Nhazi Ngwaahịa
| Aha Ngwaahịa | Efere ọkụ nke Aluminom 40 * 50cm |
| Akụkụ Kpoo Ọkụ | Ọkụ eletriki na-ekpo ọkụ |
| Voltaji | 110V-230V |
| Ike | Emebere nke ọma |
| Otu setịpụ | Efere ikpo ọkụ dị n'elu + ala ala |
| Mkpuchi Teflon | Enwere ike itinye ya |
| Nha | 290 * 380mm, 380 * 380mm, wdg. |
| MOQ | Setịpụ iri |
| Ngwugwu | Juru n'ime akpa osisi ma ọ bụ pallet |
| Jiri | Efere ọkụ nke aluminom |
| IheEfere Aluminom nke na-ekpo ọkụ maka igwe pịa okpomọkụnha dị ka n'okpuru: 100*100mm,200*200mm,290*380mm380*380mm,400*500mm,400*600mm,500*600mm,600*800mm,wdg. Anyị nwekwara nnukwu nhaefere aluminom okpomọkụ pịa, dịka 1000*1200mm, 1000*1500mm, na ndị ọzọ. Ndị aefere ọkụ aluminomAnyị nwere ebu ndị ahụ, ọ bụrụkwa na ịchọrọ ka e nwee ebu ahaziri gị, biko zitere anyị eserese efere aluminom na-ekpo ọkụ (ụgwọ ebu ahụ kwesịrị ịkwụ ụgwọ n'onwe gị.) | |
400*500mm
380*380mm
130 * 130mm
Nhazi Ngwaahịa
Itinye ihe mkpuchi aluminom n'ime ite ọkụ bụ ihe dị mkpa maka igwe mmepụta plastik niile. E ji aluminom ma ọ bụ ọla nchara mee ite ọkụ. Njikere siri ike n'ime ime ụlọ ọrụ na ihe owuwu ihe mkpuchi dị elu na-ekwe nkwa arụmọrụ dị elu.
Ngwa
Igwe ihe na-ekpo ọkụ aluminom nke a na-eme ka ọ dị jụụ maka igwe na-ewepụta ihe - Igwe ihe na-ekpo ọkụ aluminom na ọla nchara nke a na-etinye n'ime ya na-emezu ihe ịma aka nke ihe kachasị sie ike nke ụlọ ọrụ nhazi Semiconductor. Emebere ya n'okpuru ụkpụrụ kachasị mma, e mere ihe na-ekpo ọkụ ndị a iji nye arụmọrụ nke ụlọ ọrụ ahụ tụrụ anya ya na nke chọrọ.
* Igwe ọkụ e ji eme achịcha n'elu efere
* Igwe ọkụ na-ekpo ọkụ maka ịsa ahụ/ikpo ọkụ
* Igwe ọkụ na-ekpo ọkụ na-esi nri/na-ekpo ọkụ
* Ihe na-ekpo ọkụ ọkụ na-ekpo ọkụ
* Igwe ọkụ dị elu maka efere okpomọkụ
* Igwe ọkụ ụkwụ nkịtị
Usoro Mmepụta
Ọrụ
Mepụta
natara nkọwapụta ngwaahịa, eserese, na foto
Okwu ndị e kwuru
onye njikwa ahụ zara ajụjụ ahụ n'ime awa 1-2 wee ziga ọnụahịa
Ihe atụ
A ga-eziga ihe nlele efu maka ịlele ịdị mma nke ngwaahịa tupu mmepụta bluk
Mmepụta
gosi nkọwapụta ngwaahịa ọzọ, wee hazie mmepụta ahụ
Ịtụ Iwu
Debe iwu ozugbo ị kwadoro ihe atụ ndị ahụ
Nnwale
A ga-enyocha ndị otu QC anyị nke ọma tupu nnyefe ngwaahịa ahụ.
Nkwakọ ngwaahịa
ngwaahịa nkwakọ ngwaahịa dịka achọrọ
Na-ebugo
Na-ebu ngwaahịa dị njikere na akpa onye ahịa
Ịnata
Anatara m iwu gị
Gịnị Mere Ị Ji Họrọ Anyị
•Afọ iri abụọ na ise na-ebupụ na ahụmịhe nrụpụta afọ iri abụọ
•Ụlọ ọrụ mmepụta ihe ahụ kpuchiri mpaghara dị ihe dịka 8000m²
•Na 2021, ejirila ụdị akụrụngwa mmepụta dị elu niile dochie ya, gụnyere igwe ndochi ntụ ntụ, igwe mbelata ọkpọkọ, ngwa ndochi ọkpọkọ, wdg.
•nkezi mmepụta kwa ụbọchị bụ ihe dị ka 15000pcs
• Ndị ahịa dị iche iche na-arụkọ ọrụ ọnụ
•Nhazi dabere na ihe ị chọrọ
Asambodo
Ngwaahịa Ndị Yiri Ya
Foto Ụlọ Mmepụta
Tupu ajụjụ a, biko zitere anyị nkọwapụta dị n'okpuru:
1. Izitere anyị eserese ma ọ bụ ezigbo foto;
2. Nha, ike na voltaji nke ihe na-ekpo ọkụ;
3. Ihe ọ bụla pụrụ iche achọrọ maka ihe na-ekpo ọkụ.
Ndị kọntaktị: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314















