Nhazi Ngwaahịa
| Aha Ngwaahịa | 24-66605-00 Ihe na-ekpo ọkụ nke e ji akpa friji mee |
| Nguzogide Mkpuchi Ọnọdụ Iru Mmiri | ≥200MΩ |
| Mgbe Ule Okpomọkụ Dị Mmiri Mgbe Mmiri Kwụchara Nguzogide Mkpuchi | ≥30MΩ |
| Mmiri mmiri na-agbapụta ugbu a | ≤0.1mA |
| Ibu Elu | ≤3.5W/cm2 |
| Dayameta nke tube | 10.7mm |
| Ụdị | ogologo, ọdịdị U, ọdịdị W, wdg. |
| Voltaji na-eguzogide ọgwụ n'ime mmiri | 2,000V/min (okpomọkụ mmiri nkịtị) |
| Mgbochi mkpuchi na mmiri | 750MOhm |
| Jiri | Ihe na-ekpo ọkụ gbazee agbaze |
| Ogologo tube | 300-7500mm |
| Ogologo waya ndu | 700-1000mm (omenala) |
| Nkwenye | CE/CQC |
| Ụdị njedebe | Emebere nke ọma |
| Ihe na-ekpo ọkụ 24-66605-00Igwe na-ekpo ọkụ nke e ji friji mee460V 450W Ihe a bụ ihe anyị kwadebere, ọ bụrụ na ị nwere ihe ọ bụla na-adọrọ mmasị biko nweere onwe gị ịkpọtụrụ ma rịọ maka ihe nlele iji nwalee. Ihe ndị e ji mee ya: SS304 + MgO + Waya ndị e ji silicone mee | |
Nhazi Ngwaahịa
Iheihe na-ekpo ọkụ na-agbaze akpabụ ọkpọkọ ọkụ eletrik nke e ji waya igwe anaghị agba nchara mee. Mmiri dị n'ime friji ga-emecha ghọọ nnukwu oyi akwa n'elu ihe na-ekupụ mmiri ka ọ na-arụ ọrụ. N'ihi obere ike okpomọkụ nke ntu oyi, arụmọrụ friji ga-ebelata nke ukwuu. N'ihi ya, ihe na-ekpo ọkụ nke friji kwesịrị ịgbaze n'oge.
Ihe na-ekpo ọkụ gbazee agbaze maka ụdị ihe na-ekpo ọkụ ikuku
Uru Ngwaahịa
1. Mmetụta dị mma nke ịgbaze mmiri na ikpo ọkụ
2. Mgbochi ire ere na mgbochi ịka nká,
3. Ogologo ndụ oge ọrụ,
4. Ọnụego mgbanwe okpomọkụ ngwa ngwa
5. Ịkwụsi ike na ntụkwasị obi
Usoro Mmepụta
Ọrụ
Mepụta
natara nkọwapụta ngwaahịa, eserese, na foto
Okwu ndị e kwuru
onye njikwa ahụ zara ajụjụ ahụ n'ime awa 1-2 wee ziga ọnụahịa
Ihe atụ
A ga-eziga ihe nlele efu maka ịlele ịdị mma nke ngwaahịa tupu mmepụta bluk
Mmepụta
gosi nkọwapụta ngwaahịa ọzọ, wee hazie mmepụta ahụ
Ịtụ Iwu
Debe iwu ozugbo ị kwadoro ihe atụ ndị ahụ
Nnwale
A ga-enyocha ndị otu QC anyị nke ọma tupu nnyefe ngwaahịa ahụ.
Nkwakọ ngwaahịa
ngwaahịa nkwakọ ngwaahịa dịka achọrọ
Na-ebugo
Na-ebu ngwaahịa dị njikere na akpa onye ahịa
Ịnata
Anatara m iwu gị
Gịnị Mere Ị Ji Họrọ Anyị
•Afọ iri abụọ na ise na-ebupụ na ahụmịhe nrụpụta afọ iri abụọ
•Ụlọ ọrụ mmepụta ihe ahụ kpuchiri mpaghara dị ihe dịka 8000m²
•Na 2021, ejirila ụdị akụrụngwa mmepụta dị elu niile dochie ya, gụnyere igwe ndochi ntụ ntụ, igwe mbelata ọkpọkọ, ngwa ndochi ọkpọkọ, wdg.
•nkezi mmepụta kwa ụbọchị bụ ihe dị ka 15000pcs
• Ndị ahịa dị iche iche na-arụkọ ọrụ ọnụ
•Nhazi dabere na ihe ị chọrọ
Asambodo
Ngwaahịa Ndị Yiri Ya
Foto Ụlọ Mmepụta
Tupu ajụjụ a, biko zitere anyị nkọwapụta dị n'okpuru:
1. Izitere anyị eserese ma ọ bụ ezigbo foto;
2. Nha, ike na voltaji nke ihe na-ekpo ọkụ;
3. Ihe ọ bụla pụrụ iche achọrọ maka ihe na-ekpo ọkụ.
Ndị kọntaktị: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














