Nhazi Ngwaahịa
| Aha Ngwaahịa | Aluminum Defrost evaporator okpomọkụ tube |
| Nguzogide Mkpuchi Ọnọdụ Iru Mmiri | ≥200MΩ |
| Mgbe Ule Okpomọkụ Dị Mmiri Mgbe Mmiri Kwụchara Nguzogide Mkpuchi | ≥30MΩ |
| Mmiri mmiri na-agbapụta ugbu a | ≤0.1mA |
| Ibu Elu | ≤3.5W/cm2 |
| Dayameta nke tube | 4.5mm, 6.5mm |
| Ụdị | ahaziri ahazi |
| Voltaji na-eguzogide ọgwụ | 2,000V/min |
| Mgbochi mkpuchi | 750MOhm |
| Jiri | Igwe ọkụ Aluminom |
| Ogologo tube | 300-7500mm |
| Ogologo waya ndu | 700-1000mm (omenala) |
| Nkwenye | CE/CQC |
| Ụdị njedebe | Emebere nke ọma |
| Ihe na-ekpo ọkụ Jingwei bụIgwe ọkụ aluminom tube nke Chinaụlọ ọrụ mmepụta ihe, enwere ike ịhazi nkọwapụta ọkpọkọ aluminom dị ka eserese ma ọ bụ ihe nlele nke onye ahịa. Ugbu a, anyị emepụtala ọtụtụihe na-ekpo ọkụ aluminoma na-ebugakarị ya na Ijipt na mba ndị ọzọ dị n'Etiti Ọwụwa Anyanwụ, ọ bụrụ na ịchọrọ ịkpọtụrụ anyị. | |
Nhazi Ngwaahịa
Igwe kpo oku nke aluminum na-agbaze agbazebụ ụdị ihe eji ekpo ọkụ eletrik eji eme ka ọ gbazee ma gbazee friji, friza na ngwa ndị ọzọ.ihe na-ekpo ọkụ aluminomỌ na-ejikarị ọkpọkọ aluminom eme ihe dị ka ihe na-ebu ya na hotline nke e tinyere n'ime ya, o nwere ike ime ka ọkụ dị ngwa, nke dị otu, ma dịkwa mma site na hotline nke roba silicone nke e ji ihe mkpuchi kpuchie.tube kpo oku aluminomNa-atụle ihe ndị dị ka njupụta ike, mkpuchi, mgbanwe okpomọkụ na ọnọdụ mwepụ okpomọkụ iji hụ na enwere ike inye njikwa okpomọkụ achọrọ. Voltaji ọrụ nke paịpụ kpo oku aluminom na-agbaze agbaze na-abụkarị 220V, dayameta nke paịpụ na-abụkarị 4.5mm, ndụ ọrụ nke ruo awa 100,000.aluminom gbazee okpomọkụ tubesỌ bụghị naanị na ọ dabara adaba maka ịgbaze na ịgbaze friji, friza na akụrụngwa ndị ọzọ, a na-ejikwa ya nke ọma na ngwa ndị ọzọ chọrọ nchekwa okpomọkụ eletrik.
Njirimara Ngwaahịa
Gbazee aluminum kpo oku tubeA na-ejikwa ya n'ọtụtụ ngwa ọkụ eletrik dị iche iche, gụnyere friji, friza, iji gosi na ọ bara uru n'ọrụ ezinụlọ na ụlọ ọrụ mmepụta ihe.
N'ahịa, ndị ahịa na-ahọrọ ọkpọkọ ọkụ aluminom na-ekpochapụ oyi maka arụmọrụ dị elu ya na njirimara nchekwa ya. Nhazi a na-atụle njupụta ike, ihe mkpuchi, mgbanwe okpomọkụ na ọnọdụ mkpofu okpomọkụ, iji hụ na ngwaahịa ahụ nwere ike inye njikwa okpomọkụ ziri ezi, iji mezuo mkpa nke ọnọdụ ngwa dị iche iche. Na mgbakwunye, ọkpọkọ ọkụ aluminom agafeela njikwa mma siri ike, iji hụ na ọrụ ha kwụsiri ike ogologo oge na ndụ ọrụ.
Usoro Mmepụta
Ọrụ
Mepụta
natara nkọwapụta ngwaahịa, eserese, na foto
Okwu ndị e kwuru
onye njikwa ahụ zara ajụjụ ahụ n'ime awa 1-2 wee ziga ọnụahịa
Ihe atụ
A ga-eziga ihe nlele efu maka ịlele ịdị mma nke ngwaahịa tupu mmepụta bluk
Mmepụta
gosi nkọwapụta ngwaahịa ọzọ, wee hazie mmepụta ahụ
Ịtụ Iwu
Debe iwu ozugbo ị kwadoro ihe atụ ndị ahụ
Nnwale
A ga-enyocha ndị otu QC anyị nke ọma tupu nnyefe ngwaahịa ahụ.
Nkwakọ ngwaahịa
ngwaahịa nkwakọ ngwaahịa dịka achọrọ
Na-ebugo
Na-ebu ngwaahịa dị njikere na akpa onye ahịa
Ịnata
Anatara m iwu gị
Gịnị Mere Ị Ji Họrọ Anyị
•Afọ iri abụọ na ise na-ebupụ na ahụmịhe nrụpụta afọ iri abụọ
•Ụlọ ọrụ mmepụta ihe ahụ kpuchiri mpaghara dị ihe dịka 8000m²
•Na 2021, ejirila ụdị akụrụngwa mmepụta dị elu niile dochie ya, gụnyere igwe ndochi ntụ ntụ, igwe mbelata ọkpọkọ, ngwa ndochi ọkpọkọ, wdg.
•nkezi mmepụta kwa ụbọchị bụ ihe dị ka 15000pcs
• Ndị ahịa dị iche iche na-arụkọ ọrụ ọnụ
•Nhazi dabere na ihe ị chọrọ
Asambodo
Ngwaahịa Ndị Yiri Ya
Foto Ụlọ Mmepụta
Tupu ajụjụ a, biko zitere anyị nkọwapụta dị n'okpuru:
1. Izitere anyị eserese ma ọ bụ ezigbo foto;
2. Nha, ike na voltaji nke ihe na-ekpo ọkụ;
3. Ihe ọ bụla pụrụ iche achọrọ maka ihe na-ekpo ọkụ.
Ndị kọntaktị: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














