Nhazi Ngwaahịa
| Aha Ngwaahịa | Waya 80W 2M drain Line Heater |
| ihe | Rọba silicone |
| Nha | 5 * 7mm |
| Ogologo ikpo ọkụ | 0.5M-20M |
| Ogologo waya ndu | 1000mm, ma ọ bụ omenala |
| Agba | ọcha, isi awọ, ọbara ọbara, acha anụnụ anụnụ, wdg. |
| MOQ | 100pcs |
| Voltaji na-eguzogide ọgwụ n'ime mmiri | 2,000V/min (okpomọkụ mmiri nkịtị) |
| Mgbochi mkpuchi na mmiri | 750MOhm |
| Jiri | Igwe ọkụ ọkpọkọ mmiri |
| Asambodo | CE |
| Ngwugwu | otu ihe na-ekpo ọkụ nwere otu akpa |
| Ike nkeeriri ọkụ ọkpọkọ mmiri drainbụ 40W/M, enwere ike ime ka anyị nwee ike ndị ọzọ, dịka 20W/M, 50W/M, wdg. Na ogologo nkeihe na-ekpo ọkụ ọkpọkọ drainnwere 0.5M, 1M, 2M, 3M, 4M, wdg. Nke kachasị ogologo nwere ike ịbụ 20M. Ngwugwu nkeihe na-ekpo ọkụ drain linebụ otu ihe na-ekpo ọkụ nwere otu akpa mgbanwe, akpa ahaziri ahazi karịrị 500pcs maka ogologo ọ bụla. | |
Nhazi Ngwaahịa
A na-eji eriri pụrụ iche a na-akpọ eriri ihe na-ekpo ọkụ nke e tinyere n'ime ụlọ oyi ewepụ mmiri mmiri sitere na ihe ndị na-agbaze mmiri nke a na-etinye n'ime paịpụ ahụ. Ha na-arụ ọrụ naanị n'oge okirikiri nke ịgbaze mmiri. Nku oyi dị n'ime ebe a na-echekwa oyi ga-emecha kpụkọta ice, nke a ga-ewepụ. Iji gbazee ice ahụ, a na-etinye ihe mgbochi n'etiti nku; paịpụ mmiri na-anakọta ma na-agwọ mmiri ahụ. Ebe nchekwa oyi ahụ nwere ọtụtụ mita nke mmiri mmiri, nke nwere ike ime ka mmiri ahụ kpụọ ọzọ. Ị ga-etinye eriri ọkụ nke mmiri mmiri mmiri n'ime paịpụ ahụ iji gbochie nsogbu a. Naanị n'oge okirikiri ịgbaze mmiri ka a na-emepe ya.
Enwere ike inweta eriri ọkụ maka ọkpọkọ mmiri site na ogologo ọdụ oyi akọwapụtara; a na-emepụta ma nwalee ha n'ụlọ ọrụ mmepụta ihe n'okpuru njikwa siri ike.
Atụmatụ Ngwaahịa
1. Nhazi mmiri anaghị amị amị: iji hụ na eriri ọkụ ahụ na-arụ ọrụ nke ọma n'ebe mmiri dị, nakwa iji gbochie mmebi na sekit dị mkpụmkpụ.
2. Ihe mkpuchi oyi akwa abụọ: na-ebelata ohere nke ntapu mmiri ugbu a ma na-agbakwụnye nchebe nchekwa ọzọ.
3. Njikọ ndị a kpụrụ akpụ: Hụ na akụkụ njikọ nke eriri ọkụ ahụ siri ike ma nwee ezigbo mkpuchi.
4. Ihe mkpuchi rọba silicone: ọ dị mma n'ọtụtụ ebe siri ike ma dịkwa mma maka okpomọkụ dị n'etiti -60°C na +200°C.
5. Ihe eji eme ka ahụ kpoo ọkụ: ọ na-abụkarị ihe eji ọla kọpa na nickel-chromium mee, ihe ndị a na-enye ezigbo iguzogide okpomọkụ na ike eletriki.
Foto Ụlọ Mmepụta
Usoro Mmepụta
Ọrụ
Mepụta
natara nkọwapụta ngwaahịa, eserese, na foto
Okwu ndị e kwuru
onye njikwa ahụ zara ajụjụ ahụ n'ime awa 1-2 wee ziga ọnụahịa
Ihe atụ
A ga-eziga ihe nlele efu maka ịlele ịdị mma nke ngwaahịa tupu mmepụta bluk
Mmepụta
gosi nkọwapụta ngwaahịa ọzọ, wee hazie mmepụta ahụ
Ịtụ Iwu
Debe iwu ozugbo ị kwadoro ihe atụ ndị ahụ
Nnwale
A ga-enyocha ndị otu QC anyị nke ọma tupu nnyefe ngwaahịa ahụ.
Nkwakọ ngwaahịa
ngwaahịa nkwakọ ngwaahịa dịka achọrọ
Na-ebugo
Na-ebu ngwaahịa dị njikere na akpa onye ahịa
Ịnata
Anatara m iwu gị
Gịnị Mere Ị Ji Họrọ Anyị
•Afọ iri abụọ na ise na-ebupụ na ahụmịhe nrụpụta afọ iri abụọ
•Ụlọ ọrụ mmepụta ihe ahụ kpuchiri mpaghara dị ihe dịka 8000m²
•Na 2021, ejirila ụdị akụrụngwa mmepụta dị elu niile dochie ya, gụnyere igwe ndochi ntụ ntụ, igwe mbelata ọkpọkọ, ngwa ndochi ọkpọkọ, wdg.
•nkezi mmepụta kwa ụbọchị bụ ihe dị ka 15000pcs
• Ndị ahịa dị iche iche na-arụkọ ọrụ ọnụ
•Nhazi dabere na ihe ị chọrọ
Asambodo
Ngwaahịa Ndị Yiri Ya
Foto Ụlọ Mmepụta
Tupu ajụjụ a, biko zitere anyị nkọwapụta dị n'okpuru:
1. Izitere anyị eserese ma ọ bụ ezigbo foto;
2. Nha, ike na voltaji nke ihe na-ekpo ọkụ;
3. Ihe ọ bụla pụrụ iche achọrọ maka ihe na-ekpo ọkụ.
Ndị kọntaktị: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














