Nhazi Ngwaahịa
| Aha Ngwaahịa | Igwe ọkụ ikuku nke Fin Heating 2500W |
| Nguzogide Mkpuchi Ọnọdụ Iru Mmiri | ≥200MΩ |
| Mgbe Ule Okpomọkụ Dị Mmiri Mgbe Mmiri Kwụchara Nguzogide Mkpuchi | ≥30MΩ |
| Mmiri mmiri na-agbapụta ugbu a | ≤0.1mA |
| Ibu Elu | ≤3.5W/cm2 |
| Dayameta nke tube | 6.5mm, 8.0mm, wdg |
| Ụdị | Ọdịdị kwụ ọtọ, ọdịdị U, ọdịdị W, ma ọ bụ ahaziri ahazi |
| Voltaji na-eguzogide ọgwụ | 2,000V/min |
| Mgbochi mkpuchi | 750MOhm |
| Jiri | Ihe na-ekpo ọkụ nke a na-akpọ Finned Heating |
| Ọnụ | Isi rọba, flange |
| Ogologo | Emebere nke ọma |
| Nkwenye | CE, CQC |
| Ụdị ihe eji eme ka ikuku kpoo ọkụ nke anyị na-ejikarị akpụ U, ọdịdị W, na ọdịdị ya, anyị nwekwara ike ịhazi ụfọdụ ụdị pụrụ iche dịka ọ dị mkpa. Ọtụtụ ndị ahịa na-ahọrọ isi ọkpọkọ ahụ site na flange, ọ bụrụ na i jiri ihe ndị na-eme ka ikuku kpoo ọkụ nke ọma na igwe oyi ma ọ bụ ngwa ndị ọzọ na-eme ka ọ ghara ịdị ọcha, ikekwe ị nwere ike iji roba silicone họrọ akara isi, ụzọ mkpuchi a nwere ihe kacha mma maka mmiri. | |
Nhazi Ngwaahịa
Ihe na-ekpo ọkụ ikuku nke Fin Heating Element na-enweta mmịpụta okpomọkụ site na itinye nku okirikiri na-aga n'ihu nke etinyere n'elu ọkpọkọ ọkụ nkịtị. Ihe na-ekpo ọkụ nke radiator na-eme ka ebe elu dị elu dịkwuo elu ma na-enye ohere maka mbufe ngwa ngwa n'ime ikuku, si otú a na-ebelata okpomọkụ nke ihe ndị dị n'elu. Enwere ike ịhazi ihe na-ekpo ọkụ tubular a kpara akpa n'ụdị dị iche iche ma nwee ike mikpuo ya ozugbo na mmiri mmiri dịka mmiri, mmanụ, ihe mgbaze na ngwọta usoro, ihe ndị gbazere agbaze, ikuku na gas. Ejiri ihe na-ekpo ọkụ ikuku a kpara akpa mee ya, nke enwere ike iji kpoo ihe ọ bụla ma ọ bụ ihe ọ bụla, dị ka mmanụ, ikuku ma ọ bụ shuga.
Họrọ Ụdị
Uru Ngwaahịa
1: Ígwè ahọpụtara, 201 ígwè anaghị agba nchara, 304 ígwè anaghị agba nchara, na-adịgide adịgide, na-eguzogide okpomọkụ dị elu
2: Ntụ ntụ Magnesium oxide na-eguzogide ọkụ, nwere arụmọrụ mkpuchi dị elu yana ikpo ọkụ ngwa ngwa
3: Ebe a na-asa okpomọkụ nke ọma, nhazi koodu, nhazi igwe na ịgbagharị, kpo oku otu otu
4: Waya ọkụ eletrik, oke okpomọkụ, ike oxidation, na-adịgide adịgide
Usoro Mmepụta
Ọrụ
Mepụta
natara nkọwapụta ngwaahịa, eserese, na foto
Okwu ndị e kwuru
onye njikwa ahụ zara ajụjụ ahụ n'ime awa 1-2 wee ziga ọnụahịa
Ihe atụ
A ga-eziga ihe nlele efu maka ịlele ịdị mma nke ngwaahịa tupu mmepụta bluk
Mmepụta
gosi nkọwapụta ngwaahịa ọzọ, wee hazie mmepụta ahụ
Ịtụ Iwu
Debe iwu ozugbo ị kwadoro ihe atụ ndị ahụ
Nnwale
A ga-enyocha ndị otu QC anyị nke ọma tupu nnyefe ngwaahịa ahụ.
Nkwakọ ngwaahịa
ngwaahịa nkwakọ ngwaahịa dịka achọrọ
Na-ebugo
Na-ebu ngwaahịa dị njikere na akpa onye ahịa
Ịnata
Anatara m iwu gị
Gịnị Mere Ị Ji Họrọ Anyị
•Afọ iri abụọ na ise na-ebupụ na ahụmịhe nrụpụta afọ iri abụọ
•Ụlọ ọrụ mmepụta ihe ahụ kpuchiri mpaghara dị ihe dịka 8000m²
•Na 2021, ejirila ụdị akụrụngwa mmepụta dị elu niile dochie ya, gụnyere igwe ndochi ntụ ntụ, igwe mbelata ọkpọkọ, ngwa ndochi ọkpọkọ, wdg.
•nkezi mmepụta kwa ụbọchị bụ ihe dị ka 15000pcs
• Ndị ahịa dị iche iche na-arụkọ ọrụ ọnụ
•Nhazi dabere na ihe ị chọrọ
Asambodo
Ngwaahịa Ndị Yiri Ya
Foto Ụlọ Mmepụta
Tupu ajụjụ a, biko zitere anyị nkọwapụta dị n'okpuru:
1. Izitere anyị eserese ma ọ bụ ezigbo foto;
2. Nha, ike na voltaji nke ihe na-ekpo ọkụ;
3. Ihe ọ bụla pụrụ iche achọrọ maka ihe na-ekpo ọkụ.
Ndị kọntaktị: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














