| Aha Ngwaahịa | Efere ihe na-ekpo ọkụ nke aluminom 38 * 38CM |
| Nguzogide Mkpuchi Ọnọdụ Iru Mmiri | ≥200MΩ |
| Mgbe Ule Okpomọkụ Dị Mmiri Mgbe Mmiri Kwụchara Nguzogide Mkpuchi | ≥30MΩ |
| Mmiri mmiri na-agbapụta ugbu a | ≤0.1mA |
| Ibu Elu | ≤3.5W/cm2 |
| Nha | 380*380mm |
| Voltaji | 110-230V |
| Voltaji na-eguzogide ọgwụ n'ime mmiri | 2,000V/min (okpomọkụ mmiri nkịtị) |
| Mgbochi mkpuchi na mmiri | 750MOhm |
| Jiri | efere ọkụ aluminom |
| Nha efere ndị ọzọ | 290 * 380mm, 400 * 500mm, 400 * 600mm, wdg. |
| A na-eme ihe na-ekpo ọkụ aluminom site na iji ihe na-egbu egbu nke aluminom site na ebu nwere paịpụ okpomọkụ etinyere na igwe ahụ, anyị nwere ụfọdụ nha ngwaahịa, dịka 290 * 380, 380 * 380, 400 * 500, 400 * 600, 500 * 700, 600 * 800mm, wdg. E wezụga nke ahụ, anyị nwekwara nnukwu efere kpo oku aluminom, 1000 * 1200mm, 1000 * 1500mm, 600 * 1200mm. A na-ejikarị efere ihe na-ekpo ọkụ nke aluminom eme ihe na igwe ọkụ ọkụ, igwe hydraulic na igwe ịkpụzi ihe. | |
Efere ihe na-ekpo ọkụ nke aluminom a na-etinye n'ime ya na-arụ ọrụ nke ọma n'ikpo ọkụ nke ọma. Okpomọkụ ọrụ ya na-abụkarị 400-500 C, ọ bụrụ na etinyere ihe na-eme ka ihe na-eme ka ihe na-eme ka ihe na-eme ka ihe na-eme ka ọ dị ọkụ ma ọ bụrụ na ọ na-eme ka ihe na-eme ka ọ dị ọkụ n'ime ya, ike eletrik nwere ike ịdị ala karịa ka ọ dị na mbụ ruo pasentị 30.
1. Ọ na-ewere ihe e ji ekpo ọkụ eletriki dị ka ihe na-ekpo ọkụ na ihe na-egbochi ihe, mgbe e mechara ya ka ọ bụrụ ihe dị mkpa, e tinyere ya n'ime ebu wee jiri igwe hazie ya nke ọma ka ọ bụrụ ihe na-ekpo ọkụ aluminom a na-eji eme ihe.
2.nwere ike ijikọ nke ọma na ihe a na-ekpo ọkụ, yabụ atụmatụ efere ọkụ aluminom na-ekpo ọkụ ruo okpomọkụ achọrọ ngwa ngwa. Ọ na-eme ka okpomọkụ dịkwuo elu, na-ekpo ọkụ nke ọma, na-egbochi mkpọtụ na nkụchi obi, ogologo ndụ, dị nchebe ma bụrụ ihe a pụrụ ịtụkwasị obi.
Efere ọkụ aluminom a na-eji eme ihe n'ọtụtụ ụlọ ọrụ igwe. Okpomọkụ ọrụ nwere ike iru 350'C (Aluminium). Iji mee ka okpomọkụ ahụ gaa n'otu akụkụ n'ihu ọgwụ ahụ, ihe ndị ọzọ nke ngwaahịa ahụ na-ekpuchi site na ihe ndị na-ejide okpomọkụ na ihe mkpuchi okpomọkụ. Ya mere, o nwere uru dị ka teknụzụ dị elu, nchekwa okpomọkụ dị elu, ndụ ogologo oge, wdg. A na-ejikarị efere ọkụ aluminom eme ihe n'ọtụtụ ebe na mmepụta plastik, eriri kemịkalụ, igwe ịkpụ ihe.
Tupu ajụjụ a, biko zitere anyị nkọwapụta dị n'okpuru:
1. Izitere anyị eserese ma ọ bụ ezigbo foto;
2. Nha, ike na voltaji nke ihe na-ekpo ọkụ;
3. Ihe ọ bụla pụrụ iche achọrọ maka ihe na-ekpo ọkụ.
Ndị kọntaktị: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314















