Nhazi Ngwaahịa
| Aha Ngwaahịa | Ihe mkpuchi okpomọkụ biya |
| Nguzogide Mkpuchi Ọnọdụ Iru Mmiri | ≥200MΩ |
| Ike | 20-25W |
| Voltaji | 110-230V |
| ihe | PVC |
| Nha nke paịpụ | 30cm |
| Agba | acha anụnụ anụnụ ma ọ bụ oji |
| Voltaji na-eguzogide ọgwụ | 2,000V/min |
| Mgbochi mkpuchi | 750MOhm |
| Jiri | ihe na-ekpo ọkụ ụlọ |
| Ogologo waya ndu | ahaziri ahazi |
| Ngwugwu | otu ihe na-ekpo ọkụ nwere otu akpa |
| Nkwenye | CE |
| Plọg | USA, Euro, UK, Australia, wdg. |
| Dayameta nke ihe na-ekpo ọkụ nke biya na-eme bụ 30cm, ike ya bụ 25-30W. Enwere ike ịhọrọ plọg ahụ na USA, UK, Euro, Australia, na ndị ọzọ. Iheeriri ọkụ biya ụlọEnwere ike itinye dimmer ma ọ bụ temperator thermostat, a na-agbakwunyekwa mmadụ na mpempe okpomọkụ mgbe a na-eji ya. | |
Nhazi Ngwaahịa
Ihe mkpuchi okpomọkụ nke nwere ike ime ka ihe na-agba ọkụ/bọket kpoo ọkụ. Naanị tinye ya ma tinye ihe na-agba ọkụ n'elu tinye ihe nyocha okpomọkụ n'akụkụ ihe na-agba ọkụ gị ma jiri ihe njikwa thermostatic chịkwaa okpomọkụ ahụ.
A na-etinye ihe mkpuchi ọkụ n'ime isi ihe ndị dị n'ime ya ma tinye ya n'ala ma ọ bụ n'elu ya. E nwekwara ike itinye ihe mkpuchi ọkụ n'elu ihe mkpuchi ọkụ ahụ. Okpomọkụ ahụ ga-esi na tray ahụ pụta site na ihe mkpuchi ọkụ ahụ na-enye okpomọkụ dị nro iji mee ka ọ gbaa ọkụ nke ọma. Ị nwere ike itinye ihe nyocha okpomọkụ na eriri temometa LCD na ihe mkpuchi ọkụ gị, ma lelee ma hazie okpomọkụ ahụ site na iji ihe njikwa thermostatic mpụga. Nke a na-enye okpomọkụ dị ala, ka mmiri ahụ wee ghara ịka njọ. Emebere ihe mkpuchi ọkụ a maka ịgba mmanya, biya na cider.
Ntuziaka
1. Wepụ eriri ndị dị na eriri ike na ihe nyocha thermostatic wee tọpụ eriri ndị ahụ.
2. Tinye ihe mkpuchi ọkụ na-eme ka ọ dị ọkụ n'ime ọkụ eletrik ma gbanye ọkụ eletrik.
3. Jiri eriri roba ma ọ bụ teepu jikọọ ihe nyocha ahụ na elu mpụta nke ihe na-eme ka ọ gbụpụta mmiri.
4. Pịa bọtịnụ ike dị n'elu na njikwa iji mee ka pad ahụ sie ike.
5. Jiri akụ elu na ala iji nweta okpomọkụ achọrọ na ngosipụta ahụ.
6. Mgbe okpomọkụ kwesịrị ekwesị ruru, pịa bọtịnụ SET dị n'ala nke njikwa ahụ - ihe ngosi ahụ ga-enwu ugboro atọ iji gosi na edobere okpomọkụ ahụ.
7. Mgbe ihe nyocha ahụ ruru okpomọkụ achọrọ, ihe mkpuchi ọkụ ga-agbanyụ. Ọ bụrụ na okpomọkụ ahụ adalata, ihe mkpuchi ọkụ ahụ ga-agbanyụ ọzọ.
Usoro Mmepụta
Ọrụ
Mepụta
natara nkọwapụta ngwaahịa, eserese, na foto
Okwu ndị e kwuru
onye njikwa ahụ zara ajụjụ ahụ n'ime awa 1-2 wee ziga ọnụahịa
Ihe atụ
A ga-eziga ihe nlele efu maka ịlele ịdị mma nke ngwaahịa tupu mmepụta bluk
Mmepụta
gosi nkọwapụta ngwaahịa ọzọ, wee hazie mmepụta ahụ
Ịtụ Iwu
Debe iwu ozugbo ị kwadoro ihe atụ ndị ahụ
Nnwale
A ga-enyocha ndị otu QC anyị nke ọma tupu nnyefe ngwaahịa ahụ.
Nkwakọ ngwaahịa
ngwaahịa nkwakọ ngwaahịa dịka achọrọ
Na-ebugo
Na-ebu ngwaahịa dị njikere na akpa onye ahịa
Ịnata
Anatara m iwu gị
Gịnị Mere Ị Ji Họrọ Anyị
•Afọ iri abụọ na ise na-ebupụ na ahụmịhe nrụpụta afọ iri abụọ
•Ụlọ ọrụ mmepụta ihe ahụ kpuchiri mpaghara dị ihe dịka 8000m²
•Na 2021, ejirila ụdị akụrụngwa mmepụta dị elu niile dochie ya, gụnyere igwe ndochi ntụ ntụ, igwe mbelata ọkpọkọ, ngwa ndochi ọkpọkọ, wdg.
•nkezi mmepụta kwa ụbọchị bụ ihe dị ka 15000pcs
• Ndị ahịa dị iche iche na-arụkọ ọrụ ọnụ
•Nhazi dabere na ihe ị chọrọ
Asambodo
Ngwaahịa Ndị Yiri Ya
Foto Ụlọ Mmepụta
Tupu ajụjụ a, biko zitere anyị nkọwapụta dị n'okpuru:
1. Izitere anyị eserese ma ọ bụ ezigbo foto;
2. Nha, ike na voltaji nke ihe na-ekpo ọkụ;
3. Ihe ọ bụla pụrụ iche achọrọ maka ihe na-ekpo ọkụ.
Ndị kọntaktị: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314












