| Aha Ngwaahịa | Ihe na-ekpo ọkụ nke Aluminom Tubular Friza Defrost maka Ahịa Egypt |
| Mkpụkọ tube nke aluminom | 4.5mm |
| ihe eji akpọ oku waya | roba silicone |
| Ụdị njedebe | 6.3mm |
| Voltaji | 220V-240V |
| Ike | 200-250W (ike ụdị dị iche iche dị iche) |
| Nọmba ihe | I-4, I-5, I-5, I-6, I-6A, I-7 |
| Nha na ọdịdị | omenala |
| Ngwugwu | otu ihe na-ekpo ọkụ nwere otu akpa Ndị ahịa kwesịrị izitere anyị atụmatụ akpa ahụ tupu ha emepụta ya. |
| MOQ | 1000pcs |
| Asambodo | CE |
| A na-ere ụdị anọ a na Ijipt na Middle East na ahịa friji ndị ọzọ, ụlọ ọrụ anyị nwere ike ịhazi akpa ngwaahịa na igbe mpụga dịka ihe ndị ahịa chọrọ si dị. N'otu oge ahụ, anyị na-emepụtakwa ihe na-ekpo ọkụ aluminum foil atọ, n'otu n'otu L-420mm, L-520mm na triangle aluminum defrost heater. Ihe na-ekpo ọkụ JINEWEI nwere ihe karịrị afọ iri abụọ na ndị ahịa ya maka ihe na-ekpo ọkụ. Anyị ebupụla ihe na-ekpo ọkụ aluminom na Ijipt ihe karịrị afọ asaa, yana olu mbupụ kwa afọ nke 10,000pcs. Ojiji nke ihe ndị dị elu dị mma abụrụla ihe nhazi dị mma, ọtụtụ ndị ahịa ochie enyela iwu. E wezụga nke ahụ, anyị na-emepụtakwa ọkpọkọ ọkụ eletrik 304 nke anaghị agba nchara, dị ka ọkpọkọ ọkụ gbazee, ihe na-ekpo ọkụ oven, ihe na-ekpo ọkụ mmiri, na ihe na-ekpo ọkụ ndị ọzọ kwụ ọtọ. | |
Igwe ọkụ aluminom na-agbaze agbaze bụ ihe e ji ekpo ọkụ eletrik nke nwere ụdị dị iche iche e ji tube aluminom mee dị ka ihe na-ebu ya, a na-etinyekwa waya ọkụ n'ime tube aluminom. Waya ọkụ na-abụkarị waya ọkụ silicone (nguzogide okpomọkụ 200℃) ma ọ bụ waya ọkụ PVC (nguzogide okpomọkụ 105℃), dayameta nke tube aluminom na-abụkarị 4.5mm na 6.5mm, nke dayameta paịpụ 4.5mm bụ nke a na-ejikarị eme ihe.
*Ọ bụrụ na ịchọrọ ihe pụrụ iche, anyị nwekwara ike ịhazi gị.
A na-ejikarị ọkpọkọ aluminom eme ihe n'ime friji, friza na ihe ndị ọzọ e ji ekpofu ihe.
Enwere ike itinye ihe na-ekpo ọkụ aluminom n'ime ihe na-ekpo ọkụ ikuku na nku condenser ngwa ngwa maka ebumnuche ịgbaze.
Mmetụta okpomọkụ nke aluminom tube na-agbaze agbaze dị mma, arụmọrụ eletriki kwụsiri ike, iguzogide mkpuchi dị elu, ikike ibufe ibu dị elu, obere mmiri na-agbapụta, kwụsiri ike ma bụrụ nke a pụrụ ịtụkwasị obi, ogologo ndụ ọrụ.
Tupu ajụjụ a, biko zitere anyị nkọwapụta dị n'okpuru:
1. Izitere anyị eserese ma ọ bụ ezigbo foto;
2. Nha, ike na voltaji nke ihe na-ekpo ọkụ;
3. Ihe ọ bụla pụrụ iche achọrọ maka ihe na-ekpo ọkụ.
Ndị kọntaktị: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














