Nhazi Ngwaahịa
| Aha Ngwaahịa | Igwe ọkụ nke e ji eriri ikuku mee |
| Nguzogide Mkpuchi Ọnọdụ Iru Mmiri | ≥200MΩ |
| Mgbe Ule Okpomọkụ Dị Mmiri Mgbe Mmiri Kwụchara Nguzogide Mkpuchi | ≥30MΩ |
| Mmiri mmiri na-agbapụta ugbu a | ≤0.1mA |
| Ibu Elu | ≤3.5W/cm2 |
| Dayameta nke tube | 6.5mm, 8.0mm, wdg |
| Ụdị | Ọdịdị kwụ ọtọ, ọdịdị U, ọdịdị W, ma ọ bụ ahaziri ahazi |
| Voltaji na-eguzogide ọgwụ | 2,000V/min |
| Mgbochi mkpuchi | 750MOhm |
| Jiri | Ihe na-ekpo ọkụ nke a na-akpọ Finned Heating |
| Ọnụ | Isi rọba, flange |
| Ogologo | Emebere nke ọma |
| Nkwenye | CE, CQC |
| Ụdị ihe na-ekpo ọkụ ikuku Tubular Finned Strip anyị na-ejikarị akpụ U, ọdịdị W, na ọdịdị W, anyị nwekwara ike ịhazi ụfọdụ ụdị pụrụ iche dịka achọrọ. Ọtụtụ ndị ahịa na-ahọrọ isi tube site na flange, ọ bụrụ na ị jiri ihe ndị na-ekpo ọkụ fin na ihe na-ekpo ọkụ nkeji ma ọ bụ ngwa ndị ọzọ na-eme ka ọ dị jụụ, ikekwe ị nwere ike iji roba silicone họrọ akara isi, ụzọ mkpuchi a nwere ihe kacha mma maka mmiri. | |
Nhazi Ngwaahịa
Ihe na-ekpo ọkụ nke nwere eriri ikuku a na-akpọ "fine stripe heater" bụ ihe na-ekpo ọkụ ígwè nke e ji ígwè kpụọ gburugburu elu ihe na-ekpo ọkụ mbụ, nke na-agbasa ebe ọkụ na-ekpo ọkụ site na ugboro abụọ ruo atọ ma e jiri ya tụnyere ihe ndị nkịtị, ya bụ, ibu ike elu nke ihe na-ekpo ọkụ nke nwere eriri ọkụ na-ekwe ka ọ dị okpukpu atọ ruo anọ karịa ihe ndị nkịtị. Ka ogologo nke ihe na-ekpo ọkụ nke nwere eriri ọkụ na-ebelata, mbelata okpomọkụ n'onwe ya na-ebelata. N'otu ọnọdụ ike ahụ, ọ nwere uru nke mmụba okpomọkụ ngwa ngwa, mmepụta okpomọkụ otu, arụmọrụ okpomọkụ dị mma, arụmọrụ okpomọkụ dị elu, ogologo ndụ ọrụ, obere nha nke ngwaọrụ ọkụ na ọnụ ala dị ala.
Họrọ Ụdị
Ngwa Ngwaahịa
Anyị nwere ike ime mgbanwe pụrụ iche dịka ihe ị chọrọ si dị iji mee ka nrụnye na ojiji gị dị mfe. A na-eji ihe ndị e ji ekpo ọkụ eme ihe n'ọtụtụ ebe n'ime oven, ikpo ọkụ oven, imepụta igwe, ụgbọala, ákwà, nri, ngwa ụlọ na ụlọ ọrụ ndị ọzọ, ọkachasị n'ụlọ ọrụ ákwà mgbochi ikuku nke ikuku conditioner.
Usoro Mmepụta
Ọrụ
Mepụta
natara nkọwapụta ngwaahịa, eserese, na foto
Okwu ndị e kwuru
onye njikwa ahụ zara ajụjụ ahụ n'ime awa 1-2 wee ziga ọnụahịa
Ihe atụ
A ga-eziga ihe nlele efu maka ịlele ịdị mma nke ngwaahịa tupu mmepụta bluk
Mmepụta
gosi nkọwapụta ngwaahịa ọzọ, wee hazie mmepụta ahụ
Ịtụ Iwu
Debe iwu ozugbo ị kwadoro ihe atụ ndị ahụ
Nnwale
A ga-enyocha ndị otu QC anyị nke ọma tupu nnyefe ngwaahịa ahụ.
Nkwakọ ngwaahịa
ngwaahịa nkwakọ ngwaahịa dịka achọrọ
Na-ebugo
Na-ebu ngwaahịa dị njikere na akpa onye ahịa
Ịnata
Anatara m iwu gị
Gịnị Mere Ị Ji Họrọ Anyị
•Afọ iri abụọ na ise na-ebupụ na ahụmịhe nrụpụta afọ iri abụọ
•Ụlọ ọrụ mmepụta ihe ahụ kpuchiri mpaghara dị ihe dịka 8000m²
•Na 2021, ejirila ụdị akụrụngwa mmepụta dị elu niile dochie ya, gụnyere igwe ndochi ntụ ntụ, igwe mbelata ọkpọkọ, ngwa ndochi ọkpọkọ, wdg.
•nkezi mmepụta kwa ụbọchị bụ ihe dị ka 15000pcs
• Ndị ahịa dị iche iche na-arụkọ ọrụ ọnụ
•Nhazi dabere na ihe ị chọrọ
Asambodo
Ngwaahịa Ndị Yiri Ya
Foto Ụlọ Mmepụta
Tupu ajụjụ a, biko zitere anyị nkọwapụta dị n'okpuru:
1. Izitere anyị eserese ma ọ bụ ezigbo foto;
2. Nha, ike na voltaji nke ihe na-ekpo ọkụ;
3. Ihe ọ bụla pụrụ iche achọrọ maka ihe na-ekpo ọkụ.
Ndị kọntaktị: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














