Nhazi Ngwaahịa
| Aha Ngwaahịa | Ogwe ọkụ seramiiki infrared 245X60mm |
| ihe | Seramiki |
| Voltaji | 12V-480V, enwere ike ịhazi ya |
| Wattage | 125-1500W ma ọ bụ ahaziri ya |
| Ụdị | Bọlbụ dị larịị/gbagọrọ agbagọ/ |
| Ihe waya na-eguzogide ọgwụ | Ni-Cr ma ọ bụ FeCr |
| Oke ogologo ebili mmiri bara uru | 2 ruo 10 um |
| Nkezi ndụ ọrụ | Ruo awa 20,000 dabere na ọnọdụ |
| Thermokọlụ dị n'ime | Ụdị K ma ọ bụ J |
| Jiri | Igwe ọkụ seramiiki infrared |
| Ebe oyi na-atụ | Dabere na ogologo na dayameta 5-25mm |
| Anya radieshọn akwadoro | 100mm ruo 200mm |
| Ngwugwu | otu ihe na-ekpo ọkụ nwere otu igbe |
| Agba | oji, ọcha, odo |
| Nha ọkọlọtọ nke Infrared Ceramic Heater 1. 60*60mm2. 120mmx60mm3. 122mmx60mm 4. 120mm*120mm5. 122mm*122mm6. 240mm*60mm 7. 245mm*60mm Nwere ụdị K ma ọ bụ J Thermocouple | |
Nhazi Ngwaahịa
Efere ọkụ infrared seramiikiA na-eji usoro seramiiki eme ka radiator ahụ dị nro, a na-ejikwa ikuku eme ihe dị ka ihe mkpuchi okpomọkụ n'etiti elu ikuku na azụ. Ma e jiri ya tụnyere radiator siri ike, oge a na-ekpo ọkụ na-ebelata nke ukwuu.Panel ọkụ infrared seramiikiOke okpomọkụ kachasị arụ ọrụ bụ 630 ° C, oke ike eletriki dị n'elu ya ruru 38.4KW/m², oke ike ikpo ọkụ ahụ dịkwa site na 60W ruo 600W.
Ngwaahịa Njirimara
1. Nhazi ọkọlọtọ: Voltaji ọrụ 230 volts, usoro nkedo oghere seramiiki, ogologo waya 85 mm.
2. Igwe ọkụ eletrik arụnyere n'ime ya: Ụdị thermocouple K (NiCr-Ni) nke e wuru n'ime ya T-HFS,T-HFS/1,T-HFS/2,T-HFS/4, waya njikọ thermocouple ogologo ya bụ 100 mm.
3. Emebere ya: Ike pụrụ iche, voltaji ọrụ pụrụ iche, waya agbatịkwuru, njikọ waya ụdị "O"
Ngwa Ngwaahịa
1. Ịkpo ọkụ n'ebe a na-akpọ acid na alkali (dịka ọmụmaatụ, nhazi akpụkpọ ụkwụ, teepu, ikpo ọkụ plywood).
2. Mma jijiji ma ọ bụ mmetụta nke nnukwu ahụ ọkụ (dịka ọmụmaatụ: igwe plastik vacuum, igwe na-akpụ ọkụ ọkụ)
3. Okpomọkụ ngwa ngwa dị nso (dịka ọmụmaatụ: oven nkụ ink, tebụl ndozi bọọdụ sekit, tebụl ọkụ eletrik). Na ụlọ ọrụ ndị ọzọ nke ikpo ọkụ radieshon infrared
Usoro Mmepụta
Ọrụ
Mepụta
natara nkọwapụta ngwaahịa, eserese, na foto
Okwu ndị e kwuru
onye njikwa ahụ zara ajụjụ ahụ n'ime awa 1-2 wee ziga ọnụahịa
Ihe atụ
A ga-eziga ihe nlele efu maka ịlele ịdị mma nke ngwaahịa tupu mmepụta bluk
Mmepụta
gosi nkọwapụta ngwaahịa ọzọ, wee hazie mmepụta ahụ
Ịtụ Iwu
Debe iwu ozugbo ị kwadoro ihe atụ ndị ahụ
Nnwale
A ga-enyocha ndị otu QC anyị nke ọma tupu nnyefe ngwaahịa ahụ.
Nkwakọ ngwaahịa
ngwaahịa nkwakọ ngwaahịa dịka achọrọ
Na-ebugo
Na-ebu ngwaahịa dị njikere na akpa onye ahịa
Ịnata
Anatara m iwu gị
Gịnị Mere Ị Ji Họrọ Anyị
•Afọ iri abụọ na ise na-ebupụ na ahụmịhe nrụpụta afọ iri abụọ
•Ụlọ ọrụ mmepụta ihe ahụ kpuchiri mpaghara dị ihe dịka 8000m²
•Na 2021, ejirila ụdị akụrụngwa mmepụta dị elu niile dochie ya, gụnyere igwe ndochi ntụ ntụ, igwe mbelata ọkpọkọ, ngwa ndochi ọkpọkọ, wdg.
•nkezi mmepụta kwa ụbọchị bụ ihe dị ka 15000pcs
• Ndị ahịa dị iche iche na-arụkọ ọrụ ọnụ
•Nhazi dabere na ihe ị chọrọ
Asambodo
Ngwaahịa Ndị Yiri Ya
Foto Ụlọ Mmepụta
Tupu ajụjụ a, biko zitere anyị nkọwapụta dị n'okpuru:
1. Izitere anyị eserese ma ọ bụ ezigbo foto;
2. Nha, ike na voltaji nke ihe na-ekpo ọkụ;
3. Ihe ọ bụla pụrụ iche achọrọ maka ihe na-ekpo ọkụ.
Ndị kọntaktị: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314












