Nhazi Ngwaahịa
| Aha Ngwaahịa | Ihe na-ekpo ọkụ Aluminom Foil 356 * 410mm maka friji |
| ihe | waya na-ekpo ọkụ + teepu foil aluminom |
| Voltaji | 220V |
| Ike | 60W |
| Ụdị | Emebere nke ọma |
| Ogologo waya ndu | Emebere nke ọma |
| Ụdị njedebe | Emebere nke ọma |
| Voltaji na-eguzogide ọgwụ | 2,000V/min |
| MOQ | 120PCS |
| Jiri | Igwe ọkụ aluminom foil |
| Ngwugwu | 100pcs otu katọn |
| Nha na ọdịdị na ike/voltaji nkeEfere ihe na-ekpo ọkụ nke aluminom foil nke Chinaenwere ike ịhazi ya dịka ihe onye ahịa chọrọ, enwere ike ime anyị ka anyị soro foto ndị na-ekpo ọkụ na ụfọdụ ụdị pụrụ iche chọrọ eserese ma ọ bụ ihe atụ. | |
Nhazi Ngwaahịa
A na-eji ihe na-ekpo ọkụ aluminom foil nke refrigerator dị ka ihe na-ekpo ọkụ na sistemụ na-ekpo ọkụ, nke e mere iji wepụ mkpokọta ice na coils nke na-ekpo ọkụ ka oge na-aga. A na-etinye ihe na-ekpo ọkụ aluminom foil nke refrigerator n'azụ coils nke na-ekpo ọkụ ma jikọọ ya na thermostat na sistemụ na-ekpo ọkụ. Themostat na-achịkwa mgbe agbanyere ma gbanyụọ ihe na-ekpo ọkụ. Mgbe okpomọkụ nke coils dara n'okpuru oke ụfọdụ, thermostat na-egosi ihe na-ekpo ọkụ ka ọ gbanye, na-ekpo ọkụ coils, na-agbaze ice ahụ, ma na-ahapụ ya ka ọ gbapụta na friza.
A na-ahọrọ ihe na-ekpo ọkụ foil nke aluminom maka ọrụ a n'ihi arụmọrụ dị elu ha na ikike ikpo ọkụ ha otu otu, nke na-eme ka ha dị mma maka ebe ndị dị n'ime friji. Ọzọkwa, enwere ike ịhazi ha ka ha dabara na ọdịdị na nha ụfọdụ.
Atụmatụ Ngwaahịa
1. Okpomọkụ dị irè ma dịkwa otu
2. Okpomọkụ na oyi ngwa ngwa
3. Nhazi dị fechaa ma dị ala
4. Enwere ike ịhazi ya ka ọ dabara na ụdị na nha ụfọdụ.
5. Na-eguzogide mmiri na kemịkalụ
6. Na-adịgide adịgide ma na-adịte aka
Ngwa Ngwaahịa
Usoro Mmepụta
Ọrụ
Mepụta
natara nkọwapụta ngwaahịa, eserese, na foto
Okwu ndị e kwuru
onye njikwa ahụ zara ajụjụ ahụ n'ime awa 1-2 wee ziga ọnụahịa
Ihe atụ
A ga-eziga ihe nlele efu maka ịlele ịdị mma nke ngwaahịa tupu mmepụta bluk
Mmepụta
gosi nkọwapụta ngwaahịa ọzọ, wee hazie mmepụta ahụ
Ịtụ Iwu
Debe iwu ozugbo ị kwadoro ihe atụ ndị ahụ
Nnwale
A ga-enyocha ndị otu QC anyị nke ọma tupu nnyefe ngwaahịa ahụ.
Nkwakọ ngwaahịa
ngwaahịa nkwakọ ngwaahịa dịka achọrọ
Na-ebugo
Na-ebu ngwaahịa dị njikere na akpa onye ahịa
Ịnata
Anatara m iwu gị
Gịnị Mere Ị Ji Họrọ Anyị
•Afọ iri abụọ na ise na-ebupụ na ahụmịhe nrụpụta afọ iri abụọ
•Ụlọ ọrụ mmepụta ihe ahụ kpuchiri mpaghara dị ihe dịka 8000m²
•Na 2021, ejirila ụdị akụrụngwa mmepụta dị elu niile dochie ya, gụnyere igwe ndochi ntụ ntụ, igwe mbelata ọkpọkọ, ngwa ndochi ọkpọkọ, wdg.
•nkezi mmepụta kwa ụbọchị bụ ihe dị ka 15000pcs
• Ndị ahịa dị iche iche na-arụkọ ọrụ ọnụ
•Nhazi dabere na ihe ị chọrọ
Asambodo
Ngwaahịa Ndị Yiri Ya
Foto Ụlọ Mmepụta
Tupu ajụjụ a, biko zitere anyị nkọwapụta dị n'okpuru:
1. Izitere anyị eserese ma ọ bụ ezigbo foto;
2. Nha, ike na voltaji nke ihe na-ekpo ọkụ;
3. Ihe ọ bụla pụrụ iche achọrọ maka ihe na-ekpo ọkụ.
Ndị kọntaktị: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














