Nhazi Ngwaahịa
| Aha Ngwaahịa | Aluminom Defrost Heating Tube |
| Nguzogide Mkpuchi Ọnọdụ Iru Mmiri | ≥200MΩ |
| Mgbe Ule Okpomọkụ Dị Mmiri Mgbe Mmiri Kwụchara Nguzogide Mkpuchi | ≥30MΩ |
| Mmiri mmiri na-agbapụta ugbu a | ≤0.1mA |
| Ibu Elu | ≤3.5W/cm2 |
| Dayameta nke tube | 4.5mm, 6.5mm, wdg. |
| Ụdị | ahaziri ahazi |
| Voltaji na-eguzogide ọgwụ | 2,000V/min |
| Mgbochi mkpuchi | 750MOhm |
| Jiri | Igwe ọkụ Aluminom |
| Ogologo tube | 300-7500mm |
| Ogologo waya ndu | 700-1000mm (omenala) |
| Nkwenye | CE/CQC |
| Ụdị njedebe | Emebere nke ọma |
| Ihe na-ekpo ọkụ Jingwei bụAluminom Defrost Heating Tube ụlọ ọrụ mmepụta ihe, enwere ike ịhazi nkọwapụta ọkpọkọ aluminom dị ka eserese ma ọ bụ ihe nlele nke onye ahịa. Ugbu a, anyị emepụtala ọtụtụihe na-ekpo ọkụ aluminoma na-ebugakarị ya na Ijipt na mba ndị ọzọ dị n'Etiti Ọwụwa Anyanwụ, ọ bụrụ na ịchọrọ ịkpọtụrụ anyị. | |
Nhazi Ngwaahịa
A na-eji tube aluminom nke a na-akpọ aluminum defrost ekpomeekpo eme ihe dị ka ihe nchebe, a na-etinyekwa waya silicon roba ekpomeekpo (nguzogide okpomọkụ 200 ℃) ma ọ bụ waya PVC ekpomeekpo (nguzogide okpomọkụ 105 ℃) n'ime tube aluminom. Enwere ike kewaa ihe ndị na-ekpome ọkụ eletrik nke ụdị dị iche iche dịka dayameta mpụta nke tube aluminom si dị. Dayameta ya bụ 4.5mm na 6.5mm. Ọ nwere arụmọrụ mkpuchi dị mma, nnyefe okpomọkụ ngwa ngwa na nhazi dị mfe.
Usoro Nkà na ụzụ
1. Mgbochi mkpuchi: Mgbe awa iri abụọ na anọ nke mikpuo n'ime mmiri, mgbochi mkpuchi ≥100MΩ, na mgbe nkeji iri atọ nke ike gasịrị, mgbochi mkpuchi okpomọkụ ≥20MΩ;
2. Ọkụ eletrik na-eguzogide: AC2000V, ọwa ntọala bụ 10MA. Mgbe ule voltaji eguzogide 2S gasịrị, ọ dịghị ọkụ eletrik na-agbasa;
3. Ọkụ mmiri na-agbapụta: Ọkụ mmiri na-agbapụta ugboro 1.15 kwesịrị ịbụ ≤0.5MA;
4. Ike nkewa: ike kwụsiri ike n'okpuru voltaji a tụrụ aro bụ -5%-10% nke uru a tụrụ aro;
5. Ike nke ndu: Mgbe anwalechara 100N nke akụkụ ndu ahụ, ekwesịghị inwe ntụpọ ọ bụla ma ọ bụ mmebi.
Ngwa Ngwaahịa
Tubọọm kpo oku aluminom nke na-agbaze agbaze dabara na voltaji a tụrụ aro n'okpuru 250V, 50-60Hz, iru mmiri dị mma 90%, okpomọkụ gburugburu bụ -30℃-+100℃, a na-ekpo ya ọkụ ngwa ngwa, otu otu, n'enweghị nsogbu, a na-ejikwa ya nke ọma na friji, friza na ngwa ndị ọzọ na-agbaze agbaze. A na-ejikwa ngwaahịa a eme ihe n'ọtụtụ ebe na mkpuchi ọkụ, stovu agbakwunyere na ngwa ndị ọzọ na-ekpo ọkụ na ihe mkpuchi.
Usoro Mmepụta
Ọrụ
Mepụta
natara nkọwapụta ngwaahịa, eserese, na foto
Okwu ndị e kwuru
onye njikwa ahụ zara ajụjụ ahụ n'ime awa 1-2 wee ziga ọnụahịa
Ihe atụ
A ga-eziga ihe nlele efu maka ịlele ịdị mma nke ngwaahịa tupu mmepụta bluk
Mmepụta
gosi nkọwapụta ngwaahịa ọzọ, wee hazie mmepụta ahụ
Ịtụ Iwu
Debe iwu ozugbo ị kwadoro ihe atụ ndị ahụ
Nnwale
A ga-enyocha ndị otu QC anyị nke ọma tupu nnyefe ngwaahịa ahụ.
Nkwakọ ngwaahịa
ngwaahịa nkwakọ ngwaahịa dịka achọrọ
Na-ebugo
Na-ebu ngwaahịa dị njikere na akpa onye ahịa
Ịnata
Anatara m iwu gị
Gịnị Mere Ị Ji Họrọ Anyị
•Afọ iri abụọ na ise na-ebupụ na ahụmịhe nrụpụta afọ iri abụọ
•Ụlọ ọrụ mmepụta ihe ahụ kpuchiri mpaghara dị ihe dịka 8000m²
•Na 2021, ejirila ụdị akụrụngwa mmepụta dị elu niile dochie ya, gụnyere igwe ndochi ntụ ntụ, igwe mbelata ọkpọkọ, ngwa ndochi ọkpọkọ, wdg.
•nkezi mmepụta kwa ụbọchị bụ ihe dị ka 15000pcs
• Ndị ahịa dị iche iche na-arụkọ ọrụ ọnụ
•Nhazi dabere na ihe ị chọrọ
Asambodo
Ngwaahịa Ndị Yiri Ya
Foto Ụlọ Mmepụta
Tupu ajụjụ a, biko zitere anyị nkọwapụta dị n'okpuru:
1. Izitere anyị eserese ma ọ bụ ezigbo foto;
2. Nha, ike na voltaji nke ihe na-ekpo ọkụ;
3. Ihe ọ bụla pụrụ iche achọrọ maka ihe na-ekpo ọkụ.
Ndị kọntaktị: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314















