enwere ike ịhọrọ dayameta waya 2.5mm, 3.0mm, 3.5mm, na 4.0mm. Enwere ike iji iko firber, aluminom ma ọ bụ ígwè anaghị agba nchara kpaa elu waya ahụ. Iheihe na-ekpo ọkụ waya gbazeeEnwere ike iji isi roba ma ọ bụ tube mgbidi abụọ mechie akụkụ kpo oku nke nwere njikọ waya ndu mechie ya, ị nwere ike ịhọrọ dịka mkpa ojiji gị si dị. | |
Nhazi Ngwaahịa
Defrost ụzọ etiti waya okpomọkụna-eji ihe mgbochi dị ka ihe nsí okpomọkụ, ihe mkpuchi dị nro dị n'èzí, enwere ike iji ya maka ọtụtụ usoro ikpo ọkụ akụrụngwa ụlọ. Ọ bụrụ na enwere voltaji a tụrụ aro, eriri ọkụ ga-emepụta ike okpomọkụ. N'okpuru mmetụta nke gburugburu ebe obibi, a ga-edobe okpomọkụ nke eriri ọkụ n'ime oke ụfọdụ. Enwere ike ime ya n'ụdị dị iche iche nke ihe na-ekpo ọkụ eletrọniki, nke a na-ejikarị eme ihe na friji, friza, ikuku oyi na ihe na-ekesa mmiri, ihe na-esi nri osikapa na ngwa ụlọ ndị ọzọ.
Atụmatụ Ngwaahịa
(1) Ịkpọ ọkụ ngwa ngwa, ọbụna, arụmọrụ okpomọkụ dị elu, nnyefe okpomọkụ dị mma;
(2) Ezigbo ihe onwunwe na-eguzogide okpomọkụ; Ngwa sara mbara;
(3) Nchekwa na ntụkwasị obi, ogologo oge ọrụ; Ntinye dị mfe, dị mfe;
(4) Enwere ike ime ya dịka dayameta, nguzogide, voltaji na ike nke eriri ahụ si dị.
Foto Ụlọ Mmepụta
Usoro Mmepụta
Ọrụ
Mepụta
natara nkọwapụta ngwaahịa, eserese, na foto
Okwu ndị e kwuru
onye njikwa ahụ zara ajụjụ ahụ n'ime awa 1-2 wee ziga ọnụahịa
Ihe atụ
A ga-eziga ihe nlele efu maka ịlele ịdị mma nke ngwaahịa tupu mmepụta bluk
Mmepụta
gosi nkọwapụta ngwaahịa ọzọ, wee hazie mmepụta ahụ
Ịtụ Iwu
Debe iwu ozugbo ị kwadoro ihe atụ ndị ahụ
Nnwale
A ga-enyocha ndị otu QC anyị nke ọma tupu nnyefe ngwaahịa ahụ.
Nkwakọ ngwaahịa
ngwaahịa nkwakọ ngwaahịa dịka achọrọ
Na-ebugo
Na-ebu ngwaahịa dị njikere na akpa onye ahịa
Ịnata
Anatara m iwu gị
Gịnị Mere Ị Ji Họrọ Anyị
•Afọ iri abụọ na ise na-ebupụ na ahụmịhe nrụpụta afọ iri abụọ
•Ụlọ ọrụ mmepụta ihe ahụ kpuchiri mpaghara dị ihe dịka 8000m²
•Na 2021, ejirila ụdị akụrụngwa mmepụta dị elu niile dochie ya, gụnyere igwe ndochi ntụ ntụ, igwe mbelata ọkpọkọ, ngwa ndochi ọkpọkọ, wdg.
•nkezi mmepụta kwa ụbọchị bụ ihe dị ka 15000pcs
• Ndị ahịa dị iche iche na-arụkọ ọrụ ọnụ
•Nhazi dabere na ihe ị chọrọ
Asambodo
Ngwaahịa Ndị Yiri Ya
Foto Ụlọ Mmepụta
Tupu ajụjụ a, biko zitere anyị nkọwapụta dị n'okpuru:
1. Izitere anyị eserese ma ọ bụ ezigbo foto;
2. Nha, ike na voltaji nke ihe na-ekpo ọkụ;
3. Ihe ọ bụla pụrụ iche achọrọ maka ihe na-ekpo ọkụ.
Ndị kọntaktị: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













