Nhazi Ngwaahịa
| Aha Ngwaahịa | Aluminom Defrost Tube Heating Ihe |
| Nguzogide Mkpuchi Ọnọdụ Iru Mmiri | ≥200MΩ |
| Mgbe Ule Okpomọkụ Dị Mmiri Mgbe Mmiri Kwụchara Nguzogide Mkpuchi | ≥30MΩ |
| Mmiri mmiri na-agbapụta ugbu a | ≤0.1mA |
| Ibu Elu | ≤3.5W/cm2 |
| Dayameta nke tube | 4.5mm, 6.5mm, wdg. |
| Ụdị | ahaziri ahazi |
| Voltaji na-eguzogide ọgwụ | 2,000V/min |
| Mgbochi mkpuchi | 750MOhm |
| Jiri | Igwe ọkụ Aluminom |
| Ogologo tube | 300-7500mm |
| Ogologo waya ndu | 700-1000mm (omenala) |
| Nkwenye | CE/CQC |
| Ụdị njedebe | Emebere nke ọma |
| Ihe na-ekpo ọkụ Jingwei bụ ụlọ ọrụ mmepụta ihe na-ekpo ọkụ Aluminom Defrost Tube Heating Element, enwere ike ịhazi nkọwapụta tube kpo oku aluminom dị ka eserese ma ọ bụ ihe nlele nke ndị ahịa. Ugbu a, anyị emepụtala ọtụtụihe na-ekpo ọkụ aluminoma na-ebugakarị ya na Ijipt na mba ndị ọzọ dị n'Etiti Ọwụwa Anyanwụ, ọ bụrụ na ịchọrọ ịkpọtụrụ anyị. | |
Nhazi Ngwaahịa
Ihe eji kpo oku aluminom tube dị mfe iji n'ime oghere dị warara, tube aluminom nwere ikike mgbanwe dị mma, enwere ike ịgbagọ ya n'ụdị dị mgbagwoju anya, ọ dabara na ụdị oghere niile, yana tubes nwere arụmọrụ okpomọkụ dị mma, na-eme ka defrosting na mmetụta kpo oku ka mma.
A na-ejikarị ihe na-ekpo ọkụ aluminom eme ihe maka ịgbaze na ichekwa okpomọkụ maka friji na friza yana ngwa eletriki ndị ọzọ. Ọ na-agba ọsọ ọsọ na okpomọkụ yana nha nhata, nchekwa, site na thermostat, njupụta ike, ihe mkpuchi, ihe mgba ọkụ okpomọkụ, enwere ike ịchọ ọnọdụ mgbasa okpomọkụ na okpomọkụ, ọkachasị maka iwepụ ntu oyi na friji, iwepụ oyi na ngwa ọkụ ike ndị ọzọ.
Ngwa Ngwaahịa
Usoro Mmepụta
Ọrụ
Mepụta
natara nkọwapụta ngwaahịa, eserese, na foto
Okwu ndị e kwuru
onye njikwa ahụ zara ajụjụ ahụ n'ime awa 1-2 wee ziga ọnụahịa
Ihe atụ
A ga-eziga ihe nlele efu maka ịlele ịdị mma nke ngwaahịa tupu mmepụta bluk
Mmepụta
gosi nkọwapụta ngwaahịa ọzọ, wee hazie mmepụta ahụ
Ịtụ Iwu
Debe iwu ozugbo ị kwadoro ihe atụ ndị ahụ
Nnwale
A ga-enyocha ndị otu QC anyị nke ọma tupu nnyefe ngwaahịa ahụ.
Nkwakọ ngwaahịa
ngwaahịa nkwakọ ngwaahịa dịka achọrọ
Na-ebugo
Na-ebu ngwaahịa dị njikere na akpa onye ahịa
Ịnata
Anatara m iwu gị
Gịnị Mere Ị Ji Họrọ Anyị
•Afọ iri abụọ na ise na-ebupụ na ahụmịhe nrụpụta afọ iri abụọ
•Ụlọ ọrụ mmepụta ihe ahụ kpuchiri mpaghara dị ihe dịka 8000m²
•Na 2021, ejirila ụdị akụrụngwa mmepụta dị elu niile dochie ya, gụnyere igwe ndochi ntụ ntụ, igwe mbelata ọkpọkọ, ngwa ndochi ọkpọkọ, wdg.
•nkezi mmepụta kwa ụbọchị bụ ihe dị ka 15000pcs
• Ndị ahịa dị iche iche na-arụkọ ọrụ ọnụ
•Nhazi dabere na ihe ị chọrọ
Asambodo
Ngwaahịa Ndị Yiri Ya
Foto Ụlọ Mmepụta
Tupu ajụjụ a, biko zitere anyị nkọwapụta dị n'okpuru:
1. Izitere anyị eserese ma ọ bụ ezigbo foto;
2. Nha, ike na voltaji nke ihe na-ekpo ọkụ;
3. Ihe ọ bụla pụrụ iche achọrọ maka ihe na-ekpo ọkụ.
Ndị kọntaktị: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














