| Aha Ngwaahịa | Igwe na-ekpo ọkụ nke na-eme ka ikuku dị jụụ |
| ihe | Rọba silicone |
| Obosara | 14mm, 20mm, 25mm, wdg. |
| Ogologo eriri | Emebere nke ọma |
| Ogologo waya ndu | 1000mm, ma ọ bụ omenala. |
| Voltaji | 12V-230V |
| Ike | Emebere nke ọma |
| Voltaji na-eguzogide ọgwụ n'ime mmiri | 2,000V/min (okpomọkụ mmiri nkịtị) |
| Mgbochi mkpuchi na mmiri | 750MOhm |
| Jiri | Igwe ọkụ crankcase |
| Ụdị njedebe | Emebere nke ọma |
| Asambodo | CE |
| Ngwugwu | otu ihe na-ekpo ọkụ nwere otu akpa |
| IheIhe mkpuchi ọkụ nke CompressorA na-eji ya eme ihe maka ihe mkpuchi ikuku, eriri ihe mkpuchi crankcase anyị nwere 14mm na 20mm, enwere ike ime ogologo eriri ahụ dịka okirikiri Crankcase gị si dị. Ị nwere ike ịgbaso ogologo eriri na ike gị họrọ obosara ihe mkpuchi crankcase kwesịrị ekwesị. | |
Igwe ọkụ crankcase rọba siliconebụ ụdị eriri ọkụ dị nro karịsịa, nke ejiri waya alloy nickel-chromium na ihe mkpuchi kpuchie, nwere njirimara nke ike imewe dị elu, ikpo ọkụ ngwa ngwa, arụmọrụ okpomọkụ dị elu na ndụ ogologo oge.eriri ọkụ compressorọ dị mma maka ikpo ọkụ na idobe ite, ọkpọkọ, tankị na ihe ndị ọzọ e ji arụ ọrụ dị iche iche.ihe na-ekpo ọkụ compressor crankcaseIhe eji ekpo ọkụ eletrik bụ eriri alloy nickel-chromium, ihe mkpuchi ahụ bụ eriri iko na-enweghị alkali dị iche iche, nwere ezigbo iguzogide okpomọkụ na arụmọrụ mkpuchi a pụrụ ịdabere na ya.Belt kpo oku roba nke siliconeenwere ike imerụ ahụ ozugbo n'elu akụkụ ahụ a na-ekpo ọkụ, iji nweta ikpo ọkụ otu, yana ntinye dị mfe, ojiji dị mfe, nchekwa na ntụkwasị obi.ihe na-ekpo ọkụ crankcase maka ikuku oyinwere nkọwapụta dị iche iche, enwere ike ịhọrọ ogologo site na 100cm ruo 600cm, obosara nwere nhọrọ dị iche iche dịka 14mm, 20mm, 25mm, iji mezuo mkpa nke ọnọdụ ngwa dị iche iche.Ihe
Ngwa nke eriri mkpuchi roba silicone na-ekpo ọkụeriri ọkụ crankcaseNke a pụtara ìhè karịsịa na compressor ikuku oyi.eriri ihe na-ekpo ọkụ compressorA na-ejikarị ya eme ihe iji nyere aka na-ekpo ọkụ mmanụ nnyefe n'ime ahụ oyi na ọnọdụ oyi, iji hụ na mmalite nkịtị nke unit ahụ, n'otu oge ahụ iji chebe compressor n'oge oyi na-enweghị mmebi, iji mee ka ndụ ọrụ dịkwuo ogologo. Ụdị aeriri ọkụ crankaseejirila ya mee ọtụtụ ihe dị iche iche, dịka kabinet air conditioner, igwe oyi na-agbanwe agbanwe, windo air conditioner, wdg. O gosipụtara ọrụ dị mkpa ọ na-arụ n'ịnọgide na-arụ ọrụ nkịtị na ịgbatị ndụ nke akụrụngwa.
Tupu ajụjụ a, biko zitere anyị nkọwapụta dị n'okpuru:
1. Izitere anyị eserese ma ọ bụ ezigbo foto;
2. Nha, ike na voltaji nke ihe na-ekpo ọkụ;
3. Ihe ọ bụla pụrụ iche achọrọ maka ihe na-ekpo ọkụ.
Ndị kọntaktị: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













