| Aha Ngwaahịa | 242044113 Frijie Ihe na-ekpo ọkụ na-agbaze agbaze |
| Nguzogide Mkpuchi Ọnọdụ Iru Mmiri | ≥500MΩ |
| Mgbe Ule Okpomọkụ Dị Mmiri Mgbe Mmiri Kwụchara Nguzogide Mkpuchi | ≥30MΩ |
| Mmiri mmiri na-agbapụta ugbu a | ≤0.1mA |
| Ibu Elu | ≤3.5W/cm2 |
| Dayameta nke tube | 8.0mm |
| Nkebi nke | 242044113 |
| Voltaji na-eguzogide ọgwụ n'ime mmiri | 2,000V/min (okpomọkụ mmiri nkịtị) |
| Ike | 450W |
| Voltaji | 115V |
| Ụdị njedebe | egosiri na foto a |
| Ngwugwu | otu ihe na-ekpo ọkụ n'ime igbe |
| Ọnụọgụ katọn | 100pcs |
| Asambodo | CQC/CE |
| Ihe na-ekpo ọkụ nke friji; nọmba akụkụ 242044113. Emebere ya ka ọ dabara na ụdị friji Electrolux nke a na-emepụta dịka Crosley, Frigidaire, Gibson, na Kelvinator. | |
Ejiri ọkpọkọ ígwè 304 nke anaghị agba nchara dị elu na ihe ntụ ntụ magnesium oxide dị elu mee ihe na-ekpo ọkụ na-agbaze agbaze, na-agbagharị ọkpọkọ ahụ ka ọ dabara na nha nke ihe nlereanya ahụ; A nwalela ya nke ọma n'ụlọ ọrụ mmepụta ihe ma na-agbaso ụkpụrụ OEM iji hụ na arụmọrụ ya na-adịgide adịgide ma dị irè.
A na-etinye ihe na-ekpo ọkụ na-agbaze n'ime igbe ahụ, 100pcs kwa katọn.
A na-amalite usoro okpomọkụ nke rejiirị na-agbaze agbaze na ihe eji emechi ihe ma ọ bụ site na sistemụ njikwa mgbanwe. Ka oge na-aga, mgbe rejiirị na-agba, ntu oyi na ice na-agbakọta na igwe evaporator, na-ebelata arụmọrụ ha. Mgbe usoro ịgbaze agbaze malitere, a na-eziga mgbaàmà na igwe ekpo ọkụ na-agbaze agbaze, nke a na-ahụkarị na igwe ekpo ọkụ na-agbaze agbaze. A na-eji ihe na-eduzi ihe na-emepụta okpomọkụ mgbe ọkụ eletrik gafere ya. Ozugbo ọ malitere, igwe ekpo ọkụ na-agbaze agbaze amalite ịkpo ọkụ. Okpomọkụ nke igwe ekpo ọkụ na-emepụta na-ekpo ọkụ elu igwe ekpo ọkụ, na-agbaze ntu oyi na ice a gbakọtara. Mgbe ice gbazere, ọ na-aghọ mmiri nke na-agbaze agbaze na draịva ma ọ bụ pan ma mechaa na-agbaze agbaze. Usoro a na-ewepụ ntu oyi na igwe ekpo ọkụ ma na-eme ka ha nwee ike ịjụ oyi nke ọma na friji.
Tupu ajụjụ a, biko zitere anyị nkọwapụta dị n'okpuru:
1. Izitere anyị eserese ma ọ bụ ezigbo foto;
2. Nha, ike na voltaji nke ihe na-ekpo ọkụ;
3. Ihe ọ bụla pụrụ iche achọrọ maka ihe na-ekpo ọkụ.
Ndị kọntaktị: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













