| Aha Ngwaahịa | Waya Aluminom nke ejiri mkpuchi kpuchie ya |
| Nguzogide Mkpuchi Ọnọdụ Iru Mmiri | ≥200MΩ |
| Mgbe Ule Okpomọkụ Dị Mmiri Mgbe Mmiri Kwụchara Nguzogide Mkpuchi | ≥30MΩ |
| Mmiri mmiri na-agbapụta ugbu a | ≤0.1mA |
| Dayameta waya | 3.0mm nwere akwa mkpuchi |
| Ike | omenala |
| Voltaji | 110-230V |
| Voltaji na-eguzogide ọgwụ n'ime mmiri | 2,000V/min (okpomọkụ mmiri nkịtị) |
| Ogologo waya | omenala |
| Jiri | waya na-ekpo ọkụ gbazee |
| Ogologo waya ndu | 1000mm (ọkọlọtọ) |
| Ngwugwu | otu ihe na-ekpo ọkụ nwere otu akpa |
| Nkwenye | CE |
| Waya Aluminom Braided Insulated Defrost Heater na-agbakwụnye braid ígwè anaghị agba nchara ma ọ bụ aluminom braid dabere na waya silicone mbụ, nke na-eme ka mmetụta nchebe dịkwuo elu mgbe a na-etinye ma na-eji ya, nke a na-ejikarị eme ihe maka ịgbaze paịpụ. Waya ihe na-ekpo ọkụ a kpara akpa nwere ụdị akwa atọ, otu bụ aluminom a kpara akpa, nke abụọ bụ a kpara akpa, nke atọ bụ fiberglass a kpara akpa, enwere ike ịhazi waya na-ekpo ọkụ ahụ dịka ọ dị mkpa. Ike dị ihe dị ka 5-20W kwa mita. | |
A na-eme waya ihe na-ekpo ọkụ nke aluminom braid defrost ka ọ dị mfe iguzogide, dịka a tụrụ ya na ohms kwa ụkwụ. Uru nguzogide a dabere na watts kwa ụkwụ na voltaji dị na ngwa gị. Oke okpomọkụ (wattage) achọrọ iji gbochie mmiri ozuzo gburugburu ọnụ ụzọ ga-adị iche dabere na nhazi nke kabinet ahụ.
Maka friji miri emi nke na-abanye n'ime ụlọ nke nwere okpomọkụ dị ogo 30 F ruo na 0, a na-ejikarị watt 8-12 kwa ụkwụ. Igwe oyi na-abata n'ime ụlọ na nke na-arụ ọrụ n'okpomọkụ dị elu na-achọkarị watt 3-6 kwa ụkwụ.
Tupu ajụjụ a, biko zitere anyị nkọwapụta dị n'okpuru:
1. Izitere anyị eserese ma ọ bụ ezigbo foto;
2. Nha, ike na voltaji nke ihe na-ekpo ọkụ;
3. Ihe ọ bụla pụrụ iche achọrọ maka ihe na-ekpo ọkụ.
Ndị kọntaktị: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













